Tänane kuupäev 26 Mär 2019, 08:45

Küsimused ja arutelud mis eraldi teemat ei vääri

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Re: Küsimused ja arutelud mis eraldi teemat ei vääri

PostitusPostitas Pabraw » 06 Veebr 2017, 11:51

Zavvist PS4 ostmine - hea mõte või mitte nii väga (kui nad üldse Eestisse saadavad, pole katsetanud)?

Toiteadapterit on arvatavasti vaja, kohale jõuab ilmselt tuttavas Zavvi tempos ja kui garantiiajal probleeme tekib, siis on tõenäoliselt kehvasti. Esimesed kaks ei tundu nagu väga tõsised mured olevat, viimane potentsiaalselt võib olla. On äkki veel mingisuguseid mõtteid (mina pole kunagi Zavvist ostetuga tolli sattunud aga ka selline võimalus mingisugusel ajal vist oli), mida arvesse võtta?
Pabraw

PostitusPostitas Iskraman » 08 Veebr 2017, 09:26

Ma saan aru, et Zavvil on laod igalpool laiali. Seega võib juhtuda, et sinu kaup läheb tolli. See võimalus on väike, aga ta on ikkagi olemas. Mul endal ei ole kunagi Zavvi toodetega tolli jamasid olnud, aga mul üks töökaaslane siin jookseb Zavvi pakkidega alailma tolli vahet.
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas Pabraw » 08 Veebr 2017, 10:47

Mnjah. On kellelgi kogemust, kas Zavvi kauba tolli sattumisel saab selle vastuvõtmisest keelduda ja Zavvilt edukalt raha tagastamist nõuda?

Nipet-näpet asjadega võiks ju ehk 20% letihinnale lisaks makstagi aga konsooli pealt tolli maksmisel osutuks kogu see avantüür täiesti mõttetuks.
Pabraw

PostitusPostitas qsta386 » 08 Veebr 2017, 15:17

No seda tagasisaatmist mina küll ei soovitaks. Mitte nõustuda on raske ehk pakki mitte vastu võtta, sest neil kuskil fine legal tekstis on ka infot päritolu maa kohta ka.

Olen tegelenud nii tolli kui ka kauba kadumisega. Tolliga tuleks alati arvestada, väiksema nänni puhul teen eraldi tellimused ja nõnda olen ilusti pääsenud. Kui koos saadavad mitu asja siis tolli limiiti on kerge ületada.

Kui selle return asja ära teed, siis jaga kindlasti kogemust.
Kasutaja avatar
qsta386

PostitusPostitas Pabraw » 08 Veebr 2017, 15:50

Minul on seni õnnestunud Zavvi puhul tollita pääseda, viimati oli tellimus miski ca 65 eurot ehk kindlalt üle 22 euro piiri. Minu mäletamist mööda oleks neilt viimasel ajal kaup justkui Hollandist teele pandud. Nii et see tekitab mõtte, et äkki siis nüüd ka ja võiks ...

Aga alati võib ju halvemini minna, paraku. Seda enam, et suure paki puhul on vormistus ilmselt ka veidi teistsugune kui tavalistesse ümbrikesse mahtuvate karbikeste puhul.

Arvan, et kui tõesti tellimiseks peaks minema küsin Zavvi supportist enne, kas tellimuse korral panevad selle EU laost (sealjuures mitte Kanalisaartelt) teele. Kui konkreetset vastust ei tule, siis vist ei hakka katsetama.

Aga kui ei suuda ikka kiusatusele vastu panna ja kõik metsa lähebki, siis annan enda vitsadest teistele õppimiseks ikka teada.
Pabraw

PostitusPostitas Pabraw » 10 Veebr 2017, 10:34

Eelmise jutuga (kergelt) haakuvalt: Zavvi support reageerib üliaeglaselt (et mitte öelda, ei reageerigi eriti) ja hakkasin mõtlema, kui mõttekas hetkel PS4 Slimi ostmine üldse on. Seda võttes arvesse PS4 Pro boost mode võimaldamist ka patchita / spetsiaalselt PS4 Pro-le arendamata mängudel.

HDR ja 4k telekat / monitori nagunii pole, selles mõttes võiks tava Slim mulle sobida. Pro on praegu veel ka pisut kallim, kui maksta meeldiks. Võimalik, et edaspidi muutub Pro defacto nõudeks ja varasemate mudelite peal mängimine on rist ja viletsus. Mänge, mida PS4 peal mängida tahaks, on praegu võrdlemisi vähe. Neist kaks on Pro jaoks arendatud ja kaks väljakuulutatut saavad ka kindlasti Pro jaoks arendatud olema. Slim-ide laost tühjaks müümist Pro jaoks ruumi tegemiseks ja Slimi olulist hinnalangust vist siiski niipea oodata ei ole.

Vabandan, kui heietus tüütab või see küsimus foorumis ammu arutatud, otsinguga ei jäänud ette.

EDIT: Asusin sel nädalal lõpuks Zavvist tellima ja selgus, et Eestit nad konsoolide müümisel ikkagi ei armasta, nii palju siis sellest.

Üllatuslikult pakkus thegamecollection.co.uk mind huvitanud bundle puhul isegi mõned naelad odavamat hinda ja Eestisse saatmine polnud samuti probleemiks, paraku küll 15 naelase saatmiskuluga. Nende puhul ei oota ka mingisuguseid Sajusaartel asuvatest ladudest tulenevaid probleeme tolliga. Kui e-maile uskuda panid nad paki teele juba 25 minutit peale raha maksmist, loodetavasti oskasid selle ka korralikult ära pakkida.

Peale pikki mõtisklusi otsustasin ikkagi Slimi kasuks. Ma usun, et Pro-st tuleb enne PS4 tsükli lõppu veel mõni revision välja, siis võib selle peale mõelda (või kui Slim kätte saades ikkagi nõrguke tundub).

Teisel teemal: üks pakk Play Asiast jõudis tolli, eelmisest reedest on tracking staatus ladustamisel (toll). Enne mingisuguse teate saamist ma vist deklareerima asuda ei saa? Selline huvitav tähelepanek Play Asia puhul veel, et viimasel kättesaadud pakil ei sisaldanud pakile kantud tolliväärtus enam saatmiskulu, varem nad minu meelest nimetasid Total Value all ära hinna ja saatmiskulu kokku, kuid võib olla mäletan valesti.
Pabraw

PostitusPostitas GameTrigger » 08 Nov 2017, 10:44

Kas kellelgi oleks Tallinnas mõneks päevaks laenata Horizon Zero Dawn (PS4; PAL) mängu plaati?
Kasutaja avatar
GameTrigger

Eelmine

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist