Tänane kuupäev 16 Dets 2019, 03:51


Registreerimine

Punkt nr. 1: Palun ära ole munn!

Puldimurdja sai loodud kui koht kus saaks teiste entusiastidega rääkida oma hobist, ilma kraaklemise, mölismise ja ebameeldivuseta. Kui keegi põhjendab miks talle ei meeldi miski, mis sulle meeldib, ei tähenda see kohe, et ta on "fanboy", casual, või idoot. Kõigile ei meeldi samad asjad.

Punkt nr. 2: Mõtle mida postid

Enne uue teema tegemist või vastuse kirjutamist tasub kindlasti mõelda, kas see on ikka piisavalt oluline, huvitav ja sisukas. Samas tasub ka kasutada otsingut, et vaadata, äkki on selline teema juba olemas, või kuskil mujal sellest räägitud. Kui alustad teemat, kus arvad, et võiks millestki rääkida, postida screenshotte või lõbusaid videoid siis palun, tee ise ots lahti. Teemad stiilis "See koht on Dendy üle arutamiseks. Lolz." lähevad kustutamisele, sama ka sisutühjade "Äge!", ":D " vastuste kohta.

Punkt nr. 3: Mõtle kuidas postid

Postituse kirjutamine ei ole võrdne reaalajas toimuva vestlusega mõnes jututoas või IM-aknas. Postitused võiksid ideaalis olla sisukad, vastama etteantud teemale ning olema võimalikult heas õigekirjas. Aega on piisavalt, et enne "saada" nupu vajutamist oma jutt veelkord üle vaadata ning veenduda, kas tekst ka ladusat lugemist võimaldab. Puldimurdjas on peamiseks suhtluskeeleks eesti keel. Kui on soovi kasutada mõnda võõrkeelt, on õigekiri eriti oluline. Vigases ema- või võõrkeeles lamedad ja ivatud postid on kiireim tee bännini (kae ka punkti nr 5).

Punkt nr. 4: Piraatlus, modimine, "kodustamine"

Nimeta seda kuidas tahad, tüütuks jääb see ikka. Piraatlus on igaühe enda südametunnistuse asi ja keegi teine, vähemalt siin, ei viitsi selle üle arutleda. Modimise, isode ja muu sellise jaoks on täiesti eraldi foorumid, soovitan sinna ümber kolida.

Punkt nr. 5: Adminn ja minibossid käsevad, keelavad ja poovad

Kui keegi ilmutab ilmselgeid munni märke, või ei tundu mingil muul moel puldimurdja keskkonda sobivat, on bänn kiire tulema. Ka ei kuulu edasikaebamisele kustutatud või muudetud postid või teemad. Kui soovid arutleda miks PC on nagu nii sitaks palju parem kui konsoolid, siis palun, mine kuskile mujale foorumisse.

Ühesõnaga, ära posti midagi sellist mida sa ise ei tahaks lugeda ja ma arvan et koos saab sellest kõige mõistlikum mänguhobi foorum terves Eestis.

Peace out, PeZ.