Tänane kuupäev 21 Mär 2019, 10:21

2015 parimad

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

2015 parimad

PostitusPostitas EvilKatarn » 11 Dets 2015, 18:09

Tere

Pilt

Jälle mingi ropp aasta on õnneks otsa saamas. Kõikidele jamadele vaatamata on praegune konsooligeneratsioon lõpuks hoo sisse saanud tänu mitmele korralikule mängule mis lausa asetsevad paljude reaktsionaarsete tõmblejate lemmikute hulgas.

Pangem viisakas vormis ka enda lemmikud edetabelisse. Julgustan ka 2016 oodatumaid tiitleid mainima.
Kasutaja avatar
EvilKatarn

Re: 2015 parimad

PostitusPostitas EvilKatarn » 11 Dets 2015, 19:37

Telefonimäng
Pilt
Fate universumi tegelastega käigupõhine RPG. Kogu mäng lehkab raha järgi - kallilt produtseeritud tihedad evendid, korralik graafika ja animatsioonid ning tihedad uuendused millega parandatakse ja lisatakse pea kõike mida kommuun nõuab. Lisaks tegin ma kolmapäeval legendaarse rolli mille üle kõik GAFis kadedad on. Ja siis tegin veel ühe. ( ≖‿≖)

Hurr andke jälle raha pls
Pilt
Vähemalt seekord ei jookse see mäng nagu jalutu ämblik. Tegu on endiselt sama solgiga kus parandatud pole mitte midagi peale kaadrisageduse. Ainult kretiin maksaks sellise asja eest £49,99. Teisisõnu mina. Palju haibitud DLC-d on väärt korra läbi mängimist uue varustuse ja kohustuslike bosside nägemiseks. Arhitektuuri ja disaini poolest võiks isegi öelda et tegu on King's Field 4-st sahtlisse jäänud aladega. Samas ei saa väita, et see mäng täiesti ilma väärt momentideta oleks. Scholar of the First Sin ei lisa paraku ainult DLC-d mängu vaid ka täiesti lollakad uued vastased põhimängu. Iron Keep on põhimõtteliselt võimatu üksinda läbi joosta, Undead Cryptis saad sa teatud tingimustel kuni viis AI invaderit korraga kallale ja Heide's Tower of Flame'is jooksevad enamvähem kõik vastased sulle lõkke juurde kallale. Kõik see on kohati naljakas ja lõbus, kohati üsna frustreeriv. See ei ole hästi disainitud mäng ja Scholar on mõeldud just neile, kellele Vanilla läbi jooksmine enam midagi ei paku. Kui on plaan mängida, tehke seda seni kuni abilisi võimalik summonida.

Pilt
Sa saad Vergil olla. You don't need more power.
Lisaks saad veel Lady ja Trish ka olla.

Päris mängud
3.
Pilt
Kusagil läks midagi korralikult perse. Vaatamata Konami jõhkrustele tuli välja korralik mäng, mille esimene pool on tõenäoliselt kõige nauditavam stealth action eales. Väga halb et Fox Engine'i täielik potentsiaal jääb igavesti saladuseks ja et Metal Gear Solid sellise tühise looga lõppema pidi. Õnneks ei saa isegi Konami selle mängu esimest 40 tundi ajaloost kustutada.

2.
Pilt
Ma olen väidetavalt umbes poole peal alles.

1.
Pilt
Algne Bloodborne oli natukene toores. Sellel oli algus (Yharnam - Byrgenwerth) ja lõpp (Yahargul - Nightmare of Mensis). The Old Hunters ei lisanud mängule seda puuduolevat keskosa vaid kahekordistas lõpu ja tegi sellest kuidagi täisväärtusliku mängu. Relvade hulk on pea kahekordistatud, kolm uut bossi viiest on tõenäoliselt kogu Soulsi seeria paremiku hulgas ja uued alad on täiuslikud. Et mitte vaid The Old Huntersit kiita, siis mainin ka et Bloodborne ise on väga hea kõrvalepõige Soulsi seerias. Kiirem ja agressiivsem võitlus, suurem fookus horror aspektile ning kõige tugevam atmosfäär ja taustalugu seerias. Chalice Dungeonid olid teoorias huvitav lisa. Praktikas mitu tundi räigelt igavat nühkimist enne kui mõõdukalt huvitavate Dungeoniteni jõuad.
Kunagi liikusid jutud, et Sonyl on leping From Software'iga kolmeks eksklusiiviks. Väga loodan Bloodborne 2 peale.

Muusika
Bloodborne: Cleric Beast, Amygdala, Moonlit Melody, The First Hunter, Ludwig, Laurence
Metal Gear Solid V SYNTHWAVE: Behind the Drapery, A Phantom Pain
Persona 4: Dancing All Night: SNOWFLAKES NARASAKI Remix, Heaven Norihiko Hibino Remix
Hotline Miami 2: Quixotic, Decade Dance. Enamus sellest soundtrackist on tegelikult aastaid vana synthwave kraam. Ei tee seda halvaks aga ootasin rohkem uut kraami.

2016?
NieR Automata
Dark Souls III
Final Fantasy XV
Persona 5
Deus Ex: Mankind Divided
Ikenie to Yuki no Setsuna
Ni-Oh
Street Fighter V
Yakuza 0
Dead or Alive Xtreme 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas hjarg » 17 Dets 2015, 14:52

Ma ei ole nii tubli inimene nagu EvilKatarn, ma lihtsalt lingin

Äramärkimist väärivad:
Star Wars the Old Republic: Knights of the Fallen Empire
http://www.swtor.com/fallen-empire/home

Kuidas teha MMO-st üksikmäng. Peaaegu. Grind on ikka sees. Aga KotFE puhul on tuletab süžee, viimistlus, tegelased ja kõik muu juba meelde BioWare üksikmänge. Kuutasu tahavad rajakad ikkagi, ning eelduseks on level 60 (milleni grind on tehtud vägagi lühikeseks). Ehk siis, nüüd maksad iga kuu episoodilise contenti eest raha.
Kuigi... kui nad võtaksid kasvõi sellesama mängumootori ja teeksid KOTOR3-e, siis oleks ma tõeline häppi puppy.

3. Pillars of Eternity
http://eternity.obsidian.net/

Kickstarditud Obsidiani mäng inimestele, kes siiamaani saavad aru, et mida tähendab "Go for the eyes, Boo!". Uues kuues, uues võtmes, uues ilmas, kuid baas on sama ja Obsidian on näinud vaeva, et teha sellest täpselt taoline vanakooli reaalajas RPG nagu meie tahtsime.

2. Cities: Skylines
http://www.citiesskylines.com/

SimCity kloon, mis on selline, nagu SimCity olema peaks, mitte käkk, mida nimetatakse SimCity-ks ja mis on viies interatsioon antud seeriast. Suurlinnad, pilvelõhkujad horisondil, kiirteed, tihe liiklus.
Natuke liiga lihtne ja liiklus kipub segi veel minema, kuid endiselt, suurepärane kogemus ja rõõmu jätkub tundideks.

1. Witcher 3
http://thewitcher.com/witcher3

See on lihtsalt hea...

2016 aastal aga ootab peagi XCOM2 ning samuti uus Deus Ex. Paistab, et ma olen vana konservatiiv, sest oskan pakkuda ainult järgesid, mitte uusi IP-sid.
Kasutaja avatar
hjarg

PostitusPostitas Riddim » 02 Jaan 2016, 14:59

Isiklikud Top-id veits hiljem.

Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas PeZ » 06 Jaan 2016, 14:51

Kasutaja avatar
PeZ

PostitusPostitas EvilKatarn » 06 Jaan 2016, 18:56

Special mention

Pilt

Jenga nightmare mode. Jääb ilmselt mõneks ajaks pidude tipuks.
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas Riddim » 14 Jaan 2016, 11:40

Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline