Tänane kuupäev 21 Mär 2019, 10:20

2014 parimad

Konsoolid, PC, Retro, arkaad, mobiil... kõik on sõbrad.

2014 parimad

PostitusPostitas EvilKatarn » 08 Dets 2014, 17:46

Pilt

Tere.

Kui soovid mainida mõnda sel aastal ilmunud mängu, mis sinu arust mainimist väärt, siis kirjuta neist paar lauset. Esita paremusjärjestus, joonista oma lemmikust natüürmort või kirjutage Alkeemiasse vahva artikkel. Peamine on et ärge tehke haikut. Ärge!

Muide Ubisofti mängud ei ole mainimist väärt, kuradi casualid ja solgisööjad.
Kasutaja avatar
EvilKatarn

Re: 2014 parimad

PostitusPostitas GameTrigger » 08 Dets 2014, 18:18

Aasta parim: Theatrhythm Final Fantasy: Curtain Call

Märkimisväärsed: The Evil Within, Far Cry 4, Shovel Knight

Aasta HD remake: Final Fantasy X/X-2 HD Remaster

Aasta soundtrack: Child of Light
http://musique.coeurdepirate.com/album/child-of-light
Kasutaja avatar
GameTrigger

PostitusPostitas Riddim » 08 Dets 2014, 18:51

EvilKatarn kirjutas:Peamine on et ärge tehke haikut.

sina mind küll ei
hakka õpetama, raisk
teen mida tahan

Aasta parim mäng: Assassin's Creed Unity*

*Päris nimekiri valmimisel
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas EvilKatarn » 08 Dets 2014, 18:59

Parimad

6. Freedom Wars
video
Tahtsin Vitale lihtsalt midagi Monster Hunteri taolist kuid sain miski, mis hetkel meeldib isegi rohkem. Vabam liikumine, mugavam sihtimine, konkreetne lugu ja lühemad missioonid kõik sobivad minule. Lisaks näeb see mäng lihtsalt hea välja.

5. Wolfenstein: The New Order
video
Kuuldavasti on Machine Games stuudios tööl hulk endiseid Starbreeze inimesi. Täitsa usun - The New Order meenutas ainult heas mõttes Escape from Butcher Bayd ja The Darknessi. Saab hiilida, saab tulistada ja saab seigelda. Kahju ainult et idTech5 kehv mootor on.

4. Dark Souls II
video
eh it's alright. Kehvad hitboxid, igav maailmadisain ja lüpsmine DLC-ga. Aga ikkagi Souls.

3. Persona 4 Arena Ultimax
video
Sama nagu enne, aga rohkem ja parem. Story on seni väga kuiv aga mäng teiste inimeste vastu on lihtsalt vinge.

2. The Binding of Isaac: Rebirth
kõik videod on mingite youtube väntade kommentaaridega. vabandan
Sama nagu enne, aga rohkem ja parem. Koliti flashi pealt kodukootud mootorile ning lisati tohutult uut contentit.

1. Mobile Suit Gundam Extreme Versus: Full Boost
video
Jaanuaris ilmus NeoGAFi selline teema. Vaatasin et hõh, klounid on Gundami mängu peale elevil. Nad siis ei tea et need kõik imevad või? Aga öeldi et ei ime. Jäin uskuma ja ostsin ilmumiskuupäeval jaapani PSNist täishinnaga ära. Tänaseni pole kahetseda jõudnud. Kahtlemata kulus sel aastal kõige rohkem aega just selle mängu peale.

Hea muusika
Drakengard 3: 1, 2, 3, This Silence is Mine
Dark Souls 2: 1, 2, Longing
Wolfenstein: The New Order: 1, 2, 3

Ei jõudnud veel mängida
Drakengard 3, The Evil Within
Kasutaja avatar
EvilKatarn

PostitusPostitas glaurung » 09 Dets 2014, 16:59

Paremik

Sleeper Hit Special Award - Middle-Earth Shadows of Mordor
Ootamatult väga hea, leidlike uuendustega tuttavatele lahinguskeemidele (Arkham, AC), korralik hiilimise osa, sujuv ronimine. Lugu vilistab kaanonile, aga see pole tähtis. Lõpupoole on lugu isegi põnev. Väga ootamatu selle aasta leid.

Jaw Properly on the Floor Award - Forza Horizon 2 Demo
Jah, isegi demoversioonis on sees hetk, mil cut scene läheb sujuvalt üle mänguks endaks. Esimene kord kukkus selle peale karp korralikult lahti. Kahjuks mäng ise kulub pärast avangut üsna ruttu ära. Vaata kõnealust stseeni ilma mängu ostmata siit: http://youtu.be/sIUsOO5eCY4?t=1m56s

People Stop Peeing Special Award - Warlords of Draenor
Suurepärane return to form Blizzardi poolt. Sisuliselt see:
Pilt

Turning it Around Award - Reaper of Souls/Ultimate Evil Editions
Paljudele jäi Diablo III tulekust möödunud aastal suhu kibe maitse. Kuid RoS lahendas kõik need probleemid ja näitas, et tegijatel on selge aimdus, mida parandada ja kuidas. Eraldi aplaus väärikate konsooliversioonide eest.

Can I Have Some More Please Award - Wolfenstein The New Order
Vana hea Wolf, korralikult kaasajastatud. Võimekas lisandus sellesse seeriasse, ehkki isegi pärast plaatinum trofee välja teenimist jäi tunne, et seda võiks natuke rohkem olla.

Pahemik

Stop the Fucking Presses Award - Assassin's Creed Unity
Ilmselgelt oli tegijate ambitsioon tähtsam kui korralik mängitavus ja põhjalik testimine. Ehkki mäng näeb siin ja seal väga ilus välja, materdab ebaühtlane freimreit silmailu teeporisse. Ka pärast mitut parandust ei ole olukord eriti paranenud. Kurb, kui rahaahnus väärt idee pilbasteks lõhub.

60 EUR Freemium Game Award - The Crew
Erakordselt sitt freemium idee. Rallimäng, kus igat juppi, autot ja igat muud asja saab päris raha eest osta. Sellele lisaks kummalised probleemid graafikaga PS4 ja Xbox One peal. Katkine, valus sitt.

You're Not Even Trying, Are You Award - Murdered Soul Suspect
Poolik, haletsusväärne autopiloodiseiklus totrate peidetud asjade jahtimisega.
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas silknoose » 09 Dets 2014, 21:08

Aasta parim mäng kuni savegame'i korrumpeerumiseni: Legend of Grimrock 2

I suck at this: Ikaruga (Steam)

Ongi kõik vist. Ma ei ole praktiliselt ühtegi tänase aasta mängu mänginud.
Kasutaja avatar
silknoose

PostitusPostitas Shade » 10 Dets 2014, 00:19

Aasta Parim - Diablo 3: Reaper of SOuls - 1000h gameplayd, sellest 600h witch doctoriga räägib selle mängu headusest
Märkimist väärt - Valiant Hearts: Great War - Ubisoft oskab isegi miskit head välja võluda. Hea soundtrack, vapustav story - mõistatused võiksid keerulisemad olla
Teine märkimist väärt - wolfenstein New order - ma ei oodanud sellest miskit aga üks parimaid storyga FPS mis tehtud.
Kolmas märkimisväärne - Lords of the Fallen - gale dark souls merle must be. Combode süsteem teen asja vaheldusrikkamaks, mõningad fps lossid ja glitchid välja arvata siis igati korralik pela
Aasta pettumus - Sony Playstation Network - kuda te suured mehed ei suuda oma võrgunudts korda teha kuidagi moodi. Gran Turismo 6 update võtab aega keskmiselt 9-13 tundi - serverid vist dial upi otsas. igasugustest muudest solkidest selle võrgu kohta ei hakka mainimagi.
GT: janrist
PSN: janrist
Nintendo ID: janrist
Konsoolid: PS3, 3DS XL, XBOX360, WII U, PS4, XBOX One
Shade

PostitusPostitas glaurung » 10 Dets 2014, 15:54

Shade kirjutas:Aasta pettumus - Sony Playstation Network - kuda te suured mehed ei suuda oma võrgunudts korda teha kuidagi moodi. Gran Turismo 6 update võtab aega keskmiselt 9-13 tundi - serverid vist dial upi otsas. igasugustest muudest solkidest selle võrgu kohta ei hakka mainimagi.
Mina ei mõista, kas ma panen oma Sony konsoole liiga harva tööle või satun ma ainult õigel ajal liini peale, aga minu kogemused SEN võrguga on eranditult positiivsed. Alati töötab, ja kui töötab, siis on suuteline kogu mu 300M juhtme ära rakendama. Laadisin just korraga alla FC4 ja DA:I ja Driveclubi uuendusi (kokku ~3 GB) ja kogu kola oli kohal ja installeeritud alla 10m.

Samas teise konsooli killast: üritasin kolm päeva järjest Xbox One'i tööle panna ja käivitamisel öeldi mulle, et vajalik on uuendus teha, aga uuendamine feilis, kuna nende võrk oli perses ja siis öeldi mulle, et turn console off instead. Nii et gg, MS.
Kasutaja avatar
glaurung

PostitusPostitas Iskraman » 11 Dets 2014, 10:09

Minul töötavad nii PSN kui Xbox Live suht korralikult. Mõlemal on olnud muidugi ka tagasilööke, aga ma ei saa öelda, et PSN oleks oluliselt halvem.
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas blender » 11 Dets 2014, 21:07

Omalt poolt käin välja Persona 4 Ultimaxi.
Kasutaja avatar
blender

PostitusPostitas Riddim » 15 Dets 2014, 23:18

Head Asjad

Pilt

Titanfall - Ma olen aastate jooksul nii mõndagi netipõhist mitmikmängushooterit proovinud, aga suurem osa neist ei ole olnud eriti lõbusad. Viimane mäng enne Titanfalli, mis pakkus reaalselt lõbu ning milles olin väga hea, oli esimene Bad Company (teine osa oli hea, ent esimene meeldis mulle tunduvalt rohkem). Nüüd saab seda sama öelda Titanfalli kohta. Kiire ja sujuv liikumine, nauditav tulistamine ning pidevad uuendused, mis on tasuta (siia alla ei kuulu map packid)! What's not to like?

Dark Souls II - Minu esimene põhjalik tutvumine Souls'i seeriaga. Kunagi absoluutselt ei mõistnud inimeste vaimustust, nüüd aga leian ennast olukorrast, kus ikka veel mängin seda, seljataga on loendamatu arv vaadatud letsplaysid ning speedrunne ja ees terendab uusversioon ning esimese osa mängimine.

Diablo III: Reaper of Souls - Mängisin Diablo II Xbox 360 peal läbi, seejärel ostsin järgmisel päeval Xbox One versiooni, et koos sõbraga see uuesti läbi teha. Väga lõbus oli (nii koos kui ka üksinda), eriti meeldis mulle Reaper of Souls ning selle lõpuboss, kes (erinevalt Diablost endast) osutas ka korralikku vastupanu.

Kõik, mida Telltale sel aastal välja lasi - The Walking Deadi teine hooaeg, The Wolf Among Us, Tales from the Borderlands ja Game of Thronesi esimesed osad...Kõik olid väga head. Naersin, valasin pisaraid, vihkasin ja armastasin tegelasi. Ainus miinus nende mängude juures on see, et primaarne suunitlus nutitelefonida ja tahvlite poole on mängitavuse juures märgatav.

Mario Kart 8 - Mis siin ikka rohkemat rääkida, Mario Kart on Mario Kart. Lõbus!

Fakt, et ma mängisin sel aastal arvutiga terve AAA mängu läbi - Ja selleks oli South Park: Stick of Truth. Kahjuks olid konsooliversioonist väljalõigatud abordistseenid niivõrd kehvad, et pigem oleks mänginud konsoolil. Aga samas kerge uhkusetunne minul, kui konsoolijobul, on küll.

Peggle 2 - Sest see on PEGGLE 2!!!!!

Mitte Nii Head Asjad

Pilt

Destiny - Mängisin läbi koos sõbraga selle olematu stooriosa, peale seda ei leidnud mingit motivatsiooni, et edasi mängida. Nüüd seisab riiulis. Hästi tehtud mäng, aga no kuidagi tühi ja kuiv ja mannetu.

Broken Age - See mäng, koos Destinyga, oli mu üks aasta oodatuimate hulgast. Tuli välja, et ei olnud nii eriti lõbus, jäi pooleli lausa. Kurb.

Sitaks palju remastered mänge - Kuigi mul GTA V on Xbox One'i peal olemas ning nii mitutki tahaks veel (Sleeping Dogs, Tomb Raider), siis viimasel ajal tundub kuidagi erilise lahmimisena see HD versioonide tegemine. Enam ei viitsita isegi vist valida, kõik läheb müügiks, et jumala eest ei peaks UUT mängu tegema.

Tühi tunne - Fakt on see, et isegi kui ma loetlesin ülevalpool päris häid asju ja nii mitugi mängu jäi ühel või teisel põhjusel nimetamata, jäi mulle ometigi tunne, et asju on kuidagi vähe. Ja noh, paljud mängud lükati edasi, või tulid katkisena välja.

Liiga vähe Peggle 2te! - Iseenesestmõistetav.
Xbox Gamertag - NobleSkrull
Twitter - @TheRiddimOne
Kasutaja avatar
Riddim

PostitusPostitas Iskraman » 17 Dets 2014, 10:49

Minule meeldis sellel aastal...

Destiny
- puhas kõvatuumaline grind. Enamus inimesi internetis ja jumal teab kus, ootas mingit meeletud eepilist elamust ja Halo taassündi. Fuck you science. Destiny on grind, mida sa teed oma sõpradega interneti sees. Ei midagi enamat. Ja see grind on väga lõbus. Kuhu need 500 miljonit said ei oska öelda, aga Destiny....

Persona 4 Arena, Street Fighter Ultra, Guilty Gear Xrd, UNIEL - ma ei hakanud kõiki mänge eraldi välja kirjutama. Võitlusmängudest ma võingi rääkima jääda. Ütleme lihtsalt nii, et ma ei saa aru, miks räägitakse, et tänavune aasta ei olnud produktiivne. Tuleb lihtsalt valida õige žanr. Mulle hetkel tundub, et liiga palju häid mänge ja liiga vähe aega.

Murdered: Soul Suspect - katkine mäng, aga vahel piisab ainult ideest. Murdered: Soul Suspect on selline kraade tänavapoiss, kes on sattunud eliitkooli. Õpetajad ja kaasõpilased vihkavad teda, sest ta on tahumatu ja ei sobi seltskonda, aga ometi on temas mingi iseäralik võlu.

The Evil Within - ma loodan, et see Resident Evili Remake tuleb ka hea. The Evil Within on suurepärane näide, et survival horror ei ole kuhugi kadunud. Kahju muidugi, et keegi seda mängu ei ostnud.

Assassins Creed: Rogue avalugu - mäng suht keskpärane, aga see soundtrack. Eriti see esimene lugu, mis kõlama hakkab, kui mängu käivitad.

Minule ei meeldinud sellel aastal...

1) et paljusid mänge maha tümitati. Eriti veel mänge, mis mulle meeldisid.
2) et mul ei ole mõistlikku PC'd. Kuigi konsoolid võtavad enamus aega enda alla, võiks olla võimalus ka piiluda sinna arvuti maailma. Võibolla järgmine aasta.
3) et nii palju neid kuramuse re-makesid tehakse. Nagu ka Riddim mainis enda postituses. Anname valimatult mänge uuesti välja. Kas need ka töötavad või on mängitavad ei huvita kedagi. Paljud võitlusmängud on mul olemas mitmele platvormile, et neid erinevate inimestega mängida. Mitu korda ma siis veel neid ülejäänud mänge ostma pean?
Xbox Live Gamertag - Ninjan182
PSN User - Ninjan182
Kasutaja avatar
Iskraman

PostitusPostitas hjarg » 24 Dets 2014, 11:56

Mitte mingis kindlas järjestuses head asjad:

Wolfenstein: the New Order- aasta kõige patsifistlikum näkkutulistamise simulaator
Dragon Age- Inquisition- peale seda käkki, mille nimi oli Dragon Age 2, pean rõõmuga teatama et Bioware ei taaskasuta enam ühtegi koobast/ehitist ning kolle tekib tühjast kohast juurde vaid mõnel korral. Stoori on ka. Vähemalt veerand stoorist on ainult tekst, ilma heli ja/või stseenideta.
The Wolf Amongs Us- Telltale on lõplikult loobunud teesklemast, et nad teevad seiklusmänge ning räägivad sulle lihtsalt väga head lugu.
Valkyria Chronicles- Aasta parim port! Ja tõenäoliselt Guinessi rekordi omanik, sest originaali ja pordi ilmulise vahe oli 6,5 aastat
Crusader Kings II- Tuli küll välja 2012, kuid uued DLC-d (muide, kui ostate kõik ilma steami allahindluseta, siis läheb mäng ca 120€ maksma) lisavad juurde palju uusi huvitavaid asju. Ja ainus mäng, kus on võimalik eestlastena Euroopa, India, Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika vallutada.
Shadow of Mordor- MORDOOOOOOR! Ja see on hea! Üllatavalt hea!

Aasta flopid:
AssUnited- kui sa lüpsad frantsiisi, siis lüpsa frantsiisi vähemalt korralikult ja bugivabalt. Aga mis seal ikka, järgmine aasta AssCreed Dishonoured
Beyond Earth- Siin tunnen mina end kui lüpsilehm, kellelt modi eest täismängu raha välja lüpsti. Igav ja hingetu.
Kasutaja avatar
hjarg

PostitusPostitas EvilKatarn » 10 Jaan 2015, 15:45

Pean suured kiidusõnad tegema Metal Gear Solid V: Ground Zeroes auks. Superhea mängitavus ning 12€ või paljuiganes ma tema eest maksin jagub contentit rohkem kui oodata oskasin. PC variant jookseb minu riistvaral laitmatult (GTX670) ning näeb väga hea välja.
Kasutaja avatar
EvilKatarn

Mine Mängud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline