Tänane kuupäev 21 Mär 2019, 10:19

See üks, mida mängin uuesti ja uuesti

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

See üks, mida mängin uuesti ja uuesti

PostitusPostitas Iskraman » 26 Nov 2009, 01:06

Tänapäeva kiire elutempo juures on raske leida aega, et isegi uusi asju läbi mängida. Samas alati leian neid hetki mõne üksiku jaoks, mida tüdimuseta uuesti käsile võtan. Ei lase end morjendada faktist, et olen seda toodet läbi mänginud vist kordi juba üle ühe käe näppude arvu. Üks vaieldamatu kullakamakas, mis ei aegu minujaoks vist kunagi on kindalsti Broken Sword. Kõige esimne point and click adventure/quest/puzzle (midaiganes) millele minu lapsesilmad kunagi langesid.
Suurte tulistamiste ja tapatalgute vahele oli see väga värskendav kogemus ning on seda tänapäevani.
Kas ka sinul on mõni selline? Tahad sa seda teistega jagada? Tunned, et võiks kohe lähemalt oma suhtest selle erilisega kirjutada? Kui nii, siis oled õiges kohas. Ning ära piirdu ainult jutuga. Lisa ka video.
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

Re: See üks, mida mängin uuesti ja uuesti

PostitusPostitas krebalo » 26 Nov 2009, 09:06

Sama siin, ma pole seda küll veel üle ühe korra läbi mänginud, kuid millegipärast on tegu mänguga, millel eriliselt chill aura ja mis kutsub uuesti läbi tegema. Lõpetasin esimese osa re-release DS'il ja võtsin just käsile Broken Sword'i teise osa PC'l. Kolmanda olen PC'l kah kunagi läbi teinud, mille järgi tegelikult BS seeria leidsingi :)
Retropeldik: emotsioonid retromängudest
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Flacko » 26 Nov 2009, 10:43

Minul on sama värk Sega Genesise Sonicu mängudega ning NES mängudega. Ikka ja jälle tahan neid läbi teha, kuulates levelite mõnusat muusikat, rõngaste klirinat, Tailsi lendavat saba häält jne. See viib mind tagasi lapsepõlve, mälestustesse ja hetkedesse. Kõige rohkem meeldib Sonic 3 neist. Olen seda vist üle 100x läbi teinud, tean igat nippi ja glitchi, salakohti jne.
Nutty Female Gamer, So Nutty SO Crazy!
Kasutaja avatar
Flacko

PostitusPostitas Iskraman » 26 Nov 2009, 12:34

Krebalo. Kuidas sulle muidu see kolmas osa istus? Ma mängisin seda kunagi ammu oma esimese xboxiga. Aga kahjuks ise võtsin need mängud ette kronoloogiliselt ja see kolmanda osa 3d lähenemine oli minu jaoks pisut pettumus peale ülikena kahemõõtmelist multifilmi. Samuti uus gameplay ja uus flow mängus tõmbasid minujaoks selle kolmanda osa punktid maha.
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas krebalo » 26 Nov 2009, 16:20

Kolmas osa oli fantastiline! Ma ei teadnud asjast ega žanrist tol hetkel mitte midagi. Lihtsalt leidsin kunagi kellegi poolt vedelema jäänud koopia, installisin ning äkki, volia! Olin esimeste minutitega mängus üleni sees.

DS'il oleva esimese osa võtsin kätte taaskord ignorantses teadmatuses, et see on justnimelt sarja esimene osa. Mängisin ja imestasin, et miks see mäng nii triviaalne on. Kolmandas osas oli kuidagi keerukus kasvanud, kui õigesti mäletan. Eks ma pean selle uuesti läbi tegema, et adekvaatne olla. Ja minu meelest oli vaja ka ajastamisosavust, sest valve all oleva mansioni hoovis sain päris mitu korda surma, enne kui sisse suutsin hiilida. Ka tundus esimene osa lõppkokkuvõttes pisut lühike. Tagantjärele vaadates ja teada saades, et see esimene osa on esimene osa, muutus muidugi kogu valgus ning selle koha pealt hindan kogu Broken Sword seeriat väga ägedaks.

Kolmanda osa kasuks räägib veel see, et Nico näeb selles väga ilus ja hot chick välja ning vist räägib kah kena häälega. Mida kindlasti ei saa öelda ei esimese ega teise osa Nico kohta :)

Et nüüd täpne olla, siis viimast osa ma pole näinud: http://en.wikipedia.org/wiki/Broken_Swo ... l_of_Death
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas opstops » 26 Nov 2009, 19:41

Mulle on mänguks, mille juurde ma ikka teatud aja pärast tagasi pöördun Metroid Prime. Minu jaoks on see üks vähestest mängudest, mis on suutnud siiani säilitanud oma võlu ning lummuse. Iga kord kui Samuse laev maandub Tallon IV võpatab mu süda ootusärevusest - terve planeet on täis salapära ning iga nuka taga ootavad ees üllatused. Üksindus mida kogen seda mängides tundub nii tõeline. Praegugi olen jälle Tallon IV ning Meta Ridley ootab mind...

Alex Proyase tehtud reklaam Metroid Prime esimese osa jaoks

Ülevaatlik klipp mängust
Kasutaja avatar
opstops

PostitusPostitas Riddim » 27 Nov 2009, 00:16

Minu jaoks on üheks selleks mänguks esimene Halo vanal heal Xkastil. Osad kaardid on juba nii pähekulunud, et mõnikord tuleb ennast tagasi hoida, sest muidu lendan sellest niivõrd kiiresti läbi, et nautimiseks ei taha üldse aega jääda.

Samuti saab vahetevahel ka PS1 tööe pandud, kuid seal keerleb juba teist masti plaat, nimelt Spider-Man, mis on selline fun ja mõnus ajaviide.

Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas SixShooter » 24 Apr 2010, 16:09

Grand Theft Auto: San Andreas on ps2 peal lugematuid kordi läbi tehtud.
Samuti Resident Evil 4- ja saab vahetevahel mängitud.
SixShooter

PostitusPostitas opstops » 02 Mai 2010, 13:12

Resident Evil 4 Wii edition käib ka mul päris tihti masinas. Just siis kui on vaja natuke kerget meelelahutust ja gore'i :)
Kasutaja avatar
opstops

PostitusPostitas krebalo » 26 Mai 2010, 22:56

Konsistents pole tähtis, feeling on, seetõttu lajatan oma Game & Watch Collection DS'i ülevaate kolmanda osa just siia teemasse.

Vana hea oranž kahe ekraaniga Donkey Kong elektronmäng oli tase. Mega ja puha. Mäng, mille võib alati aina ja uuesti kätte võtta ning milles kuidagi pettuda ei saa. Noh natuke saab kah, aga ainult teatud tingimustel. Kuidas täpselt, saate teada alltoodud lingi kaudu:

Donkey Kong'i tõus, langus ja tagasitulek ehk Game & Watch Collection - Osa 3

Pilt
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas PeZ » 27 Mai 2010, 08:52

Kurat, see ja Mario's Cement Factory on kaks LCD mängu mida ma mängisin VÄGA palju. Zeldat ka, aga see ei tundunud nii lahe. Peaks vist ikka tellima endalegi selle collectioni.
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas krebalo » 27 Mai 2010, 10:54

PeZ kirjutas:Kurat, see ja Mario's Cement Factory on kaks LCD mängu mida ma mängisin VÄGA palju. Zeldat ka, aga see ei tundunud nii lahe. Peaks vist ikka tellima endalegi selle collectioni.
See konkreetne Game & Watch Collection on igati seda 19 daala + shippingut väärt. Kogu värk on nii tehtud, et põmst sa lihtsalt unustad, et ei mängi originaali. Lisaks kõigele on see ikkagi vägev collectors item
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Iskraman » 03 Juun 2010, 17:15

Final Fight 3. Platvormiks siis SNES. Seda mängin tänase päevani pidevalt. Final Fighti seeria on üldse eri masinates minu kodus mängimist saanud. Isegi palju vihatud FF: Streetwise. Aga kolmas osa on kuidagi kõige armsam. Läbi olen teda mänginud umbes 46 korda ning vahel panen ikka oma PSP'l emulaatori abil käima. Kulda väärt tükk. Selliseid tänapäeval enam ei tehta.
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas krebalo » 03 Juun 2010, 18:45

Panen video kah siia juurde

Mul endal on sarnased tunded Streets of Rage II mänguga :)

Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Iskraman » 03 Juun 2010, 22:42

Streets of Rage on ka muidugi kulda väärt... eriti jällegi see haruldane kolmas osa ;)
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas Br3ntb0y » 04 Juun 2010, 08:14

Super Mario Bros 3 - number 1 mäng minu jaoks juba viimased 20 aastat.
Trust no 1
Kasutaja avatar
Br3ntb0y

PostitusPostitas krebalo » 25 Mär 2011, 09:51

Kunagi olid olemas väga lihtsad mängud, mida mängiti üha uuesti ja uuesti. Mõned neist võite mängimiseks leida sellelt lehelt:

http://www.pica-pic.com
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas PeZ » 26 Mär 2011, 20:46

Peale kõiki neid aastaid, lõpetasin lõpuks Super Mario Worldi (GBA versiooni). Leidsin ka kõik 96 exitit ja puha. Kõiki Dragon Coine ainult ei viitsinud korjata. Aga väga uhke olen selle üle :)
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas Riddim » 26 Mär 2011, 20:55

PeZ kirjutas:Peale kõiki neid aastaid, lõpetasin lõpuks Super Mario Worldi (GBA versiooni). Leidsin ka kõik 96 exitit ja puha. Kõiki Dragon Coine ainult ei viitsinud korjata. Aga väga uhke olen selle üle :)

Pilt
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

Age of Empires üldine

PostitusPostitas julhh_joeren » 16 Aug 2013, 19:48

Selle teema teemaks on Age of Empires, Age of Empires 2, Age of Mythology, Age of Empires 3 ja Age of Empires Online (kas keegi seda ka mängib :O ?) ja nende kõikide lisapakid.

Kas leidub selle sarja austajaid siin foorumis?

Kui leidub, siis milline on teie lemmikmäng? Lemmik civ, strateegia? Huvitavaid juhtumisi?
julhh_joeren

Re: Age of Empires üldine

PostitusPostitas julhh_joeren » 16 Aug 2013, 20:09

Mulle meeldib kõige rohkem Age of Empires 2. Olen seda mänginud vahelduva eduga välja tulemisest saati (1999), seega paksud nostalgiaprillid on ees. Kuid selle mängu eelistamisel teiste versioonide kõrval on ka ratsionaalseid põhjendusi. Age of Empires 2 on täiuslikult tasakaalustatud mäng, mitte miski ei ole päriselt OP. Võrreldes esimese osaga on UI ja kontrollid kõvasti paranenud. Mapid on 2-el samuti kõige paremad.

Lemmik civi on raske öelda, kuid kaldun Maiade poole. Nende majandusboonus on superhea ja ühtlasi on neil asteekidest võimsad Eagle Warriorid (+40 hp boonusega). Kui sellest ei ole veel küll, siis on neil ka suur hinnaalandus kõikidele archer üksustele. Maiad on suurepärane civ praktiliselt kõikideks strateegiateks: nendega archer rushida, tower rushida, boomida, fast castleda (küllap kõige kehvem variant) ja ka fast imperialida (buffitud eagled ftw).

AoE3s on mu lemmik civ Holland. Nendega ma kasutan "south sea bubble" teise kaardina ja ehitan varajases colonialis 3 panka + bank wagon, võtan sisse kaitsepositsioonid ja tõrjun pike + skir + outpost comboga vaenlased tagasi, arendan majandust, lähen fortressi ning ostan endale hunniku kulla eest kahureid, tellin ruytereid ratsaväe tõrjumiseks ja lõhun vaenlase ära. See strateegia ei tööta väga varaste rushide vastu. Kui tekib hirm, et mulle sajab kaela eriti kiire rush, siis kasutan midagi muud.
julhh_joeren

PostitusPostitas hjarg » 26 Veebr 2015, 10:07

Wing Commander: Privateer
Nii äss asi, et omal ajal olid heliefektid toonase DLC ekvivalendiga- tuli osta eraldi disk. Või oli see lihtsalt tegelaste jutt, mis osta tuli. Mitte et ma midagi sellest ostmisest toona teadnud oleks. Aga omal ajal nägi ta niiii ilus välja, et lausa valus hakkas. Nüüd on aegunud, aga mängitavus jääb endiselt alles.

Aga iga paari aasta tagant või nii mängin uuesti läbi.

[youtube]www.youtube.com/watch?v=tJHrdE8xoEk[/youtube]

Edit: kuidas see [youtube] nüüd töötama peaks?
Igal juhul, otselink: https://www.youtube.com/watch?v=tJHrdE8xoEk
Kasutaja avatar
hjarg

PostitusPostitas Ago » 26 Veebr 2015, 22:26

hjarg kirjutas:Wing Commander: Privateer
Nii äss asi, et omal ajal olid heliefektid toonase DLC ekvivalendiga- tuli osta eraldi disk. Või oli see lihtsalt tegelaste jutt, mis osta tuli. Mitte et ma midagi sellest ostmisest toona teadnud oleks. Aga omal ajal nägi ta niiii ilus välja, et lausa valus hakkas. Nüüd on aegunud, aga mängitavus jääb endiselt alles.

Aga iga paari aasta tagant või nii mängin uuesti läbi.

[youtube]www.youtube.com/watch?v=tJHrdE8xoEk[/youtube]

Edit: kuidas see [youtube] nüüd töötama peaks?
Igal juhul, otselink: https://www.youtube.com/watch?v=tJHrdE8xoEk

Kasutaja avatar
Ago

PostitusPostitas krebalo » 06 Juul 2015, 22:53

Fallout 2 (1998). Mäng, mida tol ajal üle mitmekümne tunnise mängimise järel paar korda nullist alustama pidanud. Lihtsalt selle pärast, et salvestasin ennast möödapääsmatu bugi otsa või lihtsalt täbarasse olukorda, millest väljatulekuks ressursse nappis. Aga ikka oli metsikult hea.

Nüüd siis võtsin käsile GOGi MacOSi pordi ja proovisin uuesti. Kui korraks ehmatas nadilt aegunud kasutajaliides ja graafika ära, siis üsna pea olin tagasi millenniumi vahetuse eelsetes meeleoludes ning kõik on super. Fallout 2 maailm neelab endasse metsiku tõmbega ja väljuda saab sellest vaid väsinud punaste silmade ning kangeks istutud kannikaga.

Panen siia kõigepealt esimese Fallout osa review, sest see kirjeldab märksa paremini emotsioone ja õhustikku kui sama autori Fallout 2 ülevaade.

Fallout 2 natuke liiga vinguv ülevaade

Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist