Tänane kuupäev 20 Mai 2019, 21:05

Mida mängid?

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas Vahtra » 26 Okt 2014, 12:50

Far Cry Classic, 2, 3 ja Blood Dragon said nüüd järjest läbi tehtud. Kõige suurem üllataja neist oli ilmselt esimene, sest ma polnud sellest midagi kuulnud; mutantide nägemine tuletas kohe esimese Unchartedi meelde. Mõtlesin järgmisena uue Tomb Raideri ja/või Unchartedi seeria ette võtta, aga selle peale saaksin ilmselt päriselt malaaria.
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kasutaja avatar
Vahtra

PostitusPostitas hjarg » 27 Okt 2014, 10:19

Civilization: Beyond Earth

Kahjuks on see Civ 5 kosmoses, mitte vana hea Alpha Centauri remake. Iseenesest on tegemist ikkagi hea mänguga, kuid pigem tekib tunne, et keegi tore inimene on võtnud Civ 5 kaardi, sellele natuke teised skinnid peale teinud ja tulnukad asemele pannud.
Alpha Centauri paistis just selle poolest silma, et ta suutiski tekitada mulje, et sa oled uuel planeedil, võitled tundmatuga, avastad maailma, üritad seal ellu jääda. Ning nende faktsioonid! Ma siiamaani tsiteerin aeg-ajalt juhtide väljaültemisi ning nad olid kõik vägagi isikupärased. CBY-d mängides tekib tunne, et tere vana hea civ, ainult et keegi tuli mõttele, et muudaks nuiamehe soldieri vastu välja (ning unustaks ära selle, et väide "melee unit" siiski tulirelvadega kohta relvastatud üksuse kohta ei ole päris täpne. Ja faktsioonid on igavad. Ja kui sa oled asja ära võitnud, siis saad popupi, et congrats, you won. Kõik.

Lühidalt, ei midagi uut, ei midagi head vana, lihtsalt Civ 5 expansion, mida müüakse täishinnaga. See ei tähenda, et ta ei ole hea mäng, aga Firaxise viga on selles, et neilt kipud ootama suurepärasust. Mida see ei paku. Kahjuks.
Kasutaja avatar
hjarg

PostitusPostitas EvilKatarn » 07 Nov 2014, 01:03

Binding of Isaac: Rebirth - Vita

Pilt
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas Shade » 10 Nov 2014, 15:40

Lords of the Fallen - täitsa korralik Demon/Dark Soulsi kloon. Mõned asjad on muidugi huvitavamalt ülesse ehitatud kui souls seerial, samas mõned on jälle viletsamalt. Minu jaoks igati nauditav vahepala Guns Blazing pealelendamis mängudele
GT: janrist
PSN: janrist
Nintendo ID: janrist
Konsoolid: PS3, 3DS XL, XBOX360, WII U, PS4, XBOX One
Shade

PostitusPostitas Vahtra » 13 Nov 2014, 23:32

Võtsin kätte ja tegin ühe istumisega Zone of the Endersi läbi. Olin lõputiitreid nähes õnnelik mitte selle pärast, et mäng oleks lõbus olnud või lugu huvitav, vaid kuna ma ei pidanud enam lapseeas peategelase kurtmist kuulama. Väidetavalt on teine tunduvalt parem.
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kasutaja avatar
Vahtra

PostitusPostitas Erko » 19 Nov 2014, 18:17

Splinter Cell:Blacklist (PC) - USA, USA, USA! Lugu, nagu ikka, keerleb Ameerika presidendi, riigi turvalisuse, viienda vabaduse, ja terroristide ümber. Veits koomiline kohati, aga samas täiesti okei. Erinevad levelid on lahedad, mängitavus on täitsa tore segu Convicionist ja varasematest mängudest. SSV Paladinil ringi tuiamine ja teistega rääkimine on täitsa tore, kuigi Mass Effectist on üle toodud ka ilmatu pikk ootamine et ühest ruumist teise minna, kui Sam uksekoodi sisestab.

Deadfall Adventures (PC) - Esimese isiku vaates Indana Jonesi mäng. Mingit meistriteost siit oodata on rumal, aga mulle täitsa meeldis. Keskkonnad on ilusad ning hästi tehtud, tulistamine on täitsa okei (kuigi isegi raskega küllaltki lihtne). Pusled pole midagi märkimisväärset, mõni küll on teistest parem, samas osad on väga segased ning aitas ainult internet. Unchartedist on üle võetud see märkmiku värk, mis muidu on tore, aga mulle üldiselt meeldib ise vastus välja keskkonnast välja otsida. Lugu on selline suht keskmine Indiana Jonesi koopia, kuid dialoog... See on nii halb, et pole kohati enam naljakas, vaid lihtsalt piinlik. Loodame et tegijad leiavad endale järgmiseks mänguks kompententse kirjutaja.

Shadow of Mordor (PC) - Aasta Assassins Creed. Sõrmuste Isanda mäng mida ma oled Return of The Kingist peale oodanud. Pisivigu leidub, kuid üldmulje on väga positiivne. Nemesise süsteem on vinge. Ootan järgmist osa.

RDR: Undead Nightmare (PS3) - Väga tore on Red Deadi maailma naasta. Senimaani on lugu veel aeglaselt edasi kerinud, kuigi ma eeldan et olen veel suht alguses. Atmosfäär on endiselt mõjuv, päikeseloojangul ratsutamine on väga kena. Ilmselt mu mälu petab mind, kuid ma ei mäleta et põhimäng nii hea oleks välja näinud. Võib-olla on asi teises telekas. Häirib ainult glitch mis kohati inimestel pead ja käed ära kaotab, aitab suremine mis selle resetib.
Erko

PostitusPostitas Raidou Kuzunoha » 20 Nov 2014, 09:06

Walking Deadi esimene hooaeg läbi ka, võtan vist 400 Daysi ka ette. Üldiselt suurepäraselt suurepärane lugu, aga kesine mängitavus ja nii läbinähtavad mõistatused, et isegi siis kui ma kõik olin välja lülitanud, solvas mäng pidevalt mu intelligentsi. Ma arvan, et päris "Aasta Mängu" tiitlit ei vääriks, sest mängu pole väga palju olla, aga sisu, sisu on jõhkralt võimas.

Ja ma ei tea, kuidas teiste platvormidega lugu on, aga see, et tehniliselt nii nõrk graafika vaevu PS3-l jooksutab on midagi hirmsat.
Kasutaja avatar
Raidou Kuzunoha

PostitusPostitas Shade » 20 Nov 2014, 09:47

one peal jooksis season 1 sujuvalt. Season 2 on suht bugine, tihti peale jäi peale valikute tegemist ja täpselt enne videot paariks sekiks pilt seisma ja siis liikus edasi.

Wolf Among Us on vägevam minu arvates. Samas Walking dead igati väärt seiklusmäng
Shade

PostitusPostitas Raidou Kuzunoha » 27 Nov 2014, 07:47

Proovisin tsipa Kingdoms of Amalur: Reckoning'i. See tundus nii labaselt lihtne, üksluine ja standartne, et lihtsalt paha hakkab.

Esimese Assassin's Creedi tegin ka läbi. Ronimine oli siiski muhe, olustik meeldis, ent mängitavus ise on labane. Loo pealt olen kahevahel - mõned elemendid meeldivad, aga olles lugenud Bartoli "Alamut"-i, ei jäänud märkamata need sisuelemendid, mis Ubisoft laenanud oli. Mitte, et mõnest kirjatükist inspiratsiooni saamine halb oleks, aga elementide laenamisel olid Ubisofti kirjutajad pannud nood täiesti ebaloogiliselt kokku.

Resident Evil 5 jõudsin ka uuesti läbi teha. Hetkel üritan igas asjas, mis vähegi võimalik, S rank saada. Ma üldiselt ei ole mingi 100%-mees või saavutushoor, aga mulle RE4-s aluse pandud mängumehaanika niiväga meeldib, et lust on mängida. Üldiselt on RE4 siiski tugevam mäng. RE5 suurim viga on vaimuvaesed bossidisainid võrreldes RE4'ga, või siis lihtsalt RE4 kopeerimine. Aga muidu on tip-top. Ja Lost in Nightmares oli suurepärane DLC.
Kasutaja avatar
Raidou Kuzunoha

PostitusPostitas Shade » 27 Nov 2014, 09:16

Raidou - despretae escape kõige raskema raskusastmega co-opis puhas maiuspala - zombisid tuleb lõpmatuseni ja tuleb väga hoolikalt planeerida oma käike :)
Shade

PostitusPostitas Raidou Kuzunoha » 27 Nov 2014, 21:07

Jah, ma pole Desperate Escape korralikult süvenenud. Mängisin natuke Veterani peal, aga kohe kui nägin kahte mootorsaega tüüpi, tuli nutt kurku ja läksin mängust välja. Ma teadsin, et süda ei pea vastu, eriti kui AI partner. :P
Kasutaja avatar
Raidou Kuzunoha

PostitusPostitas Shade » 27 Nov 2014, 21:26

AI partneriga selle tegemine suht lootusetu üritus, eirti lõpp. Ma suutsin AI-ga kuhugile teise suure ala lõpuni ja sealt edasi oli lootusetu. Tehtud sain sõbraga lives coopides - aga mõnusalt pingeline
Shade

PostitusPostitas Raidou Kuzunoha » 30 Dets 2014, 05:28

Jõudsin selle paljuvihatud Resident Evil 6 ka läbi mängida (iga kampaania) ja ma olen küll hämmingus. Ma mõneti saan aru, miks pisut kriitikat sai, aga et nii korralikult läbi tambiti, seda ma küll ei mõista. Viiendast osast on küll igati üle minu arvates, kuigi viienda osa levelidisain on järjepidevamalt hea. Võitlussüsteem on super: melee on veelgi kasulikumaks tehtud, counterid, slide'd, quickshotid jne jne. Mängisin Veterani peal ja kohe alguses olin pidevalt suremise äärel ja tühjade padrunisalvedega, kuni lõpuks hakkasin tajuma, kuidas see uus juhtimissüsteem toimib. Pärast 27ndat tundi, millega panin viimasele loole lõpu, sisenesin kohe Mercenariesi ja selleks ajaks oli juba piisavalt käpas, et see värk väga nauditavaks muutuks. Jaapanlased ikka oskavad. Vastaseid oli ka piisavalt erinevalt ning need mutatsioonid olid huvitavad, sest kunagi ei teadnud, kes parajasti võib sellest kookonist kooruda.

Üldiselt mulle jättis väga positiivse mulje ning kindlasti askeldan Mercenariesil edasi, ning ju teen ka kõrgematel raskusastmetel läbi (Professional ja No Hope) millalgi läbi.

Ja need väga vihatud QTE'd tundusid ka palju loomulikumad, kui eelnevates mängudes. Võib-olla pisut keerati üle sellega, jah.
Kasutaja avatar
Raidou Kuzunoha

PostitusPostitas Iskraman » 07 Jaan 2015, 13:43

Meeltesegaduses ostsin endale Euronicsi suurelt odavmüügilt Blades of Time'i - täielik solk. Nii halb, et ei ole isegi hea. Lihtsalt halb. Ometi oli seiklushimu suur ning hakkasin mängima Uncharted 2'te. See oli natukene parem.
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas glaurung » 07 Jaan 2015, 14:58

Iskraman kirjutas:Blades of Time

Sa ikka leiad võimalusi roppu saasta oma mängumasinatesse toppida.

Ise võtsin kätte ja mängisin Assassin's Creed Unity PS4 peal lõpuni. Ehkki tehniliselt väga vildakas, oli mängu enese lugu ja mõned missioonid väga andekad. Ehk läheb see natuke spoilerite kilda, aga teatud missioonid mängu teises pooles on klassikalised planeeritud mõrvamised. Mõndadel neist on koguni Hitmani-laadne ülesehitus (ettevalmistus, unikaalsed mõrvad jne). Kahjuks ei küündi ükski päriselt Hitmani stiili vabaduseni.

Ja sellele lisaks olen kulutanud palju aega Far Cry 4 seltsis, samuti PS4 peal. Minu arvates väga tore meelelahutus, olen juba lõpule väga lähedal. Lugu on nadi, aga keskkond ja liivakasti kilda vabadus on erakordselt lahe. Näide: topi virtuaalne maastur C4 või maamiine täis, pargi mäenõlvale, sihi otsaga vastaste asula poole, lase käsipidur maha ja siis ratsuta kaose keskele elevandiga vastaseid nottima. Kahju, et mul pole kedagi sõpra, kellega seda mängu co-oppida.
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas Erko » 10 Jaan 2015, 13:41

Far Cry 4 - Täitsa tore mäng. Samas liiga eelmise osa moodi, et GOTY vääriline olla.

Dantes Inferno - See teine Dante. Mulle meeldis, kuigi Alighieri teosest oleks võinud rohkem katkendeid olla.

Metal Gear Solid: Peace Walker - Väga hea mäng, baasi ehitamine on põnev ning lisamissioonid annavad pärast pikalt mänguaega juurde. Kusjuures kogu see lisategevus ei tundu tüütu (vähemalt veel mitte), vaid on põnev ning sõltuvusttekitav. Kassetid oli tore lisa.

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes - Kõva edasiminek mängitavuses ja graafikas. Koodek on nüüd reaalajas. Hetkel 7 tundi juba sees ning Deja Vu ja Jamais Vu on veel kinni, siin on mängimist veel kõvasti. Aasta üks paremaid mänge.
Erko

PostitusPostitas Shade » 12 Jaan 2015, 12:35

Diablo 3: Reaper of Souls PC - pool aastat pausi (pistelist mängimist vaid) ja mäng on oma võlu jälle taastanud. Gearin juba 5ndat characterit Torment 6 jaoks ja no ei saa lahti sellest mängust. Uus patch mis see nädal peaks saabuma teeb asja veel põnevamaks - elagu meeletu grind
Shade

PostitusPostitas EvilKatarn » 14 Jaan 2015, 00:35

Mängisin Metal Gear Solid põhiseeria läbi. 1, 2 HD, 3 HD ja 4 siis. Väga meeldis ning eks Phantom Paini ootamine saab raske olema.
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas leEpicvideogameman » 14 Jaan 2015, 17:50

EvilKatarn kirjutas:Mängisin Metal Gear Solid põhiseeria läbi. 1, 2 HD, 3 HD ja 4 siis. Väga meeldis ning eks Phantom Paini ootamine saab raske olema.

Kuidas kolmas oli su jaoks? Ise sain esimese ja teise osaga hästi hakkama, kuid kolmas osa tundub kuidagi liiga aeglane ja veniv. Üldse ei kutsu mängima nagu eelmised osad.
leEpicvideogameman

PostitusPostitas EvilKatarn » 14 Jaan 2015, 18:35

Ei veni seal midagi. Ilmselt terve seeria peale kõige nauditavamad bossivõitlused ja mängualad. Kui Snake Eateris üldse miski häirib, siis selleks on minu pidev vajadus camo rating maksimumi peal hoida, mis tähendab iga paari sammu järel menüüdes tõttamist.
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas Raidou Kuzunoha » 15 Jaan 2015, 07:55

MGS-võhik nagu ma olen (esimest ainult mänginud), aga ma arvasin, et esimene ja kolmas on kõige soliidsemad mängud selles seerias, ja et teine on kohati geniaalne, aga pigem piinlik ja jubedalt veniva koodekidialoogiga. Arvamus põhineb muidugi teiste inimeste öeldu põhjal.
Kasutaja avatar
Raidou Kuzunoha

PostitusPostitas Erko » 15 Jaan 2015, 11:31

MGS 2 tanker on väga hea, aga see jaam algab väga aeglaselt, uue tegelase sissejuhatuse, Rose jne.

Muide EvilKatarn, mängi kindlasti PW ka läbi. Väga hea mänguga tegu. Lugu viib otse GZ-sse kah.
Erko

PostitusPostitas glaurung » 15 Jaan 2015, 12:16

Minule on kõik põhiseeria MGS mängud väga meeldinud ja ma olen need ka läbi mänginud. Enamust isegi korduvalt.

Kuid nagu ma aru saan, siis paljud siin kirjutajad mängivad neid mänge tagantjärgi ja mingites HD variantides. Minu eelis oli see, et mängisin kõiki mänge siis, kui need olid värsked. Esimest MGSi mängides polnud mul õrna aimugi, et sellest frantsiis saab. MGS2 tundus 2002. aastal fenomenaalne. MGS3 murdis uut pinda kolm aastat hiljem, 2005 kevadel. Ja nii edasi.

Ma julgen arvata, et MGS mängud ei vanane tänapäeva nullfookusega mängurite jaoks eriti edukalt. Nad on pigem aeglased, metoodilised, imelikud jne.

Nalja pärast siia ka viide sellele kaardile, millega Konami MGSV suurust teiste mängudega kõrvutab: http://i.imgur.com/IuJzs53.jpg
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas Raidou Kuzunoha » 20 Jaan 2015, 09:59

Demon's Souls läbi.

Mis seal salata, aegumatu šedööver. Lihtsalt geniaalne ja tunda, et visionäär(id) on "lavastaja"toolis olnud. Ma saan aru, miks mõnele see mäng ei meeldi, aga isegi kui mulle isiklikult meeltmööda ei oleks, peaksin ma objektiivselt tõdema, et see on kuramuse kunstiteos.
Kasutaja avatar
Raidou Kuzunoha

PostitusPostitas hjarg » 22 Jaan 2015, 11:17

Cruseder Kings II jälle ette võetud. Seekord vahelduse mõttes Eestiga- ning inglased juba lasevad püksi, kui eesti viikingid jällegi nende territooriume rüüstama tulevad. Endiselt huvitav, endiselt väga julm. No näiteks: kui valitseja Kaupo 25-aastasena Inglismaad rüüstades haigeks jäi ja suri, muutusid kõik mu plaanid. Tema järeltulijaks sa tema vend, kes ei olnud just kõige parem valitseja. Samuti jagunesid Kaupo poolt vallutatud alad- Eestimaa, Liivimaa ja Pihkva tema järeltulijate vahel, nii et Õigemeelele jäi vaid Eestimaa. Õnneks vendadel veel lapsi ei olnud, nii et Õigemeel jäi nende pärijaks- ja alustas kohe vennatapuga. See on alati riskantne, sest kui sa vahele jääd, siis ülejäänud suguvõsa ja ka teiste tegelaste arvamus langeb sinust kardinaalselt. Seekord läks õnneks ja vennad langesid tundmatuks jääda soovivate salamõrtsukate ohvriks ning Õigemeel ühendas uuesti kõik Kaupo valdused.
Ta konsolideeris riigi ja tungis edasi Venemaale, vallutades Novgorodi alad, reformeeris usundi, lõi Eesti kuningriigi ja käis tihti kas Inglismaad või Prantsusmaad rüüstamas. Lisaks oli tal 1 naine, 3 konkubiini ja 2 armukest, nii et ta jättis endast maha kokku 14 last.

Ainus viga on see, et mängu avalikus kohas arutlemine toob kõrvallauas istujatelt kummalisi pilke. Kui räägid, et otsustasid venna mõrvata ja salamõrtsukas sai oma tööga suurepäraselt hakkama, siis teistel hakkab kiire :D
Kasutaja avatar
hjarg

EelmineJärgmine

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline