Tänane kuupäev 20 Mai 2019, 21:09

Teeme! - ettepanekud foorumi disainimiseks

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

Re: Teeme! - ettepanekud foorumi disainimiseks

PostitusPostitas GameTrigger » 11 Okt 2011, 12:52

glaurung kirjutas:PeZ kui pädev konkursside korraldaja - miks mitte lasta kasutajatel bännerisse minevaid pilte välja pakkuda?

+1
P.S see uus logo IMO ei sümpatiseerinud...
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas crazygamer » 11 Okt 2011, 15:02

See uus pilt ju ruulib täiega, aga see võiks natuke rohkem pulte täis olla ( kõik foorumi kasutajad koguvad suure paja pulte kokku ja siis lisame pildile...
crazygamer

PostitusPostitas krebalo » 12 Okt 2011, 08:00

Õnneks on mul foorumi eelmisest versioonist varukoopia...
Retropeldik: emotsioonid retromängudest
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas crazygamer » 10 Nov 2011, 18:04

Heihei! Minu meelest pole siin küll suurt midagi viga ( foorumis, aga natuke rohkem pulte ja konsoole võiks siin ära tuua ja admin võiks ka panna foorumisse õige kellaja ( see pole just esmatähtis, aga ikkagi :) ) Muidu olen rahul :D
crazygamer

PostitusPostitas vabarna » 10 Nov 2011, 19:17

Kellaaja sättimine käib phpBB foorumites igal kasutajal enda User Control Panel'i alt individuaalselt: "Board preferences" ja sealt "Edit global settings".
Kasutaja avatar
vabarna

PostitusPostitas crazygamer » 10 Nov 2011, 19:24

Okay, ma lihtsalt pole nii tark...
crazygamer

PostitusPostitas vabarna » 10 Nov 2011, 19:38

Keegi ei ole alguses. Selleks käiaksegi koolis, lastakse ennast vanematel inimestel sõimata jne.
Kasutaja avatar
vabarna

PostitusPostitas crazygamer » 11 Nov 2011, 13:41

vabarna kirjutas:Keegi ei ole alguses. Selleks käiaksegi koolis, lastakse ennast vanematel inimestel sõimata jne.
Eks siis nii õpibki...
crazygamer

PostitusPostitas krebalo » 11 Nov 2011, 13:48

crazygamer, kui sa veel pikalt selliseid sisutühje chatte siin korraldad, siis ma teen varsti sinu jaoks eraldi teema, kuhu kogun üle foorumi su postitused kokku :D
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas glaurung » 11 Nov 2011, 14:22

Jah.
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas crazygamer » 11 Nov 2011, 19:08

Jälle kustutati sõnum ära, aitäh teile, ma ei saa aru, miks ma kõikide kaasfoorumlastega tülli pöörasin, kuigi ma ei teinud midagi... See teeb mind pahaseks...
crazygamer

PostitusPostitas krebalo » 11 Nov 2011, 21:27

crazygamer kirjutas:Jälle kustutati sõnum ära, aitäh teile, ma ei saa aru, miks ma kõikide kaasfoorumlastega tülli pöörasin, kuigi ma ei teinud midagi... See teeb mind pahaseks...
Sorry crazy, ma tõstsin selle ropendamise teemasse, ei midagi isiklikku. Võta kuulda, mida sulle öeldakse ja ära ärritu. Noored retromängude huvilised on väga toredad, kuid ma ei taha siin tegeleda lastekasvatamisega. Arvestagi, et oled foorumis, kus sinu kaaslased on 2,5 korda vanemad. Kui tahad mängida suurte poiste liivakastis, siis ära jonni, kui suured poisid sind endaealisena kohtlevad. Kui üle jõu käib, pead lihtsalt sobivama liivakasti valima. Nii lihtne see elu ongi.
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas crazygamer » 12 Nov 2011, 18:27

Ma kohanesin natuke siin ja ma panin ka sõbra siin registreeruma, sest ma lihtsalt ütlesin nii ja ka nüüd on ka minu süber siin foorumis: KingOfGaming alias Maku, kellega oleme koos soetanud mitmeid erinevaid mänge ja konsoole ja meil on koos tekkinud ka oma mänguriklubi ja nüüd on saanud temast noorim kasutaja siin ja nüüd on ka keegi omavanune :) Rohkem ei hakka ma sisutühje poste tegema ( krebalo rõõmuks ) :)
crazygamer

PostitusPostitas krebalo » 16 Jaan 2012, 09:53

Pez, kas sa viitsid mingi hetk Pullimurlipi uuesti tagasi Puldimurdjaks keerata? :)
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas PeZ » 16 Jaan 2012, 14:34

Noh nii sobib vä? :P
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas krebalo » 16 Jaan 2012, 15:01

Päris jõle on jah :D
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas glaurung » 16 Jaan 2012, 15:16

Minule tegelikult räigelt meeldib, sest see on täpselt nagu haimasina esimese singli kaanekujundus.

Rock on, you crazy diamond!
Kasutaja avatar
glaurung

Re: Puldimurdja kokkutulek 02 - 16.06 Tallinnas

PostitusPostitas krebalo » 25 Jaan 2012, 20:40

GameTrigger kirjutas:Pakun välja, et üheks arutlusteemaks võiks olla Puldimurdja kui "keskkonna" tulevik/arengusuunad?
Lihtsalt viimasel ajal (ja järjest tihedamalt) peab sellele postitusele tahes tahtmata viitama:
viewtopic.php?f=2&t=6&p=2299#p2299
Täna tekkiski mõte liikmeks olemise reeglitesse Punkt nr. 6: Videomängudega hangeldamine ja sahkerdamine lisamiseks. Ehk siis, mängud ja videomängud ning kõik sellega seonduv on hobi, mida siinsed elanikud hindavad kui meeldivat vaba aja veetmise viisi või elustiili. Selle hulka kuulub tavapärane kollektsiooni uuendamine või väljavahetamine tavapärase ostu, müügi, vahetamise või tasuta ära andmise teel. Ka on väga soositud igasugune foorumikaaslaste teavitamine erinevatest põnevatest leidudest või ahvatlevatest sooduspakkumistest neti- või päris poodides, mida ei suuda fanaatikuna ainult enda teada jätta. Kui aga sinu soov on videomängude maailmas raha peal väljas müügimeest või antiigikaupmeest mängida ja foorumikaaslasi enda foorumivälistele müügipakkumistele või oksjonitele meelitada, siis mine tee seda mujal. Meie ei tee seda foorumit raha pärast ja ei kavatse ka kellegi teise toorest rahateenimise huvi teenida.
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Shade » 26 Jaan 2012, 09:55

Krebalo - lihtsalt küsin, kas antud reegel on suunatud minu konkreetsete pakkumiste vastu või on kass kuhugile mujale maetud?

No offense, just asking
GT: janrist
PSN: janrist
Nintendo ID: janrist
Konsoolid: PS3, 3DS XL, XBOX360, WII U, PS4, XBOX One
Shade

PostitusPostitas PeZ » 26 Jaan 2012, 09:57

Rohkem ühe oktsionihai kohta käis too :)
Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas krebalo » 26 Jaan 2012, 10:33

Hei Shade, jah, ma mõtlesin, kas sa tunned ennast puudutatuna. Proovisin selle jutu sõnastada nii, et tõelist asjahuvilist see ei solvaks. Tunnistan, et alguses olin tehnikakaubamaja esiletoomise teemal pisut skeptiline, kuid minu skepsis lahtus kohe, kui nägin, et Shade eesmärgiks on tõesti anda teada, kui ta leiab poodi midagi ägedat ja et ta tundub Eesti mängukultuuri rikastumise nimel ka vaeva nägevat.
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas Shade » 26 Jaan 2012, 10:41

krebalo kirjutas:Hei Shade, jah, ma mõtlesin, kas sa tunned ennast puudutatuna. Proovisin selle jutu sõnastada nii, et tõelist asjahuvilist see ei solvaks. Tunnistan, et alguses olin tehnikakaubamaja esiletoomise teemal pisut skeptiline, kuid minu skepsis lahtus kohe, kui nägin, et Shade eesmärgiks on tõesti anda teada, kui ta leiab poodi midagi ägedat ja et ta tundub Eesti mängukultuuri rikastumise nimel ka vaeva nägevat.

Mingil määral ikka olen puudutatuna tundnud. Pigem üritangi esile tuua just neid asju, mis enamustele puldiväänajatele huvi võivad pakkuda, igast jama mida ma sisse tassin ma siia ei postita ja ei kavatse ka edaspidi teha.
Meie pisikest mängukultuuri peame rikastama kasvõi väikeste koguste maaletoomisega, kuid vähemalt saab näidata, et meil miskit on, mis pole see tavaline BF3 või MW3 taoline yber saast, mille peale enamus teismelised murdu jooksevad.
GT: janrist
PSN: janrist
Nintendo ID: janrist
Konsoolid: PS3, 3DS XL, XBOX360, WII U, PS4, XBOX One
Shade

PostitusPostitas GameTrigger » 26 Jaan 2012, 11:25

Ega mul pole otseselt midagi nende "oktsionihaide" vastu, kui nad vastavasse teemasse oma postitused teeksid...
Samas on mõni ainult registeerinud ennast, et viidata erinevatele oma pakkumistele - muus osas foorumi aktiivsus ümmargune null.
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas krebalo » 01 Mai 2012, 22:32

Mergesin mõned igavikku ununenud teemad teiste ja popimatega kokku. Näiteks NESi teema postid läksid retrokonsoolide alla jne. Ära ei kustutanud kellegi postitust.
Facebooki leht
Kasutaja avatar
krebalo

PostitusPostitas crazygamer » 02 Mai 2012, 16:41

Tervist!

Olen viimasel ajal tähele pannud krebalo aktiivsust ja ta on olnud üpris usin, korrastades ja illustreerides seda keskkonda siin. Minu meelest on see väga positiivne. Kuid 1 asi mind natukene häirib: see lilla puldimurdja silt siin lehe üleval pildi peal on natuke kahtlane. Mulle meeldis kõige rohkem see NegConi puldiga foto, kuid edaspidised on minu meelest olnud väikesed komistused. Mitte et ma ei viriseks omanäolisuse üle, aga pakkusin lihtsalt välja, et see logo võiks uuenduskuuri taaskord läbida :)

crazygamer
crazygamer

EelmineJärgmine

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline