Tänane kuupäev 21 Mär 2019, 10:21

Puldimurdjate kollektsioonid

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Re: Puldimurdjate kollektsioonid

PostitusPostitas qsta386 » 15 Juul 2012, 12:14

thcsabinad kirjutas:Ha, Trojan, TMNT ja Knight Rider on algselt minu kollektsioonis olnud ja mina ei olnud see kes sulle need müüs. Eesti on ikka väike :) SNES kollektsioon on muidu märkimisväärne!

Knight Rideri sain sinult ikka kunagi ammu mingi SNES-i vastu aga Trojan ja TMNT tuli väikeselt puldimurdjalt :)
Kasutaja avatar
qsta386

PostitusPostitas thcsabinad » 15 Juul 2012, 18:02

qsta386 kirjutas:
thcsabinad kirjutas:Ha, Trojan, TMNT ja Knight Rider on algselt minu kollektsioonis olnud ja mina ei olnud see kes sulle need müüs. Eesti on ikka väike :) SNES kollektsioon on muidu märkimisväärne!

Knight Rideri sain sinult ikka kunagi ammu mingi SNES-i vastu aga Trojan ja TMNT tuli väikeselt puldimurdjalt :)

Ja väike puldimurdja sai need minult.
Xbox Live Gamertag - thcSABIN
Kasutaja avatar
thcsabinad

PostitusPostitas crazygamer » 31 Juul 2012, 23:55

Ja mina sain nende mängude eest Gamecube. Hea seegi, et need mängud liiklesid normaalses ringis:

Keegi suvaline-thcsabinad-crazygamer-qsta386-keegi koguja kauges tulevikus ?

crazygamer
crazygamer

PostitusPostitas thcsabinad » 01 Aug 2012, 08:29

crazygamer kirjutas:Ja mina sain nende mängude eest Gamecube. Hea seegi, et need mängud liiklesid normaalses ringis:

Keegi suvaline-thcsabinad-crazygamer-qsta386-keegi koguja kauges tulevikus ?

crazygamer

TMNT sain paar aastat tagasi osta.ee-st mingi komplektiga. Trojani - 2006 aasta leidsin Soomest mingi superpakkumise, konsool ja umb 15 mängu ja tõin Eestisse. Knight Rideri tõi mu isa mulle soomest kui ma olin nelja või viie aastane. Täpsustasin seda thcsabinad lühikokkuvõtet. Ei ole päris nii, et enne seda oli lihtsalt keegi suvaline :)
Kasutaja avatar
thcsabinad

PostitusPostitas crazygamer » 04 Aug 2012, 15:06

Ikkagi parem kui suvalist derpi pakkuda, kuid nüüd on asjade background täitsa olemas :)

crazygamer
crazygamer

PostitusPostitas Riddim » 04 Aug 2012, 20:39

Ma jõudsin juba vahepeal arvata,et too TMNT oli minu käest saadud, aga ju sul neid rohkem kui üks olnud.
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas krebalo » 07 Aug 2012, 11:38

Kuna see teema on juba mõnda aega mölaks ära läinud, on paslik seda veel ühe temaatilise postiga sisustada
http://www.naine24.ee/932010/mis-toimub ... oguja-ajus

"Nii jabur kui see ka pole, soovivad prügisse uppuvad inimesed sisimas olla täiuslikud ning kardavad teha valesid otsuseid. ...
Kui selline inimene peab hakkama otsustama, mida minema visata, erutub tema aju ülemäära ning muudab ta täiesti otsustusvõimetuks."
Retropeldik: emotsioonid retromängudest
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas PeZ » 07 Aug 2012, 12:13

Soovitan neid suurepäraseid Hoardersi või Hoarding: Buried Alive seriaale vaadata. Siin kollektsionäärid ikka veel suht teine level. :)

http://tlc.howstuffworks.com/tv/hoarding-buried-alive
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas thcsabinad » 07 Aug 2012, 15:27

Riddim kirjutas:Ma jõudsin juba vahepeal arvata,et too TMNT oli minu käest saadud, aga ju sul neid rohkem kui üks olnud.

Kui ma ei eksi siis see sinu käest saadud TMNT läks eelmine aasta osta-s mingi komplektiga kaasa.
Kasutaja avatar
thcsabinad

PostitusPostitas crazygamer » 07 Aug 2012, 22:45

krebalo, kas sa viitad sellele, et keegi meist on saastakoguja ? Ja niikaua kui keegi enda kollektsiooni pilte ei postita, ongi see möla ja läbu.

PeZ,see oli Hoarding:Buried Alive ja siiamaani ei suuda uskuda, et ameeriklased igast saasta ja sodi kokku korjavad ja siis ei raatsi oma saasta ära visata.

Kui vaid mina saaks ka kuskilt omale mingi odava paarimegase seebika, saaks ka pilte oma kollektsioonist teha ( kuna mõistagi listid on nõmedad )

crazygamer
crazygamer

PostitusPostitas krebalo » 08 Aug 2012, 08:50

crazygamer kirjutas:krebalo, kas sa viitad sellele, et keegi meist on saastakoguja ? Ja niikaua kui keegi enda kollektsiooni pilte ei postita, ongi see möla ja läbu.

PeZ,see oli Hoarding:Buried Alive ja siiamaani ei suuda uskuda, et ameeriklased igast saasta ja sodi kokku korjavad ja siis ei raatsi oma saasta ära visata.

Kui vaid mina saaks ka kuskilt omale mingi odava paarimegase seebika, saaks ka pilte oma kollektsioonist teha ( kuna mõistagi listid on nõmedad )

crazygamer
Ei viita, kui selleks tõesti vajadust tunnen, ütlen otse :) Küll aga on natuke kahju, et pilditeema kaob jutu alla ja ma ise aitan sellele kaasa. Crazy, asjade mitteäraviskamine ehk hoarding ei küsi rahvust.
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas GameTrigger » 08 Aug 2012, 10:19

krebalo, nüüd ju PIKAP teema kuhu postitada - või peaks topelt postitama...
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas krebalo » 08 Aug 2012, 14:41

Ma üritan kuskil nende kahe teema vahel laveerida :) Saan aru, et pikap on suvalise träni jaoks, muuhulgas mängud. Kollektsioon aga oma parimate mänguvarade show-offimiseks.
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas crazygamer » 12 Aug 2012, 20:09

Saates siiski tegeldi ameeriklaste probleemidega, Euroopas vast nii hulluks ei minda, aga varsti ise hoardin ka ennast nännilaviini alla, kui vaid kaamera oleks :)

crazygamer
crazygamer

PostitusPostitas thcsabinad » 12 Aug 2012, 20:48

crazygamer kirjutas:Saates siiski tegeldi ameeriklaste probleemidega, Euroopas vast nii hulluks ei minda, aga varsti ise hoardin ka ennast nännilaviini alla, kui vaid kaamera oleks :)

crazygamer

Kuule ma ostan sulle varsti kaamera, et ma ei peaks selles enam kuulma midagi :)
Kasutaja avatar
thcsabinad

PostitusPostitas Riddim » 12 Aug 2012, 20:51

thcsabinad kirjutas:
crazygamer kirjutas:Saates siiski tegeldi ameeriklaste probleemidega, Euroopas vast nii hulluks ei minda, aga varsti ise hoardin ka ennast nännilaviini alla, kui vaid kaamera oleks :)

crazygamer

Kuule ma ostan sulle varsti kaamera, et ma ei peaks selles enam kuulma midagi :)

Siis on aga vaja veel ühte kaamerat, et sellest kaamerast pilti teha, sest see on ikkagi pesuehtsalt puldimurdjalt saadud.
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas GameTrigger » 12 Aug 2012, 23:12

Riddim kirjutas:
thcsabinad kirjutas:

crazygamer

Siis on aga vaja veel ühte kaamerat, et sellest kaamerast pilti teha, sest see on ikkagi pesuehtsalt puldimurdjalt saadud.

Peegel aitab ;)
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas krebalo » 13 Aug 2012, 08:16

qsta386 kirjutas:Tegin mõned pildid täna ja mõtlesin jagada (päris kõike pildile ei saanud ja konsoolidest eriti ei teinud, aga 85% asjadest on ilmselt piltidel) :

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Ilusad pildid, sobivad väga hästi siia teemasse :)
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas GameTrigger » 30 Aug 2012, 21:00

Kuna tervet kollektsiooni ei viitsi pildistada, siis tegin ühe mänguseeria "klõpsu":

Pilt
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas qsta386 » 05 Okt 2012, 23:26

Praegune SNESi mängude seis mis on karbis. Ilusti kaitseümbriste sees.

Tulevasel nädalal siis juba teises teemas kuskil 15 mängu juures.

Pilt
Kasutaja avatar
qsta386

PostitusPostitas RockCrime » 19 Okt 2012, 14:47

Ma lisan ka siis siia oma tagasi hoidliku Final Fantasy kollektsiooni
Vabandan kvaliteedipärast, pildid kiiruga tehtud ja käepärast polnud just kõige paremat kaamerat.Kõik küsimused on tere tulnud!!
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

PS:Kui kellegil meie kodumaal on üle,äraanda,müüa jne.Final fantasyga seotuid asju siis ma olen väga tänulik kui keegi teeb mulle pakkumise :)Mul plaanis veel ja vel asju juurde osta mis mul puudu.
Kasutaja avatar
RockCrime

PostitusPostitas Erko » 19 Okt 2012, 18:34

Mis eesmärgil sul muidu mõnda mängu nii palju on, erinevad regioonid?
Erko

PostitusPostitas RockCrime » 19 Okt 2012, 20:39

Erko kirjutas:Mis eesmärgil sul muidu mõnda mängu nii palju on, erinevad regioonid?

erinevad regioonid,üks on kinnine teine lahtine.Ja ff7 pal variandid on 1 on see mis ma sain kui aastal 98 ja sealt sai minu ff hullus,yx on tutikas ja 3manda sain niisama kunagi igaks juhuks
Kasutaja avatar
RockCrime

PostitusPostitas Erko » 19 Okt 2012, 21:09

RockCrime kirjutas:erinevad regioonid,üks on kinnine teine lahtine.Ja ff7 pal variandid on 1 on see mis ma sain kui aastal 98 ja sealt sai minu ff hullus,yx on tutikas ja 3manda sain niisama kunagi igaks juhuks

Sel juhul küll, selle peale ei tulnudki, et mõned võiks avatud olla. Päris tõsine koguja oled, märkasin et oled isegi vaiba alla pannud :D
Erko

PostitusPostitas RockCrime » 19 Okt 2012, 21:51

Erko kirjutas:
RockCrime kirjutas:erinevad regioonid,üks on kinnine teine lahtine.Ja ff7 pal variandid on 1 on see mis ma sain kui aastal 98 ja sealt sai minu ff hullus,yx on tutikas ja 3manda sain niisama kunagi igaks juhuks

Sel juhul küll, selle peale ei tulnudki, et mõned võiks avatud olla. Päris tõsine koguja oled, märkasin et oled isegi vaiba alla pannud :D

See mu naise vaib, kus ta oma k2sitöö asju testib/venitab jne :D täna oli see vaba siis lasin käiku :P
Kasutaja avatar
RockCrime

EelmineJärgmine

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline