Tänane kuupäev 26 Mär 2019, 08:45

Bad Dudes - ropenda tüdimuseni!

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Re: Bad Dudes - ropenda tüdimuseni!

PostitusPostitas Electrical » 12 Mai 2014, 13:58

Kurat seda GAME-i "kvaliteetset" klienditeenindust.
Tellisin kuu aega tagasi portsu uusi mänge, aga pakki avades tuli ilmsiks, et raiped on ühe kasutatud versiooni saatnud kuigi tellisin uue. Egas siis midagi, saatsin mängu tagasi koos teatega, et soovin raha tagasi saada.

Mai alguses tuleb e-mailile kiri, et "Your order is on its way". Alguses võttis kukalt kratsima, sest ma ju nagu ei tellinud neilt midagi. Postikulu raha oli ilusti Reward Card kontole lisatud ja arvel oli kirjas, et saadavad "New" versiooni, sitta kah, las siis tuleb kohale.
Täna jõudis mäng kohale ja üllatus üllatus - JÄLLE kasutatud versioon, kuradi lambakari!
Kuidas suudetakse kaks korda ühe ja sama reha otsa astuda!? Esimene tellimus pandi Hollandist teele ja tänane saabus Belgiast.

See on ka muidugi müsteerium: veebilehel ilutseb kiri, et kasutatud versioonid on laost otsast - sama teade oli ka siis, kui tegin oma algse tellimuse.
Xbox Live Gamertag: Eelectrical
PSN: Eelectrical-
Electrical

PostitusPostitas Riddim » 12 Mai 2014, 14:06

Tee peal tegi postiljon paki lahti, tegi paar raundi mängu ja siis pani pakki tagasi.
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas krebalo » 12 Mai 2014, 20:54

Riddim kirjutas:Tee peal tegi postiljon paki lahti, tegi paar raundi mängu ja siis pani pakki tagasi.
Või siis ei julgenud GAME selle kahtlasest idablokiriigist läbi käinud kasutatud mänguga midagi peale hakata ja otsustas igaks juhuks tasuta tagasi põrgatada :)
Retropeldik: emotsioonid retromängudest
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Electrical » 17 Mai 2014, 16:58

Lõpuks vastati e-mailie:
These games are new, however due to demand we have moved some stock back from stores. This stock should be in MINT condition however it may be ex-display. This stock is new (it has never been owned by anyone other than us, and certainly it has never been played) however it may have been stripped of its plastic sleeve.

Nii et kes soovib kindlasti saada täiesti uut ja kiles mängu, siis soovitan vältida asutust nimega GAME.
Kasutan oma viimased Reward Card punktid ära ja pärast seda võivad nad minu rahast ainult und näha, tõprakari.
Electrical

PostitusPostitas GameTrigger » 19 Mai 2014, 15:36

Electrical kirjutas:Lõpuks vastati e-mailie:
These games are new, however due to demand we have moved some stock back from stores. This stock should be in MINT condition however it may be ex-display. This stock is new (it has never been owned by anyone other than us, and certainly it has never been played) however it may have been stripped of its plastic sleeve.

Nii et kes soovib kindlasti saada täiesti uut ja kiles mängu, siis soovitan vältida asutust nimega GAME.
Kasutan oma viimased Reward Card punktid ära ja pärast seda võivad nad minu rahast ainult und näha, tõprakari.

Tegelikult on see paljude (UK) poodide probleem, kellel on lisaks veebipoele ka jaemüügi võrgustik/poed...
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas GameTrigger » 21 Mai 2014, 10:13

No t*ra, nad kohe ei võinud seda siis Vitale välja kuulutada:
http://www.allgamesbeta.com/2014/05/chi ... ation.html
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas Electrical » 21 Mai 2014, 12:27

GameTrigger kirjutas:
Electrical kirjutas:Lõpuks vastati e-mailie:

Tegelikult on see paljude (UK) poodide probleem, kellel on lisaks veebipoele ka jaemüügi võrgustik/poed...

Kahjuks jah...
Siis oleks viisakas lisada kirjeldusse, et võid saada tootenäidise/kileta versiooni.

Teine võimalus oleks lisada juurde uus kategooria: "Nagu uus", The Game Collection on minu arvates üks parimaid näiteid selles osas.
Neil on kolm kategooriat: "New", "Like new" ja "Pre-owned". "Like new" tähendab tavaliselt kileta versiooni, aga sisu on täiesti uus ning hind on mõne võrra madalam kui kiles versioonil.
Electrical

PostitusPostitas PeZ » 04 Juun 2014, 13:35

see krdi lollus on üle käte läinud

http://i.kinja-img.com/gawker-media/ima ... nqcbce.jpg
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas Iskraman » 08 Juun 2014, 12:50

Murderedi autosave ei tööta minu konsoolil. Käi persse kuradi skveer iiniks.
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas hjarg » 08 Juul 2014, 19:26

Pane ennast põlema, Electronic Arts! Kuradi tropikari!

Tekkis mõte, et mängis kogu Mass Effecti uuesti läbi. Korralikult. Põhjalikult. Kõik nurgatagused ja muu.
Mis seal's ikka. Steamis olemas, no tore ju. Mass Effect 1 üks DLC on vabalt saadaval, teine mõttetu.
Hakkan siis vaatama, et Mass Effect 2 Steamis olemas. Kuna Electronic Arts vaatas pealt, et näe, Steam teenib head kasumit, teeks õige sama ja tegi sellise jubeda asja nagu Origin (vägistades sealjuures täiesti häbi tundmata vana hea Chris Robertsi firma nime, nii et pühime siin pisara Wing Commanderi ja Privateeri mälestuseks), nii et Steam enam ei toimi. No ok, installisin selle jubeduse, tõmbasin võtme Steamist Origini ja hakkan vaatama DLC-de nimekirja.

Raisk-raisk-raisk-raisk. Kõik DLC-d, kogu kupatus kokku, mängule mis on aastast 2010, arvestatuna mingites müstilistest Bioware pointsides, läheks mulle maksma 3600 Bioware pointsi ehk siis kuradima 32€. Mäng ise maksab 9.99€. Ok, pool on ebaoluline ja kosmeetiline, kuid ülejäänud pool, näiteks Kasumi või siis see mis iganes selle urrima sinise tulnuka nimi oli DLC ja veel paar head... ja fakin 32€ kogu selle kupatuse eest. Miks mul on tunne, et rajakad on küll mängu hinda alla lasknud, aga DLC on täpselt sama hinnaga kui välja tulles?

Lisaks, Mass Effect 3. Originis 9.99€. Loomulikult ei mingit eelnevat infi DLC kohta. Mitte nagu Steamis, kus on kõik ilusasti näha. Ainult siis, kui ostad, näed palju pead veel lisaks välja köhima. Netist natuke otsides, juhtumisi 3650 bioware pointsa ehk siis üllatus-üllatus, jällegi 32€. Kui sa ostad Collectors editioni, mis on 19.99€. Kui ei osta, siis pead ka selle DLC eest 10€ välja köhima.

Siis on veel selline ilus asi nagu Mass Effect Triology. 49.99€ Originis. Hea diil, eks... Kogu Mass Effect tema aus ja ilus. Sittagi. Saad kogu komplekti, välja arvatud enamik DLC-si. Nagu loogiline oleks, et raisk, teed triloogia valmis, paned kogu kräpi sinna sisse. Aga ei, kus sa sellega. Ehk siis, 50€ triloogia, 32€ Mass Effect 2-e DLC-d ja 42€ Mass Effect 3-e DLC-de eest. Ehk siis 124€. Kui ma midagi valesti aru ei saanud, sest jummaluke, lihtsalt neid asju ju öelda ei saa.

Aga tõsiselt, 2007, 2010 ja 2012 ilmunud kolme mängu est 124€ välja käia? Ehk siis, peaaegu täishind. Raisk, seda vaadates tekkis mul küll tunne, et ütleks "muu" ja ootaks hommikust lüpsi. Idiootlik mudel, idiootlik firma, idiootlik suhtumine.

Electronic Arts, ma tänan kogu teie töökat kollektiivi inovatiivse suhtumise eest mängurilüpsmistöötusesse. Andrew Wilson ja Peter Moore, ma loodan, et teile mõlemale kukub pähe orbiidilt kõrvale kaldunud vene luuresatelliit. Värdjad.

Raisk, tehke siis vähemalt Mass Effect Triology Ultimate Platinum Gold Super Extra Edition, ärge keppige mu ajusid 100-a DLC-ga.
Kasutaja avatar
hjarg

PostitusPostitas GameTrigger » 05 Aug 2014, 12:50

Mida v*ttu:
https://www.youtube.com/watch?v=2CpX9vkXsk0

Ja türbel, YT tag'id jälle ei tööta - aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrhhhhhhhh
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas M.C.Savage » 05 Aug 2014, 15:11

Nojah, ega PS4-põlvkonnale vist eriti uusi mänge ei tehtagi, vanu remastereid on ju mugavam treida. Twisted Metal 2 remaster järgmisena palun. Aga ainult graafika osas, gameplayd palun mitte näppida.
Kasutaja avatar
M.C.Savage

PostitusPostitas RyuRobin » 18 Aug 2014, 15:30

Türa küll, ma olen vist räige masohhist, et ma mingitki ratsionaalset mõtlemist, empaatiavõimet ja üleüldist common sense'i 4chan'ist ja hinnavaatlusest leida üritan.

Põhimõtteliselt on sealsete persekukkunud pc-elitistide mentaliteet selline, et kui mäng on console exclusive on tegu täieliku braindead saastaga aga kui sama mäng järsku pc'le ilmub taovad just needsamad debiilikud just nendesamade mängude peale endal munnid villi.
RyuRobin

PostitusPostitas krebalo » 18 Aug 2014, 15:45

RyuRobin kirjutas:Türa küll, ma olen vist räige masohhist, et ma mingitki ratsionaalset mõtlemist, empaatiavõimet ja üleüldist common sense'i 4chan'ist ja hinnavaatlusest leida üritan.

Põhimõtteliselt on sealsete persekukkunud pc-elitistide mentaliteet selline, et kui mäng on console exclusive on tegu täieliku braindead saastaga aga kui sama mäng järsku pc'le ilmub taovad just needsamad debiilikud just nendesamade mängude peale endal munnid villi.

Sellisest masohhismist villand saamine oli põhjus, mis ajendas Puldimurdja foorumit looma
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Shade » 19 Aug 2014, 09:26

RyuRobin kirjutas:Põhimõtteliselt on sealsete persekukkunud pc-elitistide mentaliteet selline, et kui mäng on console exclusive on tegu täieliku braindead saastaga aga kui sama mäng järsku pc'le ilmub taovad just needsamad debiilikud just nendesamade mängude peale endal munnid villi.

Sama kehtib ka sealsete Sony austajate kohta. Kui tuleb xbox exclusiiv - siis kisa taevani, et ikkagi miks nii. Samas kui Sonyle miskit eksklusiiv tuleb, siis lastakse õnnest püksid täis ja keegi ei kraaksu kusagil

Kogu see pc vs. konsool teema on selline kus neatakse konsool maapõhja, samas PC omab samasuguseid vigasid, millega konsoolid surnuks tembeldatakse
GT: janrist
PSN: janrist
Nintendo ID: janrist
Konsoolid: PS3, 3DS XL, XBOX360, WII U, PS4, XBOX One
Shade

PostitusPostitas glaurung » 19 Aug 2014, 09:40

Nii-öelda võitjale nii-öelda kaasa elamine on ju sama vana kui tsivilisatsioon. Kord ikka Vesipruul peal ja Tatikas all - kord vastupidi.

Kõige lõbusam jalalt jalale hüppamine tuleb septembri lõpus ja oktoobri keskpaigas. Siis on kord Xbox One oma ekslusiividega platsis (ja ilmselt on nood kvaliteetsed), siis jälle Sony oma Driveclubide ja muude asjadega. Ja ehkki mulle meeldib hipstereid ärritada kohati eelistuste välja näitamisega, siis minu rohi on mõlemal pool aeda roheline. Vasak silm mängib Xboxiga ja parem vaatab PS4 asju.

Ja ikkagi te kõik ainult vingute nagu rongi ette jäänud põrssad ja keegi ei suvatse minuga erinevates co-op mängudes liituda.

Ahjaa, teemasse ka midagi: koerakoonlased ja töllmokad.
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas krebalo » 26 Okt 2014, 10:44

Sitemat launchi avapauku annab vist otsida. Tehti valmis peaaegu suurepärane uus Singstari rakendus.
Ja eemaldati suur osa kasutajate laulukollektsioonist.

Minu 65st Singstari laulust jäi PS3 peal alles vaid kolm. Siiski, PS4 Singstari poest sai 25 lugu, mis nö vanast librarist üle olid toodud tasuta endale tagasi osta (kiiduväärt featuur). Eeldan, et ülejäänud varem ostetud lood ilmuvad sinna tasapisi tagasi.

Mis puutub PS3 Singstari, siis ega nüüd ei oskagi muud peale hakata, kui oodata, mida nad lahenduseks pakuvad. Kui kunagi Sonyga vaielda on vaja, mida ma naiivselt ei usu, siis kaevaks gmaili sügavustest ehk ka ostukinnitused üles. Muud tõendit nende kunagise olemasolu kohta pole, sest Singstari Purchase History on enamuse oma mälust kaotanud. Masendavalt totter feil.

http://www.product-reviews.net/2014/10/ ... ct-update/
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Electrical » 21 Mär 2015, 21:51

Mõtlesin osta Wii U peale New Super Marios Bros U, et saaks kahekesi stoorit mängida, sest ei ole siiani raatsinud osta teist Wii pulti Wii versiooni mängimiseks.
Mõeldud - tehtud, mäng kohal, aga valides mitmikmängu variandi avastasin, et Gamepadi ja ühe Wii puldiga ei saagi mängu kahekesi mängida.
Kes see kuradi geenius Nintendos arvas, et selline variant on normaalne!?
Eriti veel sellepärast on see debiilsus, sest nad ju müüvad bundleid, kus on see sama mäng kaasa pakitud.
Kas nad tõesti eeldasid, et inimestel on kodus juba olemas persetäis Wii pulte või ostavad koos uue konsooliga kohe 2-3 tükki juurde??
Tõprakari ma ütlen, eks nüüd peab kuskilt teise puldi hankima.
Electrical

PostitusPostitas Vahtra » 22 Mär 2015, 01:22

Tellisin üle pika aja Zavvist kaks mängu. Ootasin kaks kuud ja kirjutasin Zavvile, et miks mänge pole teele pandud. Zavvi vastus oli tellimuste tühistamine, kuigi mänge müüsid oma poes endiselt edasi, ainukeseks vaheks siis vahepeal tõusnud hind. Jobud.
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kasutaja avatar
Vahtra

PostitusPostitas krebalo » 15 Apr 2015, 15:38

#türamaeisaaarumismõttegatekingitekatkistprügiraisk
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Vahtra » 29 Mai 2015, 22:33

Üle mitme kuu sai PS3 tööle pandud ja mäng ette võetud. Mingil põhjusel jäi ette Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD. Mäng ise polnud eriti halb ega hea - lihtsalt oli. 80% mängust läbi ja sattusin bug'i otsa, mis jäi korduma ja millest ei saanud kuidagi üle ega ümber. Nüüd jälle isu läinud. Eks paari kuu pärast proovin midagi uut. Kurat.
PSN: Kurjam
Twitter: @Vahtra
Kasutaja avatar
Vahtra

PostitusPostitas Shade » 01 Sept 2015, 13:17

Tussi ma ütlen, transafirma suutis kogu MGS5 day 1 editionite saadetise ära kaotada ja teise riiki lõpuks üldse vedada
GT: janrist
PSN: janrist
Nintendo ID: janrist
Konsoolid: PS3, 3DS XL, XBOX360, WII U, PS4, XBOX One
Shade

Eelmine

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist