Tänane kuupäev 19 Mai 2019, 18:59

Bad Dudes - ropenda tüdimuseni!

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Bad Dudes - ropenda tüdimuseni!

PostitusPostitas krebalo » 12 Nov 2009, 14:30

Pilt

Et juba loodud teemat mitte raisku lasta, siis nimetan selle äärmiselt sisulageda teema Bad Dudeks'ks ümber.

Iga foorum ja newsgrupp vajab kohta, kuhu random junki postitada või naaberfoorumite idiootlike postituste lugemisest kogutud frustratsiooni välja valada. Puldimurdja keelab nõmetsemise ja lausroppuse ning kaaspostitajate üle inisemise, aga mitte siin teemas. Kui Pez'i, vabarna, minu või kelle iganes postitused sulle pinda käivad, siis lase aga sõimul tulla. Saada nad otsejoones persse!

Ropenda siin julgelt veli hell!
Retropeldik: emotsioonid retromängudest
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

Re: Topic 2

PostitusPostitas krebalo » 13 Nov 2009, 09:57

Ma ei näe Pezi NSMB Wii postituses videot...
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

Re: Bad Dudes - ropenda tüdimuseni!

PostitusPostitas Flacko » 19 Nov 2009, 13:44

Raisk koguaeg teen kõike valesti no ma ei saa aru oleks nagu mingi munn siin foorumis, nii sitt on olla nüüd ;_;. Ma üldse ei teinud seda meelega ja nüüd on sihuke mure üleval et mis minust nüüd arvatakse kuigi ma ausalt ei teinud seda pahaga ega midagi hullu. Ma lihtsalt tahtsin oms lemmikud laulud panna ühte kohta ja sain pahandada. Oeh, nii RASKE ON KÕIKE ÕIGESTI TEHA!...
Nutty Female Gamer, So Nutty SO Crazy!
Kasutaja avatar
Flacko

PostitusPostitas vabarna » 19 Nov 2009, 13:49

Mul on ka sitt olla, sest mina ka üldse ei tahtnud midagi halba teha ega kedagi masendada. Foorumit kõigi kasutajate jaoks sobivaks ja meeldivaks paigaks teha tundub vahel täitsa lootusetu ettevõtmine. Selles mõttes täitsa õige jutt, et kõike õigesti teha on pagana raske... :(
Kasutaja avatar
vabarna

PostitusPostitas Flacko » 19 Nov 2009, 13:52

On on raske õigesti teha, mul on üldse probleeme sellega ja endaga. See pole sinu süü, hoopis minu süü on et ma valesti tegin.
Kasutaja avatar
Flacko

PostitusPostitas vabarna » 19 Nov 2009, 14:02

Ei ole kellegi süü see. Puldimurdjas võiks olla selline reegel ka, et miski pole kellegi süü, isegi siis, kui mingi jama on. :)

Ahjaa, kurask! (Et püsida teemas.)
Kasutaja avatar
vabarna

PostitusPostitas Flacko » 19 Nov 2009, 14:07

Ok mul kohe kergem xD

Fuck yeah!
Kasutaja avatar
Flacko

PostitusPostitas Iskraman » 19 Nov 2009, 19:14

Tra kõik on munnis totaalselt
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas krebalo » 19 Nov 2009, 20:48

Fak, ma ei saa aru, miks selline vidin nii kirves peab olema http://www.play-asia.com/paOS-13-71-6m- ... -3emk.html

Tra see ei ole normaalne noh! Umbes sama hinna eest saab juba ägeda uue puldi. Raisk küll! Ja kõige nõmedam on, et mul oleks seda ilgelt vaja. Emulaatoril lõgistamine on ikka päris korralik kaviatuurilõhkuja. Eriti, kui läpakat kasutada. Perse!
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas EvilKatarn » 19 Nov 2009, 20:59

http://www.joystiq.com/photos/resident- ... 65932/full

Türa noh lõpuks tõmbab Chris Redfield omale inimese soengu pähe, aga kas ta loll pede peab sellise faking pederasti outfitiga lagedale tulema? WE DON'T NEED YOUR NIPPLES, DUDE!
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas Iskraman » 19 Nov 2009, 23:12

Chris Redfield ain't got sh*t on Leon S. Kennedy
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas PeZ » 20 Nov 2009, 00:03

Brütal Legendi lõpp on ikka elunuss. Õnneks on maailm pärast lõppu vabalt eksplooritav. See fun osa.
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas Iskraman » 20 Nov 2009, 00:20

On mingi hulk mänge, kus lõpp ikka nu**itakse ära. Mäng algab nagu igati vinks vonks korralik asi ja siis see lõpp. Paneb ikka mõtlema, et kas siis tõesti sai inimestel mõte ja ideed otsa ning oli vaja nii teha. Kliffhängerid peaks üldse seadusega karistatavad olema.
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas krebalo » 20 Nov 2009, 08:27

Oi pekk, olge rõõmsad, kui ainult lõpp elunuss on. Ma puutun aeg-ajalt kokku mängudega, kus keberniit hakkab pihta esimesest levelist. No tõesti, lastemängud ja puha, aga juba esimesest tasemest edasisaamine on haiglaselt raskeks tehtud :)
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas EvilKatarn » 21 Nov 2009, 20:09

Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas krebalo » 22 Nov 2009, 00:22

See video pole vaatamist väärt. Pigem on see kõige igavam ja nõmedam äge video, mida ma tean. Tüübil on perfektne Game Boy kollektsioon. Aga milleks? Pokemonide jaoks! Uhh... Gotta Catch 'Em All võim on liiga hirmus... Konsoolide kogumine ainult erinevate värvide pärast on midagi sama lamedat nagu kõigi pokemonide muretsemine... väga jube, see viib rausdelt osa inimese hingest. Persse, vaadake ise.

Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Iskraman » 26 Nov 2009, 02:43

Hea foorumilugeja

Saate aru ... mul on riiul mänge täis. Xbox 360-ne mänge. Mõned on läbitehtud, mõned veel pooleli. Paar mängu isegi sõpradelt laenatud. Aga no ei ole aega mängida. Kust kuradi saatana tagumiku seest ma võtan need tunnid, et kõik ära mängida? Mõnda asja teeks veel teist kordagi läbi. Igal hommikul on kiusatus peal, et panna Bully näiteks oma masinasse keerlema ja võtta haigusleht, aga kahjuks ei saa nii. Võiks olla 1-2 kuud uuesti 15, elada emaga ja peale kooli lihtsalt mängida niikaua, kuni ära väsid ja magama lähed. Järgmine päev oleks loomulikult identne.

PS! Siinkohal kutsun kõiki üles, toetama minu hindamatud mänguaega. Pole vahet, kas oled foorumi administraator või külaliskasutaja. Iga toetus on teretulunud. Võtan vastu sulara, kuid ei saa pahaseks, kui mulle ka pisut elektron raha üle kannate. 9000 krooni kuus oleks piisav, et mind üleval pidada. Vastutasuks mängin ma hea meelega igapäev 8 tunnise tööaja.

PS!PS! Kullakallis videomängu blogi seisab ka juba mõnda aega ilma ühegi uue artiklita. Mõnele noorele kirjanikule võiks just see kohta olla sobiv taimelava.

Lugupidamisega
Jan
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas krebalo » 26 Nov 2009, 09:02

Jan, persse raisk, tra ma ütlen, selle threadi iga postitus peab sisaldama vähemalt üht roppust või vandesõna. Niimoodi julmalt reegleid rikkudes ja siin viisakalt kirjutades on bann kiire tulema. Pez on halastamatu mees. Tema vahe hiireklikk lõikab useri seosed foorumi kasutajaõigustega kiirelt ja täpselt kui Kesköö Ninja.

Mis on sinu tühjalt seisva mängublogi aadress?
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Flacko » 26 Nov 2009, 10:49

Oh shit, kahju kuulda, et sul mängudega nii on, Iskraman. Mul on jälle vastupidi, aega üle aga mängida praegu lihtsalt ei viitsi, kuna teen HVs pilte rahvale hobist. Ma võin ise tra esmaspäevast reedeni fakk mängida igapäev kui tahan xD nii et silme eest läheb mustaks :D.

Muide kui kedagi huvitavad minu pildid, võite seda uurida: http://flacko.mikk36,eu/index.html

Aga mina sain rsk vihaseks et tegin multika AGA mingid vead olid ikka sees ja nüüd pean ma parandama ;_; ja fakk mai saa aru mis seal viga on. Lennuki osast eriti, TEGIN JU KÕIK ÕIGESTI??!
Kasutaja avatar
Flacko

PostitusPostitas Iskraman » 26 Nov 2009, 12:16

www.kangelaneminusees.blogspot.com <- noh ja et oleks ikka kõik reeglite kohane ... situ verd pede
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas krebalo » 26 Nov 2009, 16:06

No tra raisk, seda blogi ma ju jägin readeris! Ja üldse, fakk, varemgi lugenud. Tore siis teada, isikut, kes kõige selle taga on. Persse küll noh!
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas EvilKatarn » 26 Nov 2009, 17:30

Raaaargh!!!!1!!! FUCK!!!

HDD'd arvutis tähtsate asjade ja kõigega läksid manala teed (sh. ka järgmise ülevaate videomaterjal ja skript). Aitäh, töökindlad arvutid.

Persse raisk ma karjun noh. Nõme
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas krebalo » 26 Nov 2009, 17:47

Einoh, jah, ma olen alati öelnud, et pigem lendab minu kõvaketas, kui kaob fail google documentsist. Lõigutud videomaterjali kadumise vastu aitab varukoopia välisel HDD'l. See on üsna must have. Pede lugu küll, et nii läks, teinekord tead siis, et viimane asi, mida usaldada, on sinu ainuke koopia sinu failist. Perse.
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Iskraman » 26 Nov 2009, 19:53

Hetelk seal kangelase türastunud bloogis kaks kirjutajat. Mina ja siis kasutaja kasepatsi väikevend. Aga bloogiga on veits munnis, sest ei leia seda vaba hetke, et sinna kirjutada. Nahhui. Aga küll saab hakkama. Ei ole lahendamatuid olukordi vaid ainult saamatud inimesed. Nagu mu hea sõbed Ämblik"pede"mees ütleb ikka ja jälle "Suure bloogiga kaasneb ka suur vastutus."
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas PeZ » 04 Dets 2009, 00:19

No oh türa küll, tööl siuke nuss ja bändiga lindistamine ja nahhui üldse pole aega olnud teha neid puldimurdja asju mida peaks. Aga järgmine nädal on chillim, siis pole vaja nii palju putsi saata kõike ja ehk saab mõned graafilised ja ideoloogilised elemendid paika.

Peace out.

Also, türa te nii passiivsed olete, tehke mänguteemasid, nahhui.
Kasutaja avatar
PeZ

Järgmine

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist