Tänane kuupäev 19 Mai 2019, 19:29


Suhkrumolli mänguõhtu vol. 8: Mortal Kombat XL

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Suhkrumolli mänguõhtu vol. 8: Mortal Kombat XL

PostitusPostitas Iskraman » 04 Okt 2017, 09:11

Pilt

Järjekordne Suhkrumolli mänguõhtu on taas ukse-ees. Pean arvestust ainult võitlusmängude turniiride kohta ning seega loen järjekorra numbriks 8.

Tänavusel MängudeÖÖ'l oli peamiseks võitlusmänguks Tekken 7 ja seega olen 100% kindel, et nii mõnelgi mehel/naisel sügelevad näpud juba MKXL järele. Seega mul on hea meel teatada, et seekordne võistlusmäng on MKXL.

LISAINFO
KOHT: Suhkrumoll, Vene 37, 10123 Tallinn, Estonia

AEG: 12. oktoober 2017

AJAKAVA:
Võistlusele registreerimine 19:00 - 19:45
Reeglite tutvustus 19:46 - 19:59
Turniiri algus 20:00

MAKSIMAALNE OSALEJATE ARV: 32. Registreerimine kohapeal.

PLATVORM: PS4

PULDID: Enda pultide kasutamine on lubatud. Peavad ühenduma vastava konsooliga. Kohapeal olemas standard puldid, aga ebameeldivuste ja hilisemate pretensioonide vältimiseks julgustame osalejaid kasutama isiklikke pulte.

FORMAAT: Mängitakse „Double elimination“ formaadis ehk miinusringiga. See tähendab, et peale ühte kaotust on võimalik jätkata võistlust miinusringis ning mängida isegi turniiri võiduni. Iga matš kestab kahe mängu võiduni (BO3). Rounde on ühe matši kohta kaks. Ajalimiit on mängu „default“. Nuppude asetust võib muuta enne mängu ja „button check“ toimub vahetult enne matši algust, mängijate kokkuleppel. Iga võistleja vastutab selle eest, et enne tema vooru algust oleks nuppude seadistus kontrollitud. Karakterite valik on vaba, kuid matši keskel võib karakterit vahetada ainult kaotaja. Võitjad registreeritakse ja tulemusi näeb Challonge keskkonnas.

PS! Korduv „start“ nupu vajutamine toob endaga kaasa võistluselt eemaldamise. Tahame pakkuda kõigile mängijatele parimat võistluskogemust ning sellega seoses jätame endale õiguse viia võistluse korralduslikus pooles ja reeglites sisse muudatusi, kui selleks tekib vajadus.

https://www.facebook.com/events/1397112 ... _tab=about
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman
 
Postitusi: 544
Liitunud: 16 Nov 2009, 10:50
Asukoht: Tallinn

Mine MängudKes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 1 külaline