Tänane kuupäev 19 Mai 2019, 18:54


Turniir: Mortal Kombat 9 + Street Fighter V

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Turniir: Mortal Kombat 9 + Street Fighter V

PostitusPostitas Iskraman » 09 Jaan 2017, 11:39

Teema nimetus ütleb kõik.

Mortal Kombat 9 + Street Fighter V turniir

Juba teist korda.

KOHT: Suhkrumoll (Vene 37, 10123 Tallinn)

AEG: 18. Jaanuar 2017

AJAKAVA: Registreerimise algus kell 19:00. Turniirid algavad kell 20:00

MAKSIMAALNE OSALEJATE ARV: 16 mängijat turniiri kohta

PLATVORM: Mortal Kombat 9 – PS3, Street Fighter V – PS4

PULDID: Enda pultide kasutamine on lubatud. Peavad ühenduma vastava konsooliga. Kohapeal olemas standard puldid mõlemale konsoolile, aga ebameeldivuste ja hilisemate pretensioonide vältimiseks julgustame osalejaid kasutama isiklikke pulte.

FORMAAT: Mängitakse „Double elimination“ formaadis ehk miinusringiga. See tähendab, et peale ühte kaotust on võimalik jätkata võistlust miinusringis ning mängida isegi turniiri võiduni. Iga matš kestab kahe mängu võiduni (BO3). Rounde on ühe matši kohta kaks. Mõlema mängu TOP 4 mängitakse kolme mängu võiduni (BO5). Ajalimiit on mängu „default“. Nuppude asetust võib muuta enne mängu ja „button check“ toimub vahetult enne matši algust, mängijate kokkuleppel. Iga võistleja vastutab selle eest, et enne tema vooru algust oleks nuppude seadistus kontrollitud. Karakterite valik on vaba, kuid matši keskel võib karakterit vahetada ainult kaotaja. Võitjad registreeritakse ja tulemusi näeb Challonge keskkonnas.Arusaamatuste puhul selgitame kohapeal kõiki reegleid veelkord üle.

FORMAAT: Mängitakse „Double elimination“ formaadis ehk miinusringiga. See tähendab, et peale ühte kaotust on võimalik jätkata võistlust miinusringis ning mängida isegi turniiri võiduni. Iga matš kestab kahe mängu võiduni (BO3). Rounde on ühe matši kohta kaks. Mõlema mängu TOP 4 mängitakse kolme mängu võiduni (BO5). Ajalimiit on mängu „default“. Nuppude asetust võib muuta enne mängu ja „button check“ toimub vahetult enne matši algust, mängijate kokkuleppel. Iga võistleja vastutab selle eest, et enne tema vooru algust oleks nuppude seadistus kontrollitud. Karakterite valik on vaba, kuid matši keskel võib karakterit vahetada ainult kaotaja. Võitjad registreeritakse ja tulemusi näeb Challonge keskkonnas. Korduv „start“ nupu vajutamine toob endaga kaasa matši kaotuse.
Arusaamatuste puhul selgitame kohapeal kõiki reegleid veelkord üle.

STREET FIGHTER V - olemas kõik standard tegelased ning esimese hooaja tegelased. "Akuma" pole saadaval.

MORTAL KOMBAT 9 - olemas kõik tegelased, kes PS3 standard versioonis võimalikud.

Tahame pakkuda kõigile mängijatele parimat võistluskogemust ning sellega seoses jätame endale õiguse viia võistluse korralduslikus pooles ja reeglites sisse muudatusi, kui selleks tekib vajadus.

Osalustasu ei ole, aga baarist võib mõne joogi võtta. Kuna võistlus on vanusepiiranguga 16+, siis on kohapeal saadaval ka mitte alkoholsed joogid.

Turniiride võitjatele on Suhkrumoll välja pandud suuremas koguses keelekastet. ProGames jagab auhinnalistele kohtadele samuti üht teist ära.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/events/1631314140228422/
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman
 
Postitusi: 544
Liitunud: 16 Nov 2009, 10:50
Asukoht: Tallinn

Mine MängudKes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist