Tänane kuupäev 22 Okt 2019, 18:57

Mida mängid?

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas Riddim » 04 Juul 2014, 19:44

Wind Waker HD - Mõtlesin pikalt ja laialt, et millise tasuta mängui ma Mario Kart 8 kõrvale võtaksin ning lõpuks otsustasin selle kasuks. Kuigi Gamecube'i versioon on mul juba pikemat aega riiulis seisnud, ei ole ta mänguaega üldse näinud ning pisut kirkamad visuaalid tundusid ka ahvatlevad. Probleeme mängul mõningaid on, ent sellegi poolest tundub ta lihtsalt fantastiliselt lõbus ning isegi kui osad hetked frustratsiooni esile kutsuvad, ei ole veel sellist momenti tekkinud, et vihaga kinni tahaks panna konsooli. Üle pika aja on selline tunne, et enam ei pea kahetsema seda Wii U ostu.

Guacamelee! - On ta Xbox One'i peal kullaliikmetele sel kuul tasuta ning oh jummel, milline positiivne üllatus! Varasemalt ei olnud mänguga tuttav. Tohutult lõbus mõistatusi täis platvormikas-peksumäng. Ilusad visuaalid, suurepärane muusika, pisut selline labane piiripeal-kohatu huumor, suuremad ja väiksemad viited teistele videomängudele. Fantastiline!

Mõlemad mängud on hästi värvilised, see on suur pluss!

Titanfall on ka äge. Pole esimesest Bad Companyst saadik ühe FPSi mitmikmänguga niivõrd palju lõbu olnud.
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas silknoose » 06 Juul 2014, 01:18

Gateways on ultratserebraalne puslemäng, mis toob Portali mängumeaanika 2D'sse ja lisab tavapärasele kohast kohta liikumisele portaalid millega saab enda suurust muuta, gravitatsioonikeset nelja ilmakaare järgi sättida ja viimaks ka aega ennast manipuleerida korduvtegevustega. Mängu viimased pusled eeldavad meisterlikku vilumust kõigi nelja eri portaalitüübiga ning seda pikkades ja keerulistes kombinatsioonides.

Kui selline kirjeldus mängima kutsub, siis soovitan väga.

Samuti mängin ma PSP peal Everybody's Golf Portable 2'te. Arkaadilik ja mõnus golfi simulaator koos jaapanipäraste napakustega. Näiteks, kui su caddie ütleb taseme alguses "I feel something," siis tasub kohmaka kaamerasüsteemi vahendusel kogu ümbritsev ala läbi skaneerida, sest äkki on mõnes põõsas või kusagil rekka taga midagi, või kedagi. Näiteks leidsin ma ükskord ühe Wendy, kes oli kogemata liliputiks transformeerunud ning vajas abi. Ma ei saanud aga midagi teha, sest mul oli vastav item puudu. Ka on sul võimalik enda karakteritele igasugu riideesemeid ja akssessuaare juurde kleepida. Hiljuti lukustasin lahti sellise asja nagu Detroit Steel, mis võimaldab su tegelasel golfiväljakul ringisiblimise asemel hoopis 60-ndate Dodge'i sees ringi lasta -- koos vastava mootorisurinaga.

Cool mäng. Ning iga turniiri läbimise peale tuleb tore 5 sekundiline Thanks for Playing video kus näiteks mesimumm ringi lendab või lained vasta randa uhuvad. Supertore.
EvilKatarn kirjutas:Zone of the Enders: The 2nd Runner HD

Videomängu mõõtu videomäng. Tohutult kiire, stiilne, lõbus mängida ja lihtsalt awesome. Kõik bossivõitlused on rasked ja meeldejäävad, muusika sobib mängule täiuslikult ning HD remake näeb välja parem kui paljud kaasaegsed mängud.

Minu jaoks sama lõbus kui Metal Gear Rising.

Jaa... hea võimalus mu lemmikut uuesti kuulata. See oli ainult soundtrackil vist.
Kasutaja avatar
silknoose

PostitusPostitas GameTrigger » 16 Juul 2014, 11:05

Fable Anniversary (X360) - aastal 2014 pigem frustreeriv kogemus...
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas RyuRobin » 23 Juul 2014, 16:38

Mängisin just hiljuti esimest korda esimesed kolm Metal Gear Solid'it läbi, varsti alustan 4. osaga ning siis peace walkeriga. Väga paeluv seeria on. 1. osa oli kõige nõrgem, kuid ikkagist väga hea mäng.

Samuti alustasin esimest korda Super Metroidi, mis on ikka tõsiselt hea mäng - level design on geniaalne , controlsid on väga responsive ja tight ja isoleeritud atmosphere on samuti super.
Kindlasti kavatsen peale seda tutvust teha Castlevania: Symphony of the Night'iga ja siis ka ära proovida kõik GBA metroidid + GBA/DS Castlevania'd.
RyuRobin

PostitusPostitas Iskraman » 31 Juul 2014, 10:33

Second Sight - kes juhuslikult ei tea, siis tegu action/adventure stiilis tootega kusagilt sealt 2004. aastast. Mängisin oma xbox ver. 1 konsooliga (suured tänud siinkohal Qustale). Mul seisis see mäng aastaid riiulis ja ootas oma aega just peamiselt õige konsooli puudumise tõttu.

Eelmisel kümnendil välja antud mängu kohta oli elamus hea. Ma ei tahaks maha teha ei tegelaste liikumist, kaameranurki ega graafikat. Vanasti käisidki asjad mängudes hoopis teisiti. Seda fakti peab alati meeles hoidma, kui jutt kümne aasta tagustest mängudest. Aga mis peamine, kannatas täiesti kenasti mängimist ka tänapäevase 32" LCD teleriga.

Lugu ise oli nauditav. Nii mõnelgi õhtul mängisin hiliste öötundideni, sest tahtsin näha, kuidas see komejant lõpeb. Tasemete atmosfäär oli super. Mulle isiklikult jättis hea mulje just värvikus ja erinevus. Kuna peategelane seikleb ka erinevates "aegades" ei olnud mul mingit probleemi taluda vaheldumisi hiilimise leveleid ja "pea ees, püsside paukudes sisse" leveleid. Üldjuhul mulle selline kompott väga ei istu, aga antud mängus oli väga tasakaalukas segu.

Ja mis minu meelest on parim asi, mäng ei kohtle mängijat nagu idiooti. Kõik ei ole nö. puust ette ja punaseks tehtud. Ma pean mainima, et isegi natukene nautisin enda piinamist, kui mingites jaburates kohtades sihitult singi kakerdasin ja otsisin olukorrale võimalikku lahendust. Ühesõnaga ma ei tundnud ennast nagu treenitud koer, keda mäng sunnib erinevaid trikke sooritama ja premeerib seejärel maiustusega. Ma tundsin ennast nagu mees, kellel on parasjagu suvine puhkus ning kes naudib eepilist seiklust.
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas hjarg » 04 Aug 2014, 09:39

World of Warcraft- juhuu, ma olen jälle tagasi. Cataclysm oli ainus, mis mul vahele jäi. Nüüd sain Draenori beetakoodi ja hankisin ka Pandaria, nii et tagasi roolis.

Blizzardi auks võib öelda, et nad on mängu palju paremaks muutnud. Vanal ajal ma mäletan seda mõnusat tüütut ja ohtlikku teekonda, mis tuli selleks teha, et ööhaldjaga Darnassusest Stormwindi jõuda. Soovitavalt alasti, sest tee peal sured niikuinii mitu korda ja vähemalt ei pea siis remondi peale pappi kulutama. Või siis tõeline kuudepikkune grind, et mingi fraktsiooniga reputatsiooni koguda. Või siis see, et raidimas käis vaid väga väike osa mängijaid.

Nüüd on lust ja lillepidu. Sain hommikul level 90, õhtuks tegin esimesed raidid. Kaks 25-mehelist, kus keegi omavahel ei rääkinud. Bossid maha ja laiali :P Sama ka tavalistes koobastes- hea, kui paar sõna vahetatakse, üldiselt on kõik kuss. Selline mittesotsiaalne mmorpg... Vähemalt ei ole mingit jama grupi leidmisega (nagu siin swtor-is oli- jeebus, see oli suht-koht võimatu) ning mängijad on piisavalt kompetentsed, et ainult mina puterdan. PS! Ja leveldamine on tehtud palju kiiremaks.

Queste on mõnusamaks tehtud, enam ei pea tundide kaupa kolle tapma, et seda viimast droppi saada. Aeg-ajalt kohtab midagi muud kui tapa, korja tükid üles ja tiri tagasi. Pandaria on ilus. Pandad on paksud. Naissoost pandad on rebased.

Üldine point jääb samaks. Levelda, sest suurem level on parem. Siis hangi endale parem varustus, sest suurem number on parem. Siis käi raidimas, et saada veel paremat nänni. Sama loogika järgi elab ka Diablo ja vähemalt Blizzard teeb seda meisterlikult.
Kasutaja avatar
hjarg

PostitusPostitas GameTrigger » 04 Aug 2014, 11:57

Professor Layton and the Miracle Mask (3DS) - olen paar õhtut vaikselt seda mänginud ja peaks mainima, et sari hakkab minu jaoks vaikselt vist ammendama...
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas RyuRobin » 18 Aug 2014, 16:18

Metal Gear Solid 4 oli lihtsalt... life-changing and mind-blowing awesome piece of fanservice for MGS fans. Alustasin igatahes ka Peace Walker'iga, mis on väga erinev eelnevatest mängudest aga omamoodi lahe - Mother Base'i arendada, uusi sõdureid värvata, uusi relvu välja töödelda jne. on väga lõbus ja rewarding ja millegipärast on mulle alati selline hub/mission-based ülesehitus meeldinud.

Alustasin ka Dragon's Crown'iga mis on lõbus nii co-op'is (kuigi 3-4 mängijaga muutub mäng vahepeal ikka väga räigeks clusterfuck'iks.) kuid ka solodes. Üliilus mäng ka muidugi, nii graafika kuid ka animatsioonide poolest.

Pooleli on veel.. Castlevania: Symphony of the Night, Final Fantasy XII, Gungrave, Dragon's Dogma Dark Arisen, Lollipop Chainsaw, Killer is Dead, Ninja Gaiden 3: Razor's Edge, Okami HD, Zone of the Enders: The 2nd Runner (osa hd collection'ist), Gods Eater Burst, Toukiden, Devil May Cry 1 (osa hd collection'ist).

Oma korda ootavad riiulis/kõvakettal.. Ni no Kuni: Wrath of the White Witch, Disgaea D2: A Brighter Darkness, Kingdom Hearts HD 1.5 Remix, God Hand, The Ico & Shadow of the Colossus Collection, Onimusha seeria.
RyuRobin

PostitusPostitas Iskraman » 20 Aug 2014, 00:04

Spec Ops: The Line ohh mu Jumal. Milline mäng. Suure vihkajana, pean ütlema, et see mäng on kulda väärt. Viimase aja üks parimaid elamusi.
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas Erko » 25 Aug 2014, 16:05

Wolfenstein: The New Order - Ausalt öeldes ega ma esialgu sellest mängust väga midagi ei oodanud, aga hea, et ikkagi ära proovisin. Tegu on väga vinge mänguga, tulistamine oli väga hea, visuaalid olid väga head, muusika oli väga hea ning lugu oli ka hea, võiks vabalt GOTY tiitlile kandideerida. Jään järge ootama.

Batman :Arkham Origins - Täitsa hea mänguga tegemist, mitte küll Rocksteady toodangu tasemel, aga siiski korralik esinemine, paras Arkham Knighti ootuses mängida. Kahju, et kostüüme alles lõpus vahetada sai, oleks tahtnud kogu aeg Adam Westi kostüümis ringi rokkida.

Harley Quinns Revenge - Kui juba Batmani lainel olen, siis see sai ka millalgi läbi tehtud. 2.50 eest, mis ta PSNis vahepeal maksis, on meelelahutust küll ning jäin rahule. Samas täishinna eest jääb veidi lühikeseks.
Erko

PostitusPostitas PeZ » 25 Aug 2014, 18:11

Shovel Knight: üks parimaid pseudo-retro platvormereid ja üleüldse platvormereid, mis tehtud. Tundub et võti on selles, et on virutatud pigem Capcomilt kui Nintendolt ja see on väga värskendav.

Diablo 3 XTREEM SATAN EDITION: konsooliversioon siis. Maitea. Veider on. Ma pole kunagi ühtegi Daiblöt mänginud ja siis puudub see nostalgia selle seeria, tundub veits nagu igav või nii. Ilus küll, a stoori on puit, combat lihtsalt a-a-a-a-a-LT-a-a-a-a-b-a. Eks mängin veel, aga üldiselt ei näe seda võlu, et sinna 600h panna vms.
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas krebalo » 25 Aug 2014, 21:59

Võtsin eelmise nädala lõpus korraga käsile Assassins Creedi seeria ja Fezi.

Fezis olen paar puslet isegi cheatimata ära lahendanud. Üldiselt on tegu nii sürri puslemänguga, et mul pole eriti piinlik spikerdada. Isegi arusaamine, et tegu on puslemänguga võttis omajagu aega :)

Assassins Creedi alustasin korralikult esimesest osast. Pärast 5 tundi mängimist, mitut vaevarikast hiilivat ratsutamis-rännakut ja enam kui kümme korda sama vanamuti surnukspeksmisest päästmist sai isu täis.

Võtsin käsile Assassins Creed II. Tegu oleks nagu täiesti teise mänguga. Animuse põhistooriga ei käida enam nii palju närvidele. Vahepeal on võimalik isegi unustada, et tegelikult jooksen ringi Maatriksis. Põhimissioon ja kõrvaltegevused on mõnusalt sujuvalt läbi põimunud. Saab investeerida ja kunsti koguda, kakelda ning muidu sitapea olla. Mäng pole minu arvates küll Red Dead Redemptioni tasemel, kuid Firenze ja Veneetsia katustel ringi tuiskamine on jällegi omaette elamus, millest veel kuidagi isu täis ei taha saada.
Retropeldik: emotsioonid retromängudest
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Riddim » 26 Aug 2014, 13:09

Kusjuures, ka mina võtsin täiesti puhtjuhuslikult Assassin's Creed II (taaskord) ette. Tuleb nentida, et täiesti okei mäng on. Muidugi, see kontrollskeem on siiski piisavalt kohmakas, et takistada tal olemast täiuslik mäng, aga sellegi poolest on ta pigem olnud lõbus, kui et frustreeriv.

Samuti võtsin riiulis kaua enda aega oodanud pooleliolevatest mängudest taaskord käsile sellise asja nagu Alan Wake. Jätkuvalt äge mäng ja loodetavasti ma suudan ennast seekord piisavalt palju sundida, et seda mitte taaskord pooleks aastaks lõpetamist ootama jätta.

Lisaks veel: Titanfall, BattleBlock Theatre, Crimson Dragon jpt.
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas hjarg » 27 Aug 2014, 12:25

Ahh, AssCreed. I oli techdemo. II oli vägagi hea mäng. II-Brotherhood oli ka hea. II-Revelations venis. Ezio oli siiski kõige parem peategelane, keda nad siiani on luua suutnud. III oli nüri peategelasega, kuid algus oli vähemalt vägagi muljetavaldav. Kui noore vana indiaanlase peale asi üle läks, muutus asi käkiks. IV oli täitsa tore, kuigi seda kirjutas vist toatäis ahve. Kui suudad sellest (ja faktist, et seal on vaid paar erinevat laeva) mööda vaadata, siis on piraatlusmäng täitsa tore.
Animusasi oli alguses lahe, aga nad teevad seda tülpimuseni.

Teemasse kahh:

Wolf Amongst Us sai läbi mängitud. Lühike, omapärase animatsiooniga, mõnus, head häälnäitlejad, palju quicktime evente, Telltale ei ürita isegi enam mängida, et tegemist on seiklusmänguga, vaid žanriks kipubki olema vist interaktiivne jutustus vms.
Kasutaja avatar
hjarg

PostitusPostitas Erko » 27 Aug 2014, 15:34

Mulle küll AC I meeldis :P
Erko

PostitusPostitas hjarg » 28 Aug 2014, 14:10

ACI oli muljetavaldav. Jerusalemm, Damaskus ja Akkon, kus sa said vabalt ringi joosta ja rõõmsalt mööda seinu, katuseid ja kõike muud turnida oli revolutsiooniline. See oli vabalt ringi jooksev Pärsia prints. See oli fun-fun-fun.

... ja kogu selle asja peale oli seal umbes 5 missiooni, mida sa väikestes variatsioonides mitu-mitu-mitu korda üha uuesti ja uuesti tegid. Ja neist viiest kuus olid väga nürid.
Kasutaja avatar
hjarg

PostitusPostitas glaurung » 28 Aug 2014, 16:13

Natuke rumal on 2014. aastal esimese Assassin's Creedi üle vinguda.

Esimene AC on klassikaline näide iteratiivsest arendusest, olles eksperiment sama palju kui keskpärane mäng. Kuid ilmumise ajal oli see meeliülendav sandbox kogemus. Jääb vaid üle nentida, et enese viga, kui seda ilmumise aegu mängitud ei saanud.

Nüüd seda neljanda ja viienda mänguga kõrvutada on loomulikult valus. Sama hea on selle Doomi rebuudi ilmudes PlayStation ühe Final Doom ette võtte ja selle üle kurjustada, et miks nii vilets.

OK, midagi teemasse ka.

Diablo III Ultimate Evil Edition - Jooksin suure rõõmuga PS4 peal sisu uuesti ühe DHga läbi. Võrgukood töötab hästi, laadimine on kiire, mäng näeb teatud mõttes parem välja kui minu WQHD monitori peal PC versioon. Tore mäng. Mul on kahju, et teised puldimurdjad coopida ei taha. Aga noh, neil on kõigil naised ja lapsed ja armukesed ja kinnisvaralaen ja nii edasi. Mis teha.

Schnipper Elite III - Üllatavalt kompetentne, aga ilmselgelt piirangutega stealth shooter. Ehk siis samasugune ruumiline tapapusle nagu viimane Hitman. Näeb PS4 peal erakordselt sile välja.

Ilmselt nädalavahetusel võtab First Lighti ka ette.
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas hjarg » 29 Aug 2014, 09:30

Enda õigustuseks võisin öelda, et ma vingusin aastal 2007 Assassin's Creedi üle täpselt samamoodi, hilisemad iteratsioonid ei muuda siin midagi.
Kasutaja avatar
hjarg

PostitusPostitas Vahtra » 01 Sept 2014, 17:18

Tegin Far Cry Classicu läbi. Kuna ma ei teadnud mängust varasemalt midagi, siis oli üllatus ja mängurõõm selle võrra suurem. Minu entusiasmist ei tasu muidugi masti võtta, sest üheteist kuu jooksul olen mänginud minimaalselt, viimati Kingdoms of Amalur: Reckoningu, mis kusjuures meeldis ka. Nüüd alustan vaikselt Far Cry 2-ga.
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kasutaja avatar
Vahtra

PostitusPostitas Erko » 02 Sept 2014, 21:57

Metal Gear Solid 3 HD - Oli ootamist väärt. Tippklass. Kuigi kõik MGS-id on parajalt juustused, on tegu kõrgeima kvaliteedi toodanguga. Tõesti meeldis, eriti viimane Boss (heh) ja taplus The Endiga. Main theme on super. Kui viriseda, siis see fortress oli veidi igav loodusega võrreldes ning mängitavus kohmakas, kuid siiski viimase peal elamus. Ootan pikkisilmi Phantom Paini (ja ega GZ-d ka enne ette ei saa võtta, kui PS4-ja pole).
Pilt

Infamous: Festival of Blood - Võtsin selle ette, täitsa tore lisa. Lugu on päris kobe, atmosfäär mõnusalt sünge ning uued vampiirivõimed, nii palju kui neid on, on väga ägedad. Kui PS4-ja pole, aga Infamouse sügelus on sees, siis soovitan. Soundtrack on ka endiselt äge, ilmselt on ikka paar uut lugu ka. Fade Away mängiti ka kohe alguses ära.

Enslaved: Odyssey to the West - Ostsin PSN-ist selle most best enchanced editioni vms ta on. Visuaalselt väga kaasahaarav, kohati saab visuaaliga tõmmata paralleele Ninja Theory DmC-ga. Väga kaugel ma veel pole, alles peatükk kahes, aga lugu ning ümbritsev maailm tõmbavad veel mängima. Võitlus on aga nõrk. Kui DmC võitlus mulle väga meeldis, siis Enslavedi oma on kohmakas, ei aita ka kaamera. Loodetavasti läheb paremaks. Loomulikult ei saa keset mängu raskusastet ka muuta. Läksin lolli peaga kohe hardiga peale, aga proovin ära kannatada, sest muidu on mäng äge.

Inb4 EvilKatarn tuleb ja saadab Ninja Theory seenele. Luban riiulis ootava DMC 4 varsti ette võtta.

Veidi mängisin ka Arkham Originsi DLC-d Cold, Cold Hearti. Lootsin, et saab Deathstrokena mängida. Pidin pettuma, peab hoopis Mr. Freiezi taga ajama. Kahtlen, kas City bossivõitlust suudetakse trumbata. Muidu vist kiidetakse.
Erko

PostitusPostitas hjarg » 06 Okt 2014, 09:54

Shadow of Mordor - mis juhtub, kui keegi salajane organisatsioon võtab kusagil oma mäe sisse ehitatud laboris kätte ja paaritab AssCreedi ning Batman- Arkham (lisa siia suvaline asjandus) ning kasvatab sündinud ebardi üles Tolkieni keskkonnas. Vot mis juhtub- üllatavalt hea mäng. Ma olin täitsa valmis pettuma, kuid üllatusin meeldivalt. Omapärane segu kahe mängu võitlusmehaanikast, kaldu pigem Batmani poole, avatud maailmast ning selline napilt üle keskmise süžee teeb kokku vägagi omapärase tulemuse.

Paljukiidetud "nemesis" süstem on ka huvitav- lööb mingi ork su maha, siis tema saab ametikõrgendust, nii et sulle jääb rõõm maha lüüa just see väike siga, kes sind omakorda maha nottis. Ja alati ei pruugi sul tapmine korralikult välja tulla- ning siis on tegemist sellise õnnetu orkiga, kes on vaimselt ja füüsiliselt sandistunud. Suutsin ühe tulega ära tappa ning vaene ork küll pääses eluga, kuid hakkas tuld kartma.

Avastamist on küllaga, orkide terroriseerimine on mõnus ajaviide, asi näeb ilus välja ja üldse on tegemist üllatavalt hea asjandusega.
Kasutaja avatar
hjarg

PostitusPostitas vabarna » 07 Okt 2014, 07:34

hjarg kirjutas:Ma olin täitsa valmis pettuma, kuid üllatusin meeldivalt.

Arvestades, kui palju kiitust see mäng on juba enne ilmumist, st alates E3-st saanud, oleks mulle pigem vastupidine stsenaarium üllatust pakkunud.
Kasutaja avatar
vabarna

PostitusPostitas Pabraw » 07 Okt 2014, 08:39

Nikerdan väga-väga aegamisi Xbox360-l Silent Hill HD Collectionist Silent Hill 2-e mängida (esmakordne mängimine, nostalgiat pole).

Ostmise ajal lugesin, et Xbox360 versiooniga justkui mingi häda on aga ei saanud esialgu suurt midagi aru kuni juhtusin 'tuubist PS3 versiooni playthrough-d vaatama - Xbox360 versiooni ikka täitsa katki ja õhustik udu ja dünaamilise valgustuse probleemide tõttu täiesti rikutud. Oleks pidanud hoolikamalt lugema ja PS3 versiooni ostma.
Pabraw

PostitusPostitas Raidou Kuzunoha » 17 Okt 2014, 20:53

Silent Hill HD Collection on mõlemal platvormil abordijäänus. Vigane sitt.
Kasutaja avatar
Raidou Kuzunoha

PostitusPostitas GameTrigger » 20 Okt 2014, 14:50

Theatrhythm Final Fantasy: Curtain Call (3DS) - mõned nädalad vaikselt mänginud ja väga meeldib.
Arvestades lugude arvu ja erinevaid mängimise mooduseid, siis tegevust jätkub pikemaks ajaks.
Soovituslik rütmimängu austajatele; kohustuslik FF muusikasõpradele :)
Kasutaja avatar
GameTrigger

EelmineJärgmine

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist