Tänane kuupäev 21 Mai 2019, 15:02

Nintendo DS ja 3DS teema

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Re: Nintendo DS ja 3DS teema

PostitusPostitas PeZ » 22 Juun 2012, 08:25

Redesign mida keegi ei tahtnud :P Ma pigem oleks võtnud sama resoga aga väiksema.
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas EvilKatarn » 22 Juun 2012, 09:22

PeZ kirjutas:Redesign mida keegi ei tahtnud :P

Reggie kirjutas:Better battery life

Täpselt mida mina tahtsin.
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas GameTrigger » 22 Juun 2012, 11:34

Portatiivse konsooli jaoks ikka liialt suur ja teist analoogi ei lisatud???
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas glaurung » 22 Juun 2012, 13:27

Raisk.

Keegi minu musta 3DSi ei taha ära osta?
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas thcsabinad » 23 Juun 2012, 00:07

GameTrigger kirjutas:Portatiivse konsooli jaoks ikka liialt suur ja teist analoogi ei lisatud???

Kannad sa tõesti oma ds-i taskus?
Täpselt sama teema mis dsi xl-ga - kõik jääb samaks ainult ekraanid on suuremad.
Xbox Live Gamertag - thcSABIN
Kasutaja avatar
thcsabinad

PostitusPostitas Riddim » 23 Juun 2012, 09:54

Ma arvan, et kui kunagi jõuab aeg sinnamaale, et hakkan 3DSi muretsema, siis tõenäoliselt vaatan ma selle XL versiooni poole. Need tavaversioonide ekraanid on pisut liiga väikesed minu maitse jaoks ja taskus ma konsoole nii või naa ei hoiusta, nii et sellega probleeme pole.
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas GameTrigger » 23 Juun 2012, 13:26

thcsabinad kirjutas:
GameTrigger kirjutas:Portatiivse konsooli jaoks ikka liialt suur ja teist analoogi ei lisatud???

Täpselt sama teema mis dsi xl-ga - kõik jääb samaks ainult ekraanid on suuremad.

Ma ei kanna isegi GB Micro't taskus ;)
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas thcsabinad » 23 Juun 2012, 13:51

GameTrigger kirjutas:
thcsabinad kirjutas:

Ma ei kanna isegi GB Micro't taskus ;)

No siis ei ole ju portatiivse konsooli jaoks liialt suur :)
Ma kunagi oma esimest psp-d tassisin taskus kuni püksid maani venisid.
Minu arust pole ta suur midagi, kui 3ds-i ostmiseks läheb kavatsen kindasti xl-i soetada.
Ei meeldi mulle ka need liialt väikesed ekraanid, elamus ka kuidagi väiksem.
Xbox Live Gamertag - thcSABIN
Kasutaja avatar
thcsabinad

PostitusPostitas krebalo » 25 Juun 2012, 08:45

Kunagi suutsin CD-pleieri kah teksade taskusse ära mahutada. Mängukonsoole aga küll taskusse panema ei kipu. Lihtsalt, need pole enam tarbeesemed :) Ja see tolm, mis taskutes ringi laseb, on ikka metsik.
Retropeldik: emotsioonid retromängudest
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas GameTrigger » 19 Juun 2013, 09:10

Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas kaspar737 » 18 Juul 2013, 22:53

Krt, vaatasin 3DSi ja selle mänge, tundub hea aga paar probleemi on, neckbeardi mul pole ja manchild ka pole. Need 2 asja on vist täiesti vajalikud 3DSi omamiseks?
kaspar737

PostitusPostitas Riddim » 19 Juul 2013, 00:23

Ei, funktsioneeriv aju on ainus kohustuslik komponent.
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas GameTrigger » 29 Aug 2014, 15:12

Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas Erko » 29 Aug 2014, 15:51

The New 3DS. Nintendo pls. Mingi hetk võiks varasemast kogemustest õppust võtta.

Nintendole veel nimesoovitusi: WiiDS, 3DS U, 3DS 2, 3DeluxeS, 3DSuper jne.
Erko

PostitusPostitas glaurung » 29 Aug 2014, 16:12

Uus 3DS tuleb Euroopasse alles 2015. aastal.

Ehkki mulle endale meeldib nende suund, siis ajalooliselt on siin hetk muretsemiseks. Kõige lähem paralleel uuele 3DS mudelile (mille ainus eristatav nimetus näibki olevat New 3DS?) on tegelikult DSi. Too netiühendusega varustatud Nintendo DS, millele samuti anti välja näpuotsaga "restricted" mänge. Ehkki antud puhul on uuel mudelil ka võimsam protsessor, mis teeb selle turusegmendi lõhestamise veelgi imelikumaks.

Korraks faktidele näkku vaadates. Uus ja parem 3D ekraan? Väga mõistlik, esimese 3DS mudeli puhul jäi kael kohati väga kangeks. Kui 3D efekt säilib ka pisut raputamise ja nurga muutumise peale, siis olen ma selle üle kindlasti rõõmus. Võimsam protsessor ja kiiremad laadimised? Jah, palun.

Kui muus osas? See parempoolne mini-stick tundub olema kohmakas kohas ja kuna tegemist on sisuliselt trackpointiga, siis ei oska ma selle üle veel rõõmu tunda. ZL ja ZR nupud tunduvad minu töntside rasvunud sõrmede jaoks täiesti tarbimatud olema. Kuid saame näha.

Tekib küsimus, et kas Nintendo tõesti usub sellesse tootesse või on see lihtsalt jonnakas viis oma poolkõvast 3DSist veel natuke vett välja pigistada.

Mängude osas on siiski põhjust rõõmustada. Mistahes kujul 3DSi Xenoblade välja näeb, ma tahaksin seda kindlasti mängida. Bravely Second? Mul on veel esimenegi mängimata.

Põnev uudis igatahes.
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas EvilKatarn » 29 Aug 2014, 18:10

Jään lootma et eemaldatakse ordoviitsiumist pärit regioonilukk. See asi ei kuulu meie ajastusse. Senikaua kuni ilma igasuguse põhjenduseta eurooplastel Shin Megami Tensei IV füüsilist koopiat mängida ei lasta ei janune mina ka 3DS järgi.
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas Erko » 29 Aug 2014, 18:25

Iseenesest on ju mudelirevisioon tore, parem ekraan ning sisse ehitatud circle pad pro. Aga ma ei saa aru, miks nad teise analoogkangi mingi nibuga asendama pidid. Need õlanupud ei tundu ka just kõige parema koha peal, aga samas ma ise ühtegi paremat lahendust peast pakkuda ei suuda.

Guugeldasin kähku neid DSi ekslusiive, vr kaameraäpid Xenoblade mõõtu päris välja ei anna. Eks näis mis mängud uuele 3DS-ile eksklusiivseks jäävad, aga kui neil tulevad ka retail väljalasked (olgem realistlikud, tulevad küll) siis tunnen kaastunnet neile vanematele ja lastele, kes Nintendo käsikonsooliturul orienteeruma peavad.

Igatahes tundub see käik keskmise sõrme näitamisena neile, kellel 3DS juba olemas on.
Erko

PostitusPostitas GameTrigger » 29 Aug 2014, 18:33

Circle Pad Pro on ju ka eraldi tarvikuna müüdav ja seega "ekslusiivid" vanemate mudelitega mängitavad - või olen millestki valesti aru saanud???
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas EvilKatarn » 29 Aug 2014, 18:39

GameTrigger kirjutas:Circle Pad Pro on ju ka eraldi tarvikuna müüdav ja seega "ekslusiivid" vanemate mudelitega mängitavad - või olen millestki valesti aru saanud???

New 3DS on võimsam ja Xenoblade peaks seda võimsust ära kasutama. Seetõttu pole too vanadel 3DS-idel mängitav.
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas Erko » 29 Aug 2014, 19:35

EvilKatarn kirjutas:Jään lootma et eemaldatakse ordoviitsiumist pärit regioonilukk. See asi ei kuulu meie ajastusse. Senikaua kuni ilma igasuguse põhjenduseta eurooplastel Shin Megami Tensei IV füüsilist koopiat mängida ei lasta ei janune mina ka 3DS järgi.

Jep, 150 eurot uue imporditud 3DS XL-i eest tundub mõistlik, aga selle idee nullib ära Nintendo lapsik jonn olla arenguga muust maailmast 10 aastat tagapool.
Erko

PostitusPostitas PeZ » 29 Aug 2014, 20:48

pool internetti on nukrad, et selle nimi pole Super 3DS :( Aga ekraani reso võiks uhkem olla aint, muidu oleks päris diisent masin.
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas Uku » 26 Dets 2014, 20:38

Pean tunnistama, et ootan uut mudelit suure huviga. Mul on algupärane 3DS Flame Red ning kuigi ta näeb väga hea välja, jätab ergonoomika soovida ning ultra-läikivad pinnad pole mulle kunagi meeltmööda olnud. Kui aus olla, siis ostsin ta puhtalt selle ägeda värvitooni pärast, mängimiseks on XL parem. Aga see, et New 3DS rohkem hobujõude saab, on igati teretulnud, kuid minu meelest pole ka paranenud ergonoomika vähem tähtsam. Mäletan, kui ostsin launchi ajal 3DS XL-i ning ma ei suutnud uskuda, kui hästi see käes istub. Samas on XL minu jaoks suurevõitu, New 3DS tundub olevat ideaalne.

Kuid millal me uut 3DS'i kodumaistes poodides näeme? Võiks ju Austraaliast tellida...aga see pole päris see.
Uku

Eelmine

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline