Tänane kuupäev 19 Aug 2019, 16:33

Mida mängid?

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Re: Mida mängid?

PostitusPostitas glaurung » 04 Apr 2014, 11:50

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Paari päeva eest jäi silma miski YT video, kus vandenõuteoreetik spekuleeris ühe ja kahe kummalise elemendi üle. Jutt käis GZ esimese (ehk siis peamise) missiooni lõpul nähtava kohta. Selle mõttekäiguga kaasa minnes otsustasin selle PS4 tasulise demo läbi teha. Ja ma näin kogetuga väga rahule. Võiksin rohkemat rääkida, aga see oleks juba spoilerite maailm. Igatahes ootan nüüd Phantom Paini mõnevõrra uue suhtumisega.

Infamous Second Son

Kui sellest esimest graafilisest šokist üle sain, siis leidsin endid ülikiirelt mängust läbi lendamas. Lõppkokkuvõttes väga meeldiv elamus - kui ehk pisut napivõitu. Kuid kõrgema raskusastmega "alternatiivne" lõpp on veel nägemata. Ilmselt polsterdavad nad sedasinast mängu ka mingi DLC missioonide asjaga. Kahetsen pisut, et eriväljaannet ei soetanud, kus on mingi Infamous 1/2 seotud lisamissioonide rida ka sees.
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas Shade » 07 Apr 2014, 09:29

glaurung saaks nüüd minu kohta sama kirjutada, mis Katarni kohta. Logib ükskõik mis kell diablosse ja mis teeb Shade - mängib diablot. Alates 25.03 olen siis uhanud palju Diablo 3 Reaper of Soulsi. Mäng on kõvasti arenenud vs. vana versioon. Adventure mode lisab põnevust, paljudel klassidel on erinevaid builde hilgim juurde tulnud - enam pole barb vaid ww build. Maagil kasutatakse küll cookiecutterit Arcane orbi näol. Mina rahul igatahes
GT: janrist
PSN: janrist
Nintendo ID: janrist
Konsoolid: PS3, 3DS XL, XBOX360, WII U, PS4, XBOX One
Shade

PostitusPostitas Iskraman » 07 Apr 2014, 12:17

Hotline Miami - tegin nädalavahetusega läbi. Otsisin üles ka kõik "arvuti salasõna" tähed ning avasin alternatiivse lõpu. Pühapäeva öösel nägin unes, kuidas mu korterisse püütakse sisse murda ning kuidas ma enda ja elukaaslase turvalisuse pärast pean võitlema. Kokkuvõte: paganama hea mäng.
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas Erko » 10 Apr 2014, 14:29

Hotline Miami - Varem PC peal 2 korda läbi mängitud, nüüd siis PS3 kord. Töötab ka puldiga üpris okeilt, kohati on sihtimisega probleeme, aga sama jama oli ka hiirega...

Demon's Souls - Kui kõik teised juba Dark Souls II lainel on, toksin mina vaikselt seda. Vaja Tower of Latria ja Boletaria veel ära teha, siis saab vist vaikselt juba otsi kokku tõmbama hakata.

South Park - Mõne jaoks ehk lapsik, loll ja ebakorrektne, aga mulle väga meldib. Tempo on mõnusalt kiire. Kahjuks pole väga kaugele jõudnud.

Mars: War Logs - Karvaste äärtega säästukas, mille kallal saaks veel kõvasti tööd teha, võitlus pole päris see ja dialoog on kohati väga jube, aga kui ootused väga kõrged pole, siis on seal all peidus isegi täitsa okei mäng. Ootan huviga Spidersofti vms järgmist mängu.

Brothers - Esialgu vaatasin, et täitsa tore mäng, mida võiks ka väikestel laste lasta mängida, selline tore värviline ja vägivallatu muinasjutukas, aga mingi hetk läks see ikka väga süngeks. Mulle väga meeldis, kuigi seda kahe tegelase juhtimist ei saanudki korralikult selgeks.
Erko

PostitusPostitas EvilKatarn » 15 Apr 2014, 15:48

Zone of the Enders: The 2nd Runner HD

Videomängu mõõtu videomäng. Tohutult kiire, stiilne, lõbus mängida ja lihtsalt awesome. Kõik bossivõitlused on rasked ja meeldejäävad, muusika sobib mängule täiuslikult ning HD remake näeb välja parem kui paljud kaasaegsed mängud.

Minu jaoks sama lõbus kui Metal Gear Rising.
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas qsta386 » 21 Apr 2014, 15:33

Käsil praegu siis Super Mario Brothers seeria NESi peal. Plaan teha 1-3 läbi nii, et kõik maailmad läbi mängitud. Just for fun.
Kasutaja avatar
qsta386

PostitusPostitas GameTrigger » 22 Apr 2014, 11:53

GTA V (PS3) - üldjoontes igav ja üksluine; kui poleks Trevor'it, oleks juba ammu riiulil tagasi...
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas glaurung » 22 Apr 2014, 15:06

GameTrigger kirjutas:GTA V (PS3) - üldjoontes igav ja üksluine; kui poleks Trevor'it, oleks juba ammu riiulil tagasi...
Pilt
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas leEpicvideogameman » 22 Apr 2014, 16:57

GameTrigger kirjutas:GTA V (PS3) - üldjoontes igav ja üksluine; kui poleks Trevor'it, oleks juba ammu riiulil tagasi...

Jäid 1.Aprilliga natuke hiljaks.
leEpicvideogameman

PostitusPostitas Iskraman » 05 Mai 2014, 12:01

Bioshock Infinite - kindlasti mängin läbi ka seeria eelmised kaks mängu. Infinite jättis igaljuhul väga hea mulje. Lõpp oli vahva ja kunagi mängin kindlasti uuesti läbi. Vahepeal oli tunne, et gameplay jääb loole natukene nagu jalgu. Ei viitsinud niipalju tulistada ja oleks tahtnud rohkem ringi vaadata ning tegelastega rääkida. Samas peab endale aru andma, et tegu on ikkagi FPS mänguga ja mitte Walking Deadiga. Igaljuhul kaks punkti kahest.
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas RyuRobin » 13 Mai 2014, 13:28

Tegin paar päeva tagasi Dark Souls 2 viimase achievementi ära. (Dark Souls ja Demon's Souls on mõlemad samuti 100% läbitud) Muidu teeksin pvp jaoks tegelase ja capiks ta mingil "meta" levelil nagu 120 või 150 aga debiilse SM süsteemi tõttu pole see kahjuks mõtekas. :( Samuti lõpetasin eile Vanquishi, mis oli väga lõbus ning arvatavasti teen hard mode'i peal veel ühe korra läbi.

Hetkel pooleli siis..
  • Persona 4 Golden ja Arena story mode'id (vanilla 4 on ammu läbitud).
  • Ninja Gaiden 3 Razor's Edge, mis kahjuks pole mu jaoks sama hea nagu Sigma 1 ja Sigma 2.
  • Killer is Dead, mis näeb küll ülimalt lahe ja stiilne välja aga kahjuks gameplay on üksluine ning sügavus combatis puudub täielikult. Cutscene'id on tihti lõbusamad kui mäng ise kahjuks. Eks sellised need suda51 mängud kahjuks ongi.
  • Toukiden mis on põhimõtteliselt shameless Monster Hunter'i rip-off Dynasty Warriors sugemetega (combat on kõvasti hack 'n slash'ilikum kui monster hunter)
RyuRobin

PostitusPostitas krebalo » 13 Mai 2014, 14:46

Ratatouille PSP
Mängin seda Vita peal, sest tuli kaasa mälukaardi ostuga Disney pakis. Mäng oleks üsna lõbus, hoolimata PSP puisest kasutaja liidesest, aga kaamera rikub kõik ära. Kõige jõhkram on, et kaamera vaatenurga kohendamiseks peab seisma jääma, noolega üles vajutama ja siis parema kangiga kruttima. Ajakriitiliste kohtade läbimine muutub seetõttu sisuliselt õnnemänguks, mistõttu panen tõenäoliselt peagi mängu käest.

Retropeldik: emotsioonid retromängudest
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Erko » 17 Mai 2014, 11:57

Demon's Souls - Tegin normailga läbi, kokkuvõttes täitsa positiivne, kuigi oli kohti mis panid karvu kitkuma (nt. 1-4 ja 5-2). Häiris ikkagi se spawnimise süsteem, kus surma saades on vaja level uuesti läbi joosta, et bossini saada. Eriti tüütu oli see Flamelurkeri juures ning 1-4-s, kus ma pooltel kordadel bossini joostes šašlõkiks sain. Enne bossi oleks võinud archstoned olla.

Metal Gear Solid 3 HD - PSN-ist sai võetud too Metar Gear Bunduru. Kuna MGS2 on varem arvuti peal läbi mängitud, sai kohe 3 kallale asutud. Mängitavus on veits puine ning cutscened on ebavajalikult pikad ning kohati koomilise häälnäitlemisega, aga mulle läheb täiega peale. Just sai kogetud METAL GEAR!!?!?!!?! koht, mis tõi kaasa hääleka äratundmisrõõmu. Mäng on kohati ikka päris juustune, aga seda heas mõttes.
Erko

PostitusPostitas M.C.Savage » 21 Mai 2014, 19:44

InFamous: Second Son.

Mängisin küll alles poolteist tundi, kuid täitsa talutav meelelahutus. Mis häiris?

Dell "lepib" oma võimetega liiga kiiresti. Teda ajab alguses tsipa paanikasse, et tal sõrmeotsest tuld ja tõrva välja purskab, kuid 5 minuti möödudes... "I'm gonna put this to good use". Meh...

Uut võimet omandades on häälenäitleja ilmselt arvamusel, et Dell on üdini kuri. Üldse on häälenäitleja selline eriti kuiv tükk, võiks olla rohkem nooruslikku emotsiooni, mitte kibestunud tõdemust "Yeah, this is the stuff! Bring me more!"

Graafika on küll imeilus, kuid ikka ei ole veelompides Delli jalajälgi. Ta nagu ei astukski maa peale.
Kasutaja avatar
M.C.Savage

PostitusPostitas leEpicvideogameman » 24 Mai 2014, 11:59

Watch_Dogs

Graafika on ilus ainult siis kui mängus on öö ja torm. Kõik sõitmisega seoses on väga sarnane Just Cause 2hega - jube handling, jubedad auto kahjustused, jube physics. Häkkimine ja teiste elulugude sirvimine on põnev esimene tund aega. Map on üsna suur ja põnev, sarnane Burnout: Paradise mapiga. Tegelased on suhtelised igavad ning peategelane tundub nagu mingi modernne wannabe Max Payne. Missioonid olid jaburad ja storyline veel jaburam. Chicago tundus ka liiga tühi. Üldiselt tundus üsna nigel mäng.
leEpicvideogameman

PostitusPostitas GameTrigger » 26 Mai 2014, 08:55

Child of Light (PS3) - mõned õhtud mängitud ja endiselt nauditav.
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas Riddim » 28 Mai 2014, 08:48

Watch_Dogs - Sai eile tunnike-poolteist seda proovida ning esmamulje tundus positiivne. Ei ütleks, et nigel. Samas minu ootused ei olnud eriti kuskil, seega see aitas ka kaasa. Ei pea olema ainult öö ja vihmane, et kena välja näeks, ka päikeseloojangul oranžikarva puude vahel jalutades on tegemist ilusa mänguga. Valgusfooride häkkimine ei väsita vist kunagi ära. Ootan aega, mil pikemalt mängida saan. Aga nokamütsiga peategelane...miks?

The Last of Us - Äge mäng, aga siin võib olla oli see efekt vastupidine, et hype oli nii suur ja latt kõrgel, et pidin pettuma pisut. Mäng on küll hea, aga pidevalt tekib dissonants, kui vastased komistavad sõna otseses mõttes mu peidus oleva AI-kaaslase otsa ja ei tee teist nägugi või kui kõrvaltoas olevad inimvaenlased ei tee teist nägugi kui teisest toast kostuvad valjud püssipaugud. Vahel, kuskil kapi taga peitus kükitades, on pool mu püssitoru seina sees. Aga no õnneks on lugu äge ja tegelased huvitavad ja häälenäitlejad suurepärased.
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas krebalo » 28 Mai 2014, 16:10

Persona 4 Golden (Vita) on ülipika sissejuhatusega ilus värviline mäng. Pikaks alustamiseks olin ma vaimselt valmis (erinevalt Super Paper Mario Wii mängust), mistõttu oli see isegi põnev. Kui aga mäng ise käima läheb, siis hakkab pihta lõputu ja aina kiiremat hoogu saav karussell - pärastlõunased kaklemised, õhtune eneseharimine ja muud eventid. Enne, kui taipad, et taaskord save pointi nähes saad salvestada ning aja maha võtta ning päris ellu naaseda, on möödunud 5 tundi.

Palja gameplay pealt vaadatuna ei ole selles mängus minu jaoks mitte midagi haaravat, aga korraks maailma sisse astudes jääb hästi ajastatud sündmuste virrvarri päris korralikult kinni.

Retropeldik: emotsioonid retromängudest
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Iskraman » 08 Juun 2014, 22:28

Murdered: Soul Suspect - õige "mänguajakirjanik" ei kohku ühegi takistuse ees. Kui seivimise süsteem on rumal ja töötab tema vastu, kütab tõeline mees mängu ühe soojaga lõpuni. Pikemat kokkuvõtet saab lugeda jägmise kuu DIGIs, aga hetkel julgen väita, et pigem meeldiv kogemus. Iga mängutootja, kes püüab luua midagi tavapärasest erinevat, on minu silmis kiituse ära teeninud.
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas glaurung » 16 Juun 2014, 09:13

Nädalavahetus andis pisut aega uute mängudega tegeleda.

Wolfenstein The New Order sai siis nüüd plaatina trofee peale valmis mängitud. Viimane ots oli mängu läbimine über raskusastmega, mis viimaks ära tehtud sai. Täitsa korralik meelelahutus, mulle meeldis.

Murdered Soul Suspect sai samuti läbitud. No kurat, ammu pole nii katkist sitta kohanud. Ehkki mängu idee on huvitav ja annab tegelikult võimalust igasugu teostuseks, siis tegijad on võtnud sihiks kõige nõrgema ühise nimetaja. Esiteks on mäng läbinisti testimata. Näide: kuni mängu lõpuni oli mul märgitud objective lauseks üks esimesi tegevusi mängu algusest. Erinevate kasutatavate asjade tabamiseks peab seisma piinlikult õiges kohas. Lahingusüsteem kui taoline on totter ja tarbetu. Kuid kõige nörritavam detail kogu mängimise juures oli see, et mul ei tulnud sellest sitast plaatinatrofeed kätte. Miks? Sest teatud collectible sarjade kogumise jaoks peab mängija sõna otseses mõttes kõik levelid mööda seinu läbi nühkima. Sest võimalus tabada mingit muud moodi vihjet leitava asja kohta - pole olemas. Mängus pole kaarti. Selle asemel on mingi pasandeeria aadressil map.murdered.com, kuhu konto tegemine pooleldi katki on. Ja kus sisalduv info on sõna otseses mõttes väär.

Tahaks tagasi minna ja need puuduvad leitavad sodid üles leida. Aga ei. Mängu viimane checkpoint salvestub sellises kohas, kust saab edasi minna ainult lõpulahingut pidama. Ja mitte tagasi linna peale kolama. Sitt.
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas EvilKatarn » 16 Juun 2014, 21:04

Wipeout HD + Fury
Tekkis isu minna kiiresti ning selle janu kustutamiseks tundus Wipeout kõige mõistlikum lahendus. Seni ma sellest seeriast lugu ei pidanud - nüüd pean. Lihtsa ajaviite asemel leidsin täiesti hullu pühendumist nõudva mängu. Enda arengut mängijana on rõõm näha - rajad mis üleeile tundusid põrgulikult rasked on juba täna pea täiuslikult selged. Mõistagi tegu on ainult algusega, ning Phantom klassi masinate talitsemisest võib ainult und näha. Paha ei tee ka see, et mäng 1080p ja 60FPS on.
RIP Studio Liverpool, I hardly knew ye.
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas Iskraman » 17 Juun 2014, 12:03

glaurung kirjutas:Murdered Soul Suspect sai samuti läbitud. No kurat, ammu pole nii katkist sitta kohanud. Ehkki mängu idee on huvitav ja annab tegelikult võimalust igasugu teostuseks, siis tegijad on võtnud sihiks kõige nõrgema ühise nimetaja. Esiteks on mäng läbinisti testimata. Näide: kuni mängu lõpuni oli mul märgitud objective lauseks üks esimesi tegevusi mängu algusest. Erinevate kasutatavate asjade tabamiseks peab seisma piinlikult õiges kohas. Lahingusüsteem kui taoline on totter ja tarbetu. Kuid kõige nörritavam detail kogu mängimise juures oli see, et mul ei tulnud sellest sitast plaatinatrofeed kätte. Miks? Sest teatud collectible sarjade kogumise jaoks peab mängija sõna otseses mõttes kõik levelid mööda seinu läbi nühkima. Sest võimalus tabada mingit muud moodi vihjet leitava asja kohta - pole olemas. Mängus pole kaarti. Selle asemel on mingi pasandeeria aadressil map.murdered.com, kuhu konto tegemine pooleldi katki on. Ja kus sisalduv info on sõna otseses mõttes väär.

Tahaks tagasi minna ja need puuduvad leitavad sodid üles leida. Aga ei. Mängu viimane checkpoint salvestub sellises kohas, kust saab edasi minna ainult lõpulahingut pidama. Ja mitte tagasi linna peale kolama. Sitt.

See jutt on kõik paraku tõsi. Hoolimata faktist, et mulle tegelikult mängu idee ja üldine teostus natukene meeldis (ma pole kunagi olnud suurem asi vihkaja) pean tõdema, et Glaurungil on täiesit õigus. Ma alustasin mängu 3 korda täiesti algusest, sest see debiilne savemise süsteem töötas minu vastu.
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas Vahtra » 21 Juun 2014, 15:53

Symphony
2D tulistamine, kus maailmad luuakse masinas olevate muusikapalade alusel (nagu ka Beat Hazardis ja Audiosurfis). Algul lõbus, aga pika peale väsitab ära, sest erinevaid vastaseid on üsna vähe. Kasutajaliides on segane ja kohati on pole vajalikku infot välja toodud. Mobiiliversiooni jaoks pole midagi muudetud.
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kasutaja avatar
Vahtra

PostitusPostitas Vahtra » 04 Juul 2014, 18:58

Linnalubadel sai paari internsiivse seansiga Kingdoms Of Amalur: Reckoning läbi tehtud. Võitlussüsteem meeldis, kunstistiil oli vähem vastukarva, kui ootasin ning esmamulje oli väga hea. Küll aga tõdesin iga järgneva mängutunniga, et esmamulje võib petlik olla. Nimelt koosnes maailm tihtipeale kitsatest tunnelitest ning mäng oli liiga kerge. Mängu lõbus oli kuskil level 25 ja sain vastastelt endiselt level 10-le mõeldud varustust. Kunagi võtan ehk kõrgema raskusastmega uuesti ette.
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kasutaja avatar
Vahtra

PostitusPostitas M.C.Savage » 04 Juul 2014, 19:31

Amalur ongi lihtne mäng, aga ära mitte mingil juhul maagi kasuta, see tegelane on igal raskusastmel täiesti overpowered.
Kasutaja avatar
M.C.Savage

EelmineJärgmine

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist