Tänane kuupäev 19 Mai 2019, 18:59

eBay, netipoed ja tellimine

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

eBay, netipoed ja tellimine

PostitusPostitas Raidou Kuzunoha » 23 Nov 2009, 17:54

Kahjuks peab tõdema, et Eesti mängupoodide hinnad on küllaltki prisked minusuguse rentsliroti jaoks, seega olen siiamaani eelistanud välismaalt tellida, mis kokkuvõttes tuleb odavamalt välja. Lisaks sellele on Eestis mängude valik tihti kasin ja retromängude hankimisega on kurvad lood.

Ma ei tea, ehk Tallinnas ja Tartus on miskised hiiglasuured mängupoed, kuid siin Ida-Virumaal tuleb nutt kurku, kui selle peale mõelda.

Jagage palun soovitusi ja kommentaare erinevate netipoodide aadressil, kust olete ostnud.

Uue kraami soetamiseks soovitan isiklikult game.co.uk lehekülge, kus leidub sooduspakkumisi kuhjaga. Postikulu on samuti tagasihoidlik (kindlalt ei mäleta, aga vist ca 50 krooni?). Kohale toimetati päris kiiresti, nii 3-4 päeva.

blahdvd.com pakutavaga küll ei hiilga, aga vahel on täiesti mõistliku hinnaga mänge saadaval (sain Okami PS2-le 150 krooni eest, postikulu oli 1 nael). Kohaletoimetamine oli väga kiire, üks-kaks päeva.

Ise sooviksin tagasisidet (kogemused, kohaletoimetamine, hinna ja kvaliteedi suhe jne) selliste poodide kohta nagu Genki Videogames, Neoayato, Console Passion.

Hiljem võiks kleepsuks teha, kui korralik ülevaade käes on?

Muide, mõnus foorum.
Kasutaja avatar
Raidou Kuzunoha

Re: Usaldusväärsed netipoed

PostitusPostitas EvilKatarn » 23 Nov 2009, 18:06

Raidou Kuzunoha kirjutas:Ma ei tea, ehk Tallinnas ja Tartus on miskised hiiglasuured mängupoed

Hah :D ... ei.

Üks parimatest on vaieldamatult Play-Asia. Kaup tuleb kindlalt kohale ja müüvad ka peale importmängude huvitavat retrokraami. Näiteks 400 dollariline Radiant Silvergun :)
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas PeZ » 23 Nov 2009, 18:39

Videogamesplus.ca
Kanada pood, seega tuleb arvestada Põhja-Ameerika regiooniga. Aga PS3, DSi, GBA ja muu sellise kola tellimine õnnestub ilusti. Ship tavaliselt 7-14 päeva.

Zavvi.co.uk
Väga soodne UK pood ning ship iga asja kohta 99P. Tihti igasugu soodukad ka.

HMV.co.uk
Ei midagi erilist tegelikult, aga vahel õnnestub mõne sooduka või laojäägi peale sattuda.
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas silknoose » 23 Nov 2009, 20:20

NCSX Shop - üks vanemaid import-toodete poode. Hinnad võivad paiguti soolased olla, kuid nii suure valikuga võib alati leida mõne maiuspala hea hinnaga. Nende uudistoodete blogi on väga hea lugemine, kuna seal eksponeeritakse regulaarselt selliseid mänge, mis laial ilmal kahe silma vahele jäävad, kuid friikide tähelepanu väärt on. Näiteks seda.

Palet Mail Service - Jaapanis asuv pood. Hea koht igast doujinmängude jms. tavaari kokkuostmiseks. Neil on mingi eBay väljund ka olemas. Siit olen mina Touhou mänge ja soundtrack'e ostnud.

Renchi.com - Play-Asia sarnane Hong Kongi pood. Kesisem valik, kuid sirvimist väärt. Neil saab ostuga kaasnevalt määrata hind, mis pakile pannakse.

gamestracker.com - Enam-vähem kõikide UK veebipoodide andmebaas, umbes nagu Hinnavaatlus.

Savygamer - regulaarselt heade mängude soodukaid postitav blogi. UK-keskne, kuid paljud lingitud poodidest tarnivad kõikjale maailmas.

Digital Distribution Deals - digitaalselt ostetavate mängude soodukad.

Raidou, ma pole sinupoolt lingitud poodidest kunagi midagi ostnud, kuid soovitaksin sul väljavalitud toodete hindasid alati eBay omadega võrrelda. Tihtipeale saab eBay kaudu odavamalt.
Kasutaja avatar
silknoose

PostitusPostitas RyuRobin » 25 Nov 2009, 16:13

Play-Asia on usaldusväärne! Tellinud sealt nii arcade sticki (Hori Real Arcade Pro 3) kui ka DS lite koti, mõlemate toodetega olen rahul!
RyuRobin

PostitusPostitas krebalo » 10 Dets 2009, 17:38

Ma ei tea, kas see on usaldusväärne, kuid kindlasti on see suur ja võimas pood. Mulle soovitati seda lives Tokyo'sse vaatama mina, seetõttu bookmargin lingi siia.

http://www.akihabarashop.jp/
Retropeldik: emotsioonid retromängudest
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas GameTrigger » 18 Mär 2010, 15:21

Videogamesplus.ca - xBox'i omanikel soovitan lugeda poe blog'i; testivad, kas mäng region free või mitte
http://vgplus.blogspot.com/

zavvi.co.uk - kuna saadavad oma kauba Kanalisaartelt; siis tuleb jälgida, et paki maksumus üle 22.-euro ei oleks, muidu tuleb rahakotti täiendavalt "kergitada"

http://www.shopto.net - korralik pood; post £3.50, kuid see eest pakk track'itav
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas PeZ » 18 Mär 2010, 16:26

Kusjuures mulle pole zavvi siiani kordagi midagi Kanaaridelt saatnud. Kõik on tulnud UK'st.
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas vabarna » 18 Mär 2010, 20:25

Kasutaja avatar
vabarna

PostitusPostitas GameTrigger » 18 Mär 2010, 20:49

PeZ, Kanalisaared kuuluvad UK alla, kuid mitte EU majandusruumi. Kaks mu tuttavat on pidanud seetõttu rahakotti "kergitama" - seega parem karta, kui kahetseda...
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas Riddim » 04 Apr 2010, 14:12

Oskab keegi vihjata kuskohast ma endale Sega Mega Drive II AV kaablit saaks? Ning võib olla ka Dreamcasti oma.
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas Flacko » 04 Apr 2010, 18:37

Kontakteeruge Tiido Priimägiga ( http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic ... 29#5769329 )

Ta oskab Teid aidata sellel teemal, tüüp teab Megadrividest väga palju :).

Telefon: 56325510
Tema number, kui soov küsida.

Ta võib näiteks teie MDile panna sellised augud et suvaline juhe läheks sisse

http://www.fileden.com/files/2008/4/21/ ... Vouts2.jpg
Nutty Female Gamer, So Nutty SO Crazy!
Kasutaja avatar
Flacko

Re: Usaldusväärsed netipoed ja eBay

PostitusPostitas krebalo » 24 Mai 2011, 14:09

Kuidas osaleda eBay oksjonitel:

eBay kogemusest nii palju, praegused ja tulevased biddijad, tehke oma bidding ära kas päevad enne (et näiteks meelest ei läheks) või siis max 10 sekundit enne oksjoni lõppu. Idiootsus on biddida 5 või 5 minutit enne lõppu. Milleks teisi närvi ajada? Eriti lollid on need, kes päev enne üksteise võidu hinda üles kruvivad, comon, milleks? Kui pikalt ette biddid, pane miinimumhind. Kui viimasel sekundil biddid, pane maksimumhind, mida maksma nõus oled. On üsna väike võimalus, et keegi teine kasutab sama strateegiat, sest maailm on lambaid täis.

Varikontodega hindade üleskruvimine? Vaevalt, vähemalt mina pole kohanud:

eBays just nii toimubki, et võid kasvõi miljoni pakkuda, aga maksad 0.99, kui keegi rohkem ei paku. Varikontodel ülesbiddijatesse ma väga ei usu. Enamus müüjatele pole selline mankibisnis kasulik, sest kui vahele jääd, kaotad oma eBay poe. Tavaliselt hoitakse hinnad mõistlikkuse piires, st igal juhul ei müüda kahjumiga. Teiseks on sellise "sõbraga" üleskruvimise ohuks, et jääd ise heast kliendist ilma. Ühesõnaga, liiga palju vaeva, et ära tasuks. Aga sellegi poolest ei maksa varem teisi biddijaid ärritama minna. Suhtun ise just erilise tähelepanuga nendesse oksjonitesse, millele keegi lähitundidel pakkumise teinud on.
Retropeldik: emotsioonid retromängudest
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

Re: eBay ja netipoed

PostitusPostitas trump » 15 Juun 2011, 20:59

Aitäh teema algatajale ja kõigidele teistele, kes linke jagasid, sest ma sain lõpuks ühe mängu tellitud mida ma olen juba üle aasta (või rohkemgi) taga ajanud :D
Kasutaja avatar
trump

PostitusPostitas GameTrigger » 04 Sept 2011, 19:24

Zavvi küsib saatmise eest taas tasu - Standard Shipping (€1.45 per item)
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas trump » 04 Sept 2011, 22:29

Kui niisama asju vaadata siis ütleb ikka free shipping aga checkout'i puhul Standard Shipping (£0.99 per item) ...
Kasutaja avatar
trump

PostitusPostitas GameTrigger » 03 Okt 2011, 21:11

Teab keegi mõnda "nippi", kuidas saaks Jaapani Amazon'ist mänge tellida?
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas glaurung » 04 Okt 2011, 09:35

GameTrigger kirjutas:Teab keegi mõnda "nippi", kuidas saaks Jaapani Amazon'ist mänge tellida?
Kui jaapanlastest sõpru pole, siis on pigem hambad.

Play-Asia ja Renchi ja NCSX ja Yes-Asia müüvad sulle samu tooteid hea meelega, kaks korda kallimalt.
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas GameTrigger » 27 Dets 2011, 03:08

Kas keegi Radiant Historia (NDS) on mõnes veebipoes müügil näinud (järsku miskipärast igaltpoolt kadunud)?
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas GameTrigger » 14 Jaan 2012, 17:01

Tundub, et ShopTo on odavama postituse ära kaotanud ja nüüd küsitakse per mäng postikuludeks £9.05
Paraku nii häid pakkumisi seal reeglina ei ole, et see "killer-posti" kompenseeriks...
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas GameTrigger » 18 Jaan 2012, 23:09

Lihtsalt infoks:
http://www.eurogamer.net/articles/2012- ... ils-stolen
P.S olgu SEB kiidetud oma Virtuaalkaardiga...
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas GameTrigger » 23 Mär 2012, 14:46

Tellisin PlanetAxel'ist mängu; saadeti vale toode - ikka juhtub. Peale nende klienditoele sellest teatamist, vastati, et uuritakse - möödus kuu...
Kirjutasin neile uuesti - küsiti, et milles probleem??? Kirjutasin taaskord, et saatsite vale toote - nüüdseks pool kuud "vaikust".
Olge ettevaatlikud...
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas qsta386 » 23 Mär 2012, 19:23

Tere,

Kas saaks seda posti äkki uuendada koos poe nimetustega mida ise praegu kasutate? Arvestades seda, et selle Canada põhise ettevõttega on tegelt siiani jamad. Ei tea kas see tellimist on seganud, aga jagage palun teadmisi.
Kasutaja avatar
qsta386

PostitusPostitas GameTrigger » 23 Mär 2012, 19:41

qsta386 kirjutas:Tere,

Kas saaks seda posti äkki uuendada koos poe nimetustega mida ise praegu kasutate? Arvestades seda, et selle Canada põhise ettevõttega on tegelt siiani jamad. Ei tea kas see tellimist on seganud, aga jagage palun teadmisi.

Kas mõtled Videogamesplus.ca või...
Mis jamad?
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas GameTrigger » 20 Juun 2012, 00:51

PlanetAxel.com on pankrotis :(
Kasutaja avatar
GameTrigger

Järgmine

Mine Mängud

Kes on foorumil