Tänane kuupäev 19 Mai 2019, 19:33

Nintendo DS ja 3DS teema

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Nintendo DS ja 3DS teema

PostitusPostitas krebalo » 23 Nov 2009, 19:56

Oman Nintendo DS'i, meeldib ja puha. Kuna tavaks on, et keegi ühegi DS'i mängu vastu piisavalt huvi üles ei näita, et sellest eraldi pikem teema saaks, siis postitage oma kogemused ja emotsioonid siia.

Dementium'ile tuleb kohe järg ning lingi taga oleva treileri järgi veelgi koledam kui eelmine. Juba esimene osa pushis DS'i graafilisi võimeid vägevalt, eks näis, mida teine meile toob. Kõrvaklappidega oli igatahes üsna hirmus mängida :)

http://www.joystiq.com/2009/11/20/hands ... tium-2-ds/
Retropeldik: emotsioonid retromängudest
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

Re: Nintendo DS teema

PostitusPostitas EvilKatarn » 23 Nov 2009, 20:29

Ma ei saa piisavalt palju võimalusi pushida kõiki DS'i Castlevania mänge.

Castlevania: Dawn of Sorrow

Castlevania: Portrait of Ruin

Castlevania: Order of Ecclesia

Soovitan neid kõiki järjest mängida, sest nii saab rohkem hinnata uuendusi järgedes.
Muidugi on tegu vahest jõhkralt raskete mängudega, aga saavutusetunne on ületamatu, kui annad peksa mõnele bossile, kelle taga oled passinud mõne nädala, või saad lõpuks kätte selle kuramuse Final Guardi souli Dawn of Sorrowis. Vaenlased ja bossid ongi nende mängude põhiliseks trumbiks- ühegis teises mängus pole ma näinud nii palju erinevaid müütilisi ja värvikaid koletisi. Lisaks sajad relvad ja spellid. Iga mäng on oma ülesehituselt natuke erinev, seega ei tohiks nende kolme järjestikune togimine ära tüüdata.
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas Kärt » 24 Nov 2009, 00:00

Kui ma mängin, siis enamasti just DSiga. Ilmselt ei üllata ma kedagi sellega, et mängin pigem plikade mänge.
DSi peal olen teinud läbi peaaegu kõik Stafi ehk ameerikapäraselt Starfy mängud. DSi peale on Starfy mänge küll ainult üks ehk siis The Legendary Starfy. Seerias on see nö. viies mäng, kuigi seda eriti kuskil ei mainita (eelnevad on kõik olnud GBAle). See on ainus mäng, mis on välja lastud ka nö. inglisekeelsele publikule. Otsin esialgu ka jaapanikeelse, kuid seda on pea võimatu läbi mängida, sest välja palju mängust põhineb jutul ja palju oleneb, kuidas tegelastega suhelda. Teksti on minumeelest isegi liiga palju ja mäng on võrreldes eelkäijatega liiga lihtne. Bossid ei vääri bossi tiitlitki. Lootsin, et mäng läheb arenedes raskemaks, aga ei midagi. Ja graafika on ka liiga ära ameerikastatud, liiga ümmargune ja pole üldse nii tore kui vanadel GBA Densetsu no Stafi 2, 3 ja 4 peal.

Pilt

Pilt

Hiljuti sain ka Kirby: Super Star Ultra, mis on veidi veider mäng, selle sõna heas mõttes. Minigamed, natuke adventuret jm. Ma ise arvasin, et see on selline pikem adventure mäng rohkem aga pigem mitte.

Pilt

Ja siis meeldib mulle aeg-ajalt ka Geometry Wars: Galaxies mängida, mis DSi peal ei näe muidugi pooltki nii hea välja, kui 360 peal aga selle-eest on hoopis huvitavam mängida. Lõbus on see, kui mäng läheb intensiivsemaks, jääb DS aeglaseks ja mäng jääb lag'ima. Kontroll meeldib mulle ka DSi versiooni puhul rohkem.
Kasutaja avatar
Kärt

PostitusPostitas Flacko » 24 Nov 2009, 07:46

Heh mina armastan ka samu mänge täiega, pole üldse naistekas xD.
Kirby muusika on mõnna ja jubedalt meeldivad sealt need power upid. Eriti meeldib see kui see kogu ekraan valgeks lährb ja siis ratas.Ma meeldis väga see mäng nagu Elite Beat Agents. Pidi vajutama õigel ajal nuppe laulurütmis stylusega ja oli fun, aga lõpus läks suht raskeks. Olin suht vihane juba ;D Siis Picross oli mõnus mäng, Tuli vajutada õigetesse kohtadesse ja pilt tuli välja a ma ei saandki hästi aru, vigu tuli palju :D. Siiamaani ei saa aru kuidas see käis. Uks sai mängitud kuna need sai ostetud Came Cavest, Kahjuks neid mänge enam pole sest olles liiga lahkena laenasin ühele ja ta suvatses ära kaotada grrrr.

Pilt

Pilt
Nutty Female Gamer, So Nutty SO Crazy!
Kasutaja avatar
Flacko

PostitusPostitas krebalo » 24 Nov 2009, 09:02

Flacko, Picross on lihtne. Need numbrid rea või veeru alguses näitavad, mitu "pildipikslit" real on. Kaks põhilist reeglit.

1. Numbrite arv näitab pikslitest koosnevate erinevate plokkide arvu
2. Üksik number ise näitab, mitmest pikslist üks plokk koosneb

Pircross on selline mõnus 15 piires liitmise-lahutamise mäng, kus peab veidi tähelepanu koondama. Mind isiklikult hakkas lõpuks tüütama, et DS'i versioonis oli palju pilte, mille avamine sõltus kohati õnnest, sest olemasolevad "koordinaadid" ei võimaldanud välja arvutada, kuhu siis ikkagi tohib vajutada ja kuhu mitte.

Mulle meeldivad üldiselt Game Boy peal 1995. aastal ilmunud Mario's Picross mõlemad osad rohkem kui DS'i versioon, sest vea puhul karistati armutult lahenduseks jäetud aja lühendamisega. See lisas mõnusalt pinget.
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Kärt » 24 Nov 2009, 11:24

Tähendab, Densetsu no Stafi 4 on tglt ka ikkagi DSi peal. Vat mis palavik teha võib.
Aga siis on mul veel ka Super Princess Peach, mis on iseenesest väga hea mäng, kuni selle hetkeni, kust ma lihtsalt ühest levelist pole edasi saanud ja tänu sellele seisab see mäng mul vist juba vähemalt aasta kui mitte rohkem. Olen ikka aeg-ajalt kätte võtnud uuesti ja proovinud ja vihastanud ja siis jälle ära pannud.

Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Kärt

PostitusPostitas Flacko » 24 Nov 2009, 12:04

Mul sama jama mängudega, et kui kinni jään siis sinna kappi ta ka jääb.
Nutty Female Gamer, So Nutty SO Crazy!
Kasutaja avatar
Flacko

PostitusPostitas Kärt » 24 Nov 2009, 21:48

Hehe, tänu sellele threadile võtsin Princessi uuesti kätte täis pealehakkamist ja sain lõpuks sealt läbi, kuhu toppama jäin. Ja kes oleks teadnud, et see oli viimane level enne lõpubossi levelit :) Igaljuhul ka Super Princess Peach on mul nüüd läbi tehtud. Üksi haigena kodus olemisel on ka toredaid külgi :)
Kasutaja avatar
Kärt

PostitusPostitas krebalo » 24 Nov 2009, 22:43

Pilt

Kärt, sa paned meid, kes erinevalt sinust ei mängi haigena kodus olles mänge lõpuni, suurde häbisse.
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Kärt » 24 Nov 2009, 23:18

Vabandust, ei olnud nii mõeldud :D Also, mul on ka äärmiselt väike hulk mänge, oleks imelik, kui ma neidki läbi ei teeks.
Kasutaja avatar
Kärt

PostitusPostitas kbong » 10 Dets 2009, 12:47

Kas keegi The World Ends With You'd ka mängib/on mänginud?

Mul on viimased päevad vaid selle peale kulunud ning ei oskagi teist mängu nimetada, mis niivõrd hästi DS'st maksimaalse välja pigistab.
Kasutaja avatar
kbong

PostitusPostitas timmt » 10 Dets 2009, 22:29

Jaa, mina mängisin ja kuna krebs näitas, et keegi teine hull veel on, siis ma pean kohe sõna võtma.

Ma mängisin ka suht vahetpidamata nii, et silmad olid valusad ja hõõrumiskäsi ka. (That sounded funny.) Alguses lugesin stoorit ka, kuigi hiljem see muutus lihtsalt jube ägedadeks koomiksiteks, mida lugeda ei viitsi. Aga lugesin ikka.

Haaras kohe joonelt ja tõmbas oma meeleolude ja stiili ja .. jube lahe on, kui keegi suudab tekitada aura. Usutav värk, et oledki popp väike jaapanlane ja käid mööda peeneid poode ja linnaosasid ringi.

Mängisin läbi, nüüd lõpuks mõned kuud hiljem, kui eufooriat ei mäleta on kuidagi .. kahtlane tunne. Et äkki oli mõttetu hõõrumine ilusas vormis. Ja ega sa tegelt ikka aru ei saa, mida sa liigutama pead, et mingi jora damaget tuleks tegema. Ma üldse mängin kõik äbi, selle puhul ma ei kahetse, aga ma peaks omaette loo kirjutama sellest, kuidas ma final fantasy tactics advance läbi mängisin, oijah.

Aga ilus koomiks. Väga ilus. Lase edasi :)
timmt

PostitusPostitas kbong » 10 Dets 2009, 23:44

No, nüüd tulid vist kõik emotsioonid korraga kõikidest aukudes välja. :)

Mind võlub mäng hetkel kõige enam enda visuaalse poole, innovatiivse (NDS kohta) juhtimissüsteemi, mõningate uute elementide sisse toomises RPG-žanri (ei tahaks teda tegelikult selle alla liigitada aga sobib küll) ning muusikaga. Harjumatu on ka kahel ekraanil toimuvat korraga jälgida, mis omakorda on huvitav nüanss kui selline. Lugu ise on ju tavaline tänapäeva jaapani muinasjutt oma lahedate läänepäraste karakteritega ja teismeea ängiga. Pluss tegevuskohaks on Shibuya kant, mis on jaapanlastele umbes nagu Viru Keskuse ümbrus meie noortele.

Ühesõnaga - väga popp ja noortepärane ehk siis soovitan.
Kasutaja avatar
kbong

PostitusPostitas krebalo » 11 Dets 2009, 00:01

timmt, kuna ma tean, et sul on olemas mängu strategy guide, siis võiksid valgustada, kas sellest kuidagimoodi mängimisel kasu kah oli. Või on see lihtsalt niisama ilus pakk kokkuliimitud paberit, mille sinu lapselapsed eBay's 45 daalaga maha saavad müüa?
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas RyuRobin » 25 Dets 2009, 13:21

Oota, kas kellelgil teist on TWEWY oringinaal kujul? Ei ole huvitatud müümisest? Kuna ma omasin seda R4 peal aga ma ei suutnud pira versiooni mängida, väga meeldis aga selline halb tunne oli sees ja tahaks seda päriselt omada.
RyuRobin

PostitusPostitas timmt » 26 Dets 2009, 14:26

krebalo kirjutas:timmt, kuna ma tean, et sul on olemas mängu strategy guide, siis võiksid valgustada, kas sellest kuidagimoodi mängimisel kasu kah oli. Või on see lihtsalt niisama ilus pakk kokkuliimitud paberit, mille sinu lapselapsed eBay's 45 daalaga maha saavad müüa?

Pigem ta läheb ikka sinna eBay kategooriasse, kunagi, kui mu lapselaps omadega niikaugel on, siis ma kutsun onu krebalo appi seda rämedaks papiks muutma. Saad ilmselt ka vahelt. Ma lootsin, et sellest on abi 2-s asjas - kust saada pin-e ja kuidas ringi liikuda ja milline see kaart siis lõpuks ikkagi on. Selgus, et pinide nimekiri on küll, aga nende asukohtadest pole suht midagi kasu, sest sa ei saa ise vabalt kaardil ringi liikuda. Kus ma jõuangi punktini kaks, ehk, kaardist pole abi, sest sa ei saa vabalt ringi liikuda. Ma vist ei saanud lõpuni täpselt pihta, kustkaudu kuhu saab, eriti kui sul erinevatel päevadel on pooled või rohkemad tänavad kinni. See oli suht korralik wtf moment tegelt, kui ma nüüd meenutama hakkan. Aga võibolla ma olin ise rumal. Visuaalselt hea raamat ja visuaalselt hea mäng. Rõhuga visuaalsel :)

Ning jah, mul on originaal, aga ma ei kavatse sellest loobuda. See on küll üks neist DS mängudest, mida võiks omada. Ja siis kui lapselapsed vajavad taskuraha, võibolla siis mõtleks müügi peale.
timmt

PostitusPostitas krebalo » 05 Mai 2010, 22:34

Kuna paljud on kurtnud, et ma olla vahepeal vist ära surnud, siis väike uuendus, emotsioonid ja meenutused. Hoiatuseks tuleb öelda, et mu mälu võib olla alkoholi toimel kergelt paindunud, kuid põmst kõik, mida ma kirjutan, on tõsi.

Game & Watch Collection - Osa 1

Pilt
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas krebalo » 06 Mai 2010, 22:25

Game & Watch Collection on väga lahe kogumik, mis sisaldab just nimelt seda sama vana head Oil Panic'ut. Kui tähelepanelikult vaatate, näete neid LCD sprite'de varje. Fantastiline!

Oil Panic ja Game & Watch Collection - Osa 2

Pilt
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas krebalo » 14 Juun 2010, 00:02

Viimased emotsioonid siin Nintendo DS'i Game & Watch Collection'i kohta.

Pilt

Ja väike võrdlus Game & Watch Gallery 3 (1999) mänguga Game Boy peal. Antud juhul siis läbi Super Game Boy ja Super Nintendo
Pilt
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas PeZ » 14 Juun 2010, 08:21

Wows, kas sellel on see SuperGameBoy special raam ja värgid? Väga hea näeb välja igatahes.
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas krebalo » 14 Juun 2010, 09:28

PeZ kirjutas:Wows, kas sellel on see SuperGameBoy special raam ja värgid? Väga hea näeb välja igatahes.
Jah, see raam vahetub vastavalt mängule ning annab üllataval kombel päris palju juurde. Tundub, et ma peaks Super Game Boy kohta eraldi ülevaate tegema. Olen kuidagi enesest mõistetavalt seda ägedat divaissi võtnud.
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas krebalo » 16 Juun 2010, 21:44

3DS siis

Mõnusalt cheesy muusika ja voice acting :)
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

Re: Nintendo DS ja 3DS teema

PostitusPostitas krebalo » 16 Juun 2010, 21:49

Oh nojah, Golden Sun, lõpuks ometi natuke lähemal :)

Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas krebalo » 16 Juun 2010, 22:00

Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas krebalo » 29 Juul 2010, 08:18