Tänane kuupäev 16 Dets 2019, 05:33


Mida mängid?

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas hjarg » 14 Mär 2015, 01:51

Feik-twitter jahh. Et kui voolu pole, siis keegi tweedib, et krdi linnapää, miskit teha ei oska jne.
Kasutaja avatar
hjarg
 
Postitusi: 53
Liitunud: 18 Nov 2009, 11:04

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas Riddim » 18 Mär 2015, 10:52

Doctor Lautrec and the Forgotten Knights - panin eile esimest korda tööle, mängisin umbes 20 minutit. Reaalset mängimist oli selle aja sees umbes 5 minutit, kui sedagi. Ülejäänud oli kõik lugu, mis oli igav. Positiivne on aga see, et mäng oli Euronicsis topeltsooduka hinnaga, ehk oodatud kümneka eest maksin ainult kolm. Üritan millalgi teise võimaluse anda, ent hetkel jääb peamiseks mänguks minu 3DSis ikkagi suurepärane Fire Emblem: Awakening.
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim
 
Postitusi: 509
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:39
Asukoht: Tallinn

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas EvilKatarn » 08 Apr 2015, 01:35

Bloodborne

Tegin läbi. Tore mäng.
New Game + on niivõrd jõhker et võtan enne selle jätkamist pigem täitsa uue buildi ette.
Häirima jäi see et soulsiveteranidele jääb esimene playthrough väga lihtsaks ja lühikeseks, kui just vabatahtlikes Chalice Dungeonites aega ei veeda. Tõelisi probleeme ei valmistanud ükski koht mängus mis on pettumustvalmistav. Küllap New Game plussis saan oma karistused kätte.

Maailma disainis on minu eelistuste jaoks liiga vähe variatsiooni. Eks see viktoorialik õudus sätib omad piirid aga oleks rohkem sõgedust tahtnud näha - nagu Dark Soulsis kus sai põhimõtteliselt põrgus ja mujalgi käidud. Maailma ülesehitus see-eest on super. Avastamisrõõmu on meeletult palju ning mitmed valikulised alad ja bossid on täiesti sõgedalt ära peidetud. Kõik on sama fantastiliselt seotud kui Dark Soulsis. Vastaste disain ja hulk on rikkalik. Invaliidsetest varestest massiivsete Lovecrafti õudusteni välja.

Meedias kiruti bosside ja varustuse vähest hulka. Varustuse koha pealt olen nõus - seda on seekord vaid piisavalt, et igal mängijal mingi meeldiv kombinatsioon oleks võimalik leida. Kui ma Dark Souls 1-s tegin 15 erinevat tegelast enda meelest vingemate relvade tarvis siis Bloodborne'is oleks sellise hulgaga peaaegu iga relva tarvis eraldi tegelane tehtud. Bosside vähest hulka mina ei kiruks. Bloodborne on suutnud kõik bossivõitlused, peale üheainsa, meeldejäävaks ja pingeliseks teha. Meenutagem siinkohal ägedaid Dark Souls 2 bossivõitluseid nagu Jabba the Hutt, kolm logisevat skeletti, kolm logisevat zombit, üks paks Dragonrider, kaks paksu Dragonriderit, rott, suur rott, Dark Souls 1-st kopeeritud võitlus ja lõpuks teine Dark Souls 1-st kopeeritud võitlus.

Tahaks nüüd PS4 sellest kuradima NAT3 õudusunenäost eemaldada et PvP-sse süveneda. Kogu selle 32 tunni peale kokku sain ainult kahe teise mängijaga kakelda.
Järgmisena võib-olla võtan selle kuradima Dark Souls 2 Scholar of the First Sin Editioni PS4 peale. Need kuiva välimusega DLCd on mängimata. Hea meelega mängiks The Order 1886 ka aga pagan mind võtku kui ma sellise jura eest raha maksan.

Pilt
Come chill in my tower bro
Kasutaja avatar
EvilKatarn
 
Postitusi: 468
Liitunud: 15 Nov 2009, 22:45
Asukoht: Tallinn>Nõmme

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas EvilKatarn » 22 Mai 2015, 20:40

Destiny trial

Räägiti et siin mängus on head revolverid. Pidin ära proovima.
Nii head revolverid on, et mängisin seda kuradima demo viis tundi järjest.

Nüüd on täisversiooni tarvis.
Kasutaja avatar
EvilKatarn
 
Postitusi: 468
Liitunud: 15 Nov 2009, 22:45
Asukoht: Tallinn>Nõmme

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas Iskraman » 23 Mai 2015, 09:50

Järgmine mees, kes hakkab Destinyt mängima valel (loe: minujaoks ebasobival) konsoolil. :D
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman
 
Postitusi: 544
Liitunud: 16 Nov 2009, 10:50
Asukoht: Tallinn

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas Electrical » 23 Mai 2015, 15:31

Pole jälle tükk aega siin teemas mölisenud.

Endiselt mängin Titanfalli (360 versioon) paar korda nädalas ja pole siiani ära tüüdanud.
Paari kuu jooksul olen tähele pannud, et mängijate arv on oluliselt kahanenud, kui veebruari alguses leidsid praktiliselt igal kellajal mõne mängu, siis nüüd valitseb osades mängumoodides juba tühjus.

Lõpuks ometi suutsin sellise mängu nagu Shadowrun 100% peale teha, selleks kulus peaaegu aasta. Kuna tegemist on väga vana multiplayer only mänguga, siis serverid on suurema osa ajast tühjad ja boostimine on sisuliselt ainuke variant. Kui seda oleks mänginud kohe peale välja tulemist, siis võis see mäng täitsa lõbus olla, aga hetkel oli küll paras piin.

Forza Horizon 2 Presents Fast & Furious (360 versioon) sai ka ligi võetud kui tasuta pakuti, ma ei ütle kunagi ära 25 tasuta achievementist :D
360 versioon nägi üllatavalt ilus välja, oli üpris lühike, aga tasuta kõlbas küll, 10 eurot ei raatsiks kohe kindlasti selle eest välja käia.

Kunagi väga ammu ostsin Xboxi odavmüügist Brothers - A Tale of Two Sonsi ja nüüd lõpuks leidsin aega, et see läbi mängida. Täitsa okei mäng, kahe tegelaskuju korraga juhtimine oli päris huvitav, ei ole selliseid mänge enne väga mänginud.

Enne Batman Arkham Knighti väljatulekut otsustasin, et mängin terve Batmani triloogia Xboxi peal läbi. Alustasin muidugi Batman Arkham Asylumiga. Suurepärane mäng: stoori on hea, bossivõistlused olid üpris nauditavad (Scarecrow omad hakkasid lõpus veidi pinda käima), graafiliselt on kaunis. Tegelaste häälnäitlemisega on kümnesse pandud, väga meeldis.
Kogu kompott on lihtsalt suurepärane, vägan nauditav mäng. Nüüd peab veel kõik Riddle Trophyd ülesse leidma (gotta catch´em all :D) ja Challenge Mode proovima. Nüüd ei jää muud üle, kui Arkham City ette võtta.

Selline indie puslekas nagu The Bridge sai ka läbi tehtud, visuaalselt on kunstiteos, väga ilus. Viimased tasemed võtsid pea päris korralikult valutama, kuradi rasked olid, pidin ikka lõpus alla andma ja kasutama Youtube abi.

Aitab Xboxi mölast, Nintendo konsoolidega olen ka miskit mänginud:

Võtsin ühel nädalavahetusel konsooli maale kaasa koos portsu mängudega ja seal Wii U järjekordselt tõestas, et tegemist on seltskonna konsooliga.
Proovisime alguses Game & Wariot, mitmikmängudest olid kõige lõbusamad Fruit ja Sketch. Üksikmängudest meeldis Patchwork, seda on hea mõnel igavamal õhtul ajaviiteks nokitseda.

Nintendo Landis sai otseloomulikult proovitud Mario Chasei, Luigis Ghost Mansioni ja Animal Crossingut.Neljakesi on neid kõiki mänge väga lõbus mängida.

3DS-i peal mängisin sellist mängu nagu Shifting World, väga mõnusa atmosfääriga puslekas, ei ole meeletult kerge, aga samas ka mitte väga raske, mõne tasemega peab ikka vähe rohkem ajusid ragistama.

Kindlasti jäi mõni mäng mainimata, aga praeguseks aitab kah :D
Peab veidi tihedamini siia postitama, muidu lähevad need postitused kuradima pikaks.
Xbox Live Gamertag: Eelectrical
PSN: Eelectrical-
Electrical
 
Postitusi: 77
Liitunud: 28 Juul 2011, 23:21

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas hjarg » 25 Mai 2015, 10:45

Nõidur 3- Metsik Jaht

Kõigepealt. Asi on väga massiivne. Mul gog galaxy näitab hetkel, et 25+ tundi ja on selline tunne, et pole õieti jõudnud eriti kuhugi. Kaardist on väga palju ikka läbi käimata.

Teiseks, maailm. Vägagi masendav- sõda on üle käinud, suur laipdade hulk on meelitanud eriti suure hulga koletisi, rahva elu on viisakalt öeldes raske. Väikesed pisiasjad- näiteks sattusin kogemata metsahütti. Ei olnud seotud mingi questiga ega midagi, lihtsalt jäi tee peale ette. Nohh, ja siis oli hüti ees kasvava puu otsa tõmmatud hüti peremees, naine ja laps lebasid surnult voodil. Lihtsalt olid seal. Geralt selle peale käis maja läbi, et mingit söögikraami või muud leida. Või siis pere oli maksnud meestele, et nad vähemalt poja sõja käest päästaksid ja sugulaste juurde saadaksid. Jäid paadi juures koletiste kätte. Jne jne jne. Ehk siis, mitte eriti rõõmus maailm.

Kolmandaks- sinu roll. Erinevalt Biowarest, kus on suhtumine, et juu are very special. Komandör Shepard, galaktika parim ja viimane lootus pahade tulnukate mahalöömiseks. Või härra/proua Suurinkvisiitor, kes ainsana suudab peatada koleda kolli. Jne jne. Geralt on lihtsalt tegelane, kes ajab segases maailmas oma asja ning ei tegele absoluutselt maailma päästmisega. Üritab leida oma tütart, ellu jääda, tsipa raha teenida ja enamik inimesi ei vahi talle otsa nagu parimale asjale peale lõigutud leiba, vaid kui vastikule mutandile, keda peab taluma.

Neljadaks- stoori. Üldiselt ma kipun mängima nii, et esimest korda üritan võimalikult heana läbi mängida ja laen mängu, kui tulemus ei meeldi. No saavutada optimaalne tulemus. Siin olen sellest loobunud. Kõigepealt ei ole väga häid tulemusi. A la päästa lapsed, kuid siis juhtub midagi muud hirmsat. Ma enam ei proovi ka mitte- tuleb, mis tuleb. Boonusena, ka sidequestid on korralikult läbi mõeldud. On lühike lugu taga, on ilusad animatsioonid, mitte vaid rääkivad tegelased või teksti lugemine. On samamoodi päris tumedate toonidega. Ei hakka üksikasju spoilerdama, kuid midagi ilusat siin pole. Samuti kollijahtimised- ei ole ülesanded, et mine kohta x, tapa koll y. Kõigepealt uuri, mis kolliga tegemist on, küsitle ellujäänud pealtnägijaid, ürita aru saada, mis juhtus ja siis viimaks jõuad nii kaugele, et tapa.

Lisaks veel- lahingud on paremad kui eelmistel. Aga ikkagi ei midagi erilist.
Ja kui teil on AMD GPU, siis keerake nvidia juuste simuleerimine maha.

Aga üldiselt- parim RPG üle tüki aja.
Kasutaja avatar
hjarg
 
Postitusi: 53
Liitunud: 18 Nov 2009, 11:04

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas leEpicvideogameman » 12 Juul 2015, 23:58

Sai just METAL GEAR SOLID 3-ega ühelepoole. Täitsa okei mäng, MGS2hest just parem polnud gameplay poolest, aga sisemiselt mõjutas mäng küll rohkem, lõpp oli täitsa nukker ja tegelased olid parajad, heas mõttes, jobud. Ega midagi, järgmiseks Peace Walkeri poole.
leEpicvideogameman
 
Postitusi: 54
Liitunud: 10 Mai 2013, 21:01

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas leEpicvideogameman » 16 Juul 2015, 10:40

Vot, nüüd Metal Gear Solid: Peace Walker oli fantastiliselt lõbus mäng. Absoluutselt kõik oli hea, tegelased, gameplay, story, muusika, pluss veel terve hiiglaslik Mother Base sidemissionid ja Extra Ops. Minu arust 10/10 ja üks MGS seeria parimaid mänge. Loodetavasti tuleb MGSV samasugune beast nagu Peace Walkergi.
Edasi viimase eepika juurde - Metal Gear Solid 4.
leEpicvideogameman
 
Postitusi: 54
Liitunud: 10 Mai 2013, 21:01

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas leEpicvideogameman » 04 Aug 2015, 19:03

METAL GEAR SOLID 4 läbitud ja hämmastav mäng. Seeria parim gameplay, vapustav story ja tegelased ning kõige parem final boss fight mänguajaloos. Ainukesena ei meeldinud kohustuslikud action osad. Ega midagi, peaks vist Phantom Paini ettetellima ja Ground Zeroes ka veel läbi mängima :D
leEpicvideogameman
 
Postitusi: 54
Liitunud: 10 Mai 2013, 21:01

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas Electrical » 29 Aug 2015, 01:45

Lubasin, et hakkan siia tihedamini postitama, aga läks jälle nii, et peate romaani lugema, sorri :(

Ma olen tükk aega otsinud hea hinna eest Forza Horizoni collectors editioni. Lõpuks leidsin väga hea hinnaga ja sai kohe ära ostetud.
Paari nädala pärast oli ka season pass Xbox Stores müügis, ideaalne ajastus.
Graafiliselt on mäng oma vanust arvestades väga ilus. Muusikavalikuga oli samuti kümnesse pandud, ei tulnud kordagi pähe et peaks jaama vahetama või raadio üldse kinni keerama.
Autode valik oli mitmekesine, plusspunktid Ameerika rauale :)
Mängu raskustase oli kuidagi liiga lihtne (mängisin Hard raskustasemega), mõne üksiku sõidu pidin uuesti tegema.
Ainuke sõit, mis raskusi valmistas oli Mini Cooperitega, esikoha vend oli ikka täiesti teisest klassist, tema ühe eksimuse pärast sai võidetud, muidu mängiks seda sama sõitu vist siiani :D
Pole tükk aega niimoodi nautinud ühtegi sõidumängu, kui tulevikus tuleb Xbox One hangitud, siis arvatavasti Forza Horizon 2 on üks esimesi mänge, mis saab selle konsooli peal ette võetud, jään ootama.

Jah, mängin endiselt Titanfalli, pole siiani veel ära tüdinenud, ei mängi küll enam nii tihedalt kui paar kuud tagasi, aga saab ikka aeg ajalt toksitud.
Avastasin ühe asja, mis mind selle mängu juures meeletult häirib: miks ei ole mängul tiimide auto-balance valikut!? Viimasel ajal on tekkinud mitu sellist olukorda, kus olen võidelnud üksi 5-6 vastasega ja niimoodi mängu lõpuni.
Mängijate tasemete vahe mind väga ei häiri, aga kurat kui ikka mõnikord pead üksi terve tiimi vastu olema, siis ajab veidi närvi küll.
Hetkel olen Gen 8, Gen 9 ei ole ka enam kaugel ja varsti saab sellele mängule joone alla tõmmata.

Paar aastat tagasi Free to Play buumi ajal sai tõmmatud Xboxile selline mäng nagu Spartacus Legends, peab ütlema, et oli üks suurim viga, mis ma teinud olen.
Otsustasin lõpuks, et võtan selle jubeda grindimise ette, et saaks selle porno lõpuks oma konsoolist ära kustutada.
Level 50 saamine ilma double XP eventideta oleks päris jube olnud, õnneks on mul olemas 2 konsooli ja tänu nendele sain üpris valutult asjaga ühele poole.
Mängu n.ö campaign mode oli veel jubedam pask, osad vastased olid õudsalt rasked, vastase võitmise jaoks olev varustus oli idiootselt kallis, pidid jälle meeletult pika aja veetma mitmikmängus või siis ostma päris raha eest kulda.
Mäng ise on kohutav bugide ja glitchide hunnik, pooltel kordadel ei töötanud animatsioonid korralikult, mitmeid kordi löögid lihtsalt ei alandanud vastase elusid, mäng kiilus lugematutel kordadel kinni.
Kinni kiilumise korral mäng arvas, et sa jätsid roundi pooleli ja iga kolme korra järel mäng tappis su gladiaatori ära ning tema elustamiseks oli loomulikult vaja kulda. Mitmeid kordi oli selline tunne, et viskaks puldi aknast välja.
Loomulikult vajab mäng koguaeg Internetti ning üpris tihti ei olnud võimalik seda lihtsalt mängida, sest Ubisoft ei oska oma servereid töös hoida.
Kokkuvõtvalt võib öelda, et Ubisoft ja Kung Fu Factory said minu arvates mänguajaloo ühe kohutavaima käkiga valmis mida ei soovita mitte kellelgi proovida.

Wii U-le sai ostetud selline mäng nagu Yoshi´s Woolly World. Lubasin endale, et ei osta ühtegi Amiibot, aga villane Yoshi murdis minu :(
Ma ei oskagi muud öelda, kui paganama nunnu ja lõbus mäng :D
Esimese maailma põhjal tundub mäng suhteliselt lihtne, nädalavahetusel üritan mängu uuesti kätte võtta ja eks ole näha kas väide pidas paika.

Leidsin lõpuks piisavalt normaalse hinna eest Watch Dogsi, et see ära proovida. Esimese peatüki põhjal olen üpris pettunud, ootasin nagu rohkemat.
Kui kogu ülejäänud mäng on sarnane nagu esimene peatükk, siis selle mängu 100% peale tegemine võib olla päris valuline.

See kord ei luba midagi, eks siis kirjutan kui leian jälle aega :)
Xbox Live Gamertag: Eelectrical
PSN: Eelectrical-
Electrical
 
Postitusi: 77
Liitunud: 28 Juul 2011, 23:21

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas leEpicvideogameman » 01 Sept 2015, 17:16

METAL GEAR SOLID 5 - The Phantom Pain

See mäng on kõvasti ületanud kõik minu ootused, mis mul selle mängu suhtes oli ja ma ootasin, et see mäng on meistriteos. Tõesti raske on seda enam videomänguks nimetada, pigem on see interaktiivne kunstiteos.
leEpicvideogameman
 
Postitusi: 54
Liitunud: 10 Mai 2013, 21:01

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas EvilKatarn » 02 Sept 2015, 23:07

Virtuaalne kunstiteos on rohkem selline sõimusõna. Kuigi jagub ka pärleid nagu Journey ja Bernband.

MGS V on tõupuhas Videomäng.
Kasutaja avatar
EvilKatarn
 
Postitusi: 468
Liitunud: 15 Nov 2009, 22:45
Asukoht: Tallinn>Nõmme

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas Riddim » 28 Sept 2015, 09:28

Eile õhtul lõpetasin Metal Gear Solid V looga.

wat.

armastan seda mängu.

wat, tho.
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim
 
Postitusi: 509
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:39
Asukoht: Tallinn

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas blender » 12 Nov 2015, 14:29

Alustasin paar nädalat tagasi Metal Gear Solid 5-ga.
Nii hea mäng, et teised Ps4 mängud jätsin riiulisse tolmu koguma
Kasutaja avatar
blender
 
Postitusi: 12
Liitunud: 30 Nov 2014, 13:37
Asukoht: Raasiku, Raasiku alevik

Eelmine

Mine MängudKes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist